Skocz do zawartości

Pytanie Dnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

 Coś w stylu "Jakie są Twoje największe marzenia?" , "Co najbardziej podoba Ci się na forum, co najmniej i co najchętniej byś zmienił/dodał?", "Oddawanie organów po śmierci - ZA czy PRZECIW?" i typ podobne. 

Jak ktoś nie wie o co chodzi to podaję linka do innego forum gdzie takie coś jest --> https://cs-escape.pl/forum/253-pytanie-dnia/ Nie chcę reklamować, tylko pokazać o co chodzi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Masz reportera od listopada a ani jednego nawet wywiadu nie przeprowadziłeś, żadnych artykułów ani nic przez te niecałe pół roku. Szczerze to na co Ci ta ranga skoro czasu nie masz? Jedyne co zrobiłeś to dodałeś jakieś wyznania, których i tak prawie nikt nie wysyła. 

Chciałam żeby na forum jakiś "ruch" się zrobił, ale jak nie to nie. :)

 

 

Sorry, 4 miesiące. Faktycznie wielka różnica...

Wiesz, że siedzę do 5 to nie znaczy, że nie pracuję. :P Niektórzy mają pracę przez internet dla Twojej wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się liczyć to po pierwsze "pół roku"  xd 

Po drogie to ja nie siedzie jak Ty do 5 rano bo pracuje, wiec chyba nie znasz życia dzieciaku masz 21 lat a zachowujesz się jak 16... 

Skoro tak się rwiesz to proszę bardzo pokaż Nam jak to zrobisz wszystko :) czekam na podanie. 

Co do PN to zauważ że jest 3 reporterów, nic Ci nie poradzę że tak długo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, a taki fajny temat się zaczął, jakaś normalna propozycja, ale nie, musi być ten, który myśli, że jest zajebisty i się przypieprzy o duperele a potem płacz, że forum cisza, że nic się nie dzieje, bosheeeee

Po 1 nie jesteś pepkiem swiata więc nie myśl, że wszystko by było na Twojej głowie " bez sensu po za tym czasu na to nie mam. ", powiedz Ty mi gdzie jesteś w tym temacie wspomniany jako osoba, która miałaby się tym zająć? Madzia wyraziła chęć pomocy i ja również napisałem, że mógłbym pomóc? 

Po 2 ona niech się nauczy liczyć, a Ty naucz się pisać PANIE WIELKI REDAKTORZE

Po 3 pisałeś w podaniu, które złożyłeś (!)4 miesiące temu (!), że masz po kilka h wolnego czasu, ale tego nie widać, zrobiłeś całe gówno na tej randze, zero wywiadów, jedyne wyznania, które cieszą się tak wielką popularnością. JUŻ WIEM, to był tak wspaniały pomysł, że pewnie te kilka h wolnego czasu dziennie poświęcasz na przeglądanie emailów z wyznaniami! Btw skoro nie masz czasu to może po prostu zrezygnuj? Czy kolorek taki ładny, że chcesz go zatrzymać? 

Po 4 panie dorosły, niby taki mądry, a jeszcze się nie nauczył, że najpierw trzeba patrzeć na swoje niedoskonałości a później na innych, więc może  teraz zapamiętaj to od gówniarza, który ma 20 lat i nie wie co to życie lol  (specjalnie podkreśliłem to co masz zapamiętać) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wQ. napisał:

nauczył, że najpierw trzeba patrzeć na swoje niedoskonałości a później na innych, więc może  teraz zapamiętaj to od gówniarza, który ma 20 lat i nie wie co to życie lol  (specjalnie podkreśliłem to co masz zapamiętać) .

Właśnie trzeba najpierw patrzeć na swoje błędy kolezko, miałem czas jak składałem podanie ale jak się czeka 2 Msc na innych to tak jest. 

Czego się pultarz gowniarzu jeden.. Wszystkie rozumy pozjadales a ostatni dupa Ci wyszedl. 

Właśnie akurat cała redakcja jest na mojej głowie z resztą co Ty możesz wiedzieć. Wielka pomoc kurwa pytanie wymyślić w ciągu dnia no klekajcie narody. Pff

Z jednym się zgodzę, zrezygnuje nie warto tego robić dla Was. 

Nie pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA, WSZYSTKIE DZIECI, LUDZIE, NASTOLATKOWIE, OBCY Z INNYCH PLANET I WSZYSTKO INNE, TAK WŁAŚNIE DYSKUTUJE DOROSŁY CZŁOWIEK, Z BARDZO SENSOWNYMI ARGUMENTAMI, ZACYTUJMY JE DLA POKOLEŃ:

2 minuty temu, Shock_Therapy napisał:

Właśnie trzeba najpierw patrzeć na swoje błędy kolezko, miałem czas jak składałem podanie ale jak się czeka 2 Msc na innych to tak jest. 

Czego się pultarz gowniarzu jeden.. Wszystkie rozumy pozjadales a ostatni dupa Ci wyszedl. 

Właśnie akurat cała redakcja jest na mojej głowie z resztą co Ty możesz wiedzieć. Wielka pomoc kurwa pytanie wymyślić w ciągu dnia no klekajcie narody. Pff

Z jednym się zgodzę, zrezygnuje nie warto tego robić dla Was. 

Nie pozdrawiam

 

 

Z tego poradnik można napisać do cyklu w stylu jak dyskutować na forum publicznym - 

Po 1 odnieś się do argumentów przedstawionych przez przeciwną stronę

po 2 wypomnij coś, jest prawdą

po 3 nie obrażaj

po 4 szanuj każdą oferowaną pomoc w czymkolwiek

po 5 pozdrów na końcu

 

 

Boże, naprawdę jesteś kurwa głupi XD, i na dodatek nie rozumiesz tego i myślisz, że jesteś najlepszy XDDDDD. Gdybyś był chociaż o połowę inteligentniejszy to bym Cie zaprosił na pogawędkę na pw, ale nie rozmawiam z takimi amebami umysłowymi jak Ty.  

 

(jakby jakaś inna ameba jeszcze nie zrozumiała, to ten poradnik to sarkazm, tamta ameba zrobila dokladnie odwrotnie niż to co napisałem kappa) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Shock_Therapy napisał:

Właśnie trzeba najpierw patrzeć na swoje błędy kolezko, miałem czas jak składałem podanie ale jak się czeka 2 Msc na innych to tak jest. 

Czego się pultarz gowniarzu jeden.. Wszystkie rozumy pozjadales a ostatni dupa Ci wyszedl. 

Właśnie akurat cała redakcja jest na mojej głowie z resztą co Ty możesz wiedzieć. Wielka pomoc kurwa pytanie wymyślić w ciągu dnia no klekajcie narody. Pff

Z jednym się zgodzę, zrezygnuje nie warto tego robić dla Was. 

Nie pozdrawiam

 

skoro nie masz czasu, to po co Ci ta ranga? daj szanse innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jestem jakiś mega przeciwny temu pomysłowi, ale wiadomo że pytania tego typu nadają się do hyde parku i tam można je zadawać tworząc nowe tematy. A dużo takowych się nie pojawia więc problemem nie jest treść w nich zawarta a ilość użytkowników zarówno aktywnych jak i zarejestrowanych. Zaletą tego pomysłu będzie na pewno to że będzie to taki temat zbiórczy i nie jako  ciekawy przynajmniej na początku. Ale imo te same osoby aktywne osoby będą się tym wypowiadać jak do tej pory. A tak poza tym to wiadomo że część przestaje grać w cs-a lub usuwa się w cień a na ich miejsce przychodzą nowi. To co przyciąga użytkowników na to forum są servery pochylni. Nie prowadzę statystyk ale myślę ponad 90% graczy która przewija się przez servery zagra tam do kilku razy i sobie odpuści albo będzie grać w miarę aktywnie ale tylko będzie grać, nie wejdzie na forum bo nie chce / bo nie ma na serverze lepszej reklamy np w postaci okienka po wejściu na server które przypominało by że takowe istnieje, nawet z gotowym linkiem do kliknięcia o ile było by to wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...