Skocz do zawartości

Pezytul-_-Heda prosba o ub


Przytul-_-Heda

Rekomendowane odpowiedzi

Pezytul-_-Heda

19:33 06.03.2018

aleksandra

gram nagle perm za czity..


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: Pezytul-_-Heda 
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1271362683' 
[AMXBans] Twoje IP: '78.10.210.62' 
[AMXBans] =======================================

 

jaja se robicie? czy kogos pojeb***?? dopiero co mi ub dali to jeszcze teraz perm jak staty mialem 2:10 bo ze scoutem nie ogarniam, sami sb jebiecie reputacje i nikt nie bedzie tu grał, admini banuja sb jak im sie podoba bez podstaw jestem wkurwiony w ch** i ze znajomymi zmieniam serwer!

za ostatnie dwa bany nawet przepraszam nie usłyszałem. 

burdel na kółkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Moje demko -> http://www106.zippyshare.com/v/AOzhhBDe/file.html

2) HLTV z poprzedniej mapy -> http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1803061859-de_inferno.dem.zip

1) 5:05, 6:04, 6:06, 6:19, 6:28, 6:47, 7:10

2) 16:16, 16:19, 18:24, 20:35, 23:56

Ogólnie moje demko więcej pokaże, chyba, że odpalicie sobie wh na hltv. Gracz ma wh. Wystarczy popatrzyć na jego ustawianie się i oraz śledzenie przeciwników przez ściany. Ogólnie albo się kryje, albo nie potrafi dobrze tego używać. W moim demku wypisałem ciekawsze czasy, ale polecam całe. Ma tylko 5 minut. 

 

@edit

Ogólnie poprawiłem link do mojego demka, bo zapomniałem spakować w paczkę.

Dorzucam jeszcze demko z soboty z dust2002 -> http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1803031207-de_dust2002.dem.zip

00:41, 3:07, 4:55 (śmieszna blokada celownika), 5:41, 7:04, 7:06, 7:17, 7:29, 7:34, 8:09-8:18, 8:30, 9:06, 9:40

Demko zlagowane. Są też śmieszne przeskoki na głowę, ale to może być wpływ demka. Ogólnie większość czasu gra jakby pierwszy raz odpalił cs'a. Patrzy nie na przeciwnika, wbija z he, pomimo, że słychać, że jest tam przeciwnik. Niekiedy nawet wbija tyłem do przeciwnika, pomimo, że wiadomo, że tt tam idzie. A nagle zaczyna strzelać do ludzi zaraz jak się wychylą zza ściany i wali niezłe heady. Po czym znowu gra jakby nie wiedział, jak się strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aragorn proponuje kupić lepsze słuchawki i nauczyć się grac a nie stwierdzać po 5 minutach ze ktos ma wh ? na tych demkach niczego nie ma ja tak po prostu gram ale jak ktoś sie mści bo raz mi daliście bana i sie okazało że jestem czysty to jak sie dobrze kryje? bo nie rozumiem tego skoro gram czysto nawet nie miałeś podstaw żadnych żeby krecić mi demko ponieważ staty to ja miałem 1:12 albo gorsze jak bym miał wh to uwierz że bym takich statystyk nie miał więc nie pogrążaj się :-) jak ty stwierdzasz że mam wh to ja stwierdzam że nie nadajesz się na administratora aragon i tyle w temacie miałem 5 ssów i widac na nich ze gram fair play to na siłe próbujesz mi wmówić że mam wh? śmieszny jesteś mam nadzieje ze ktoś racjonalnie myślący jeszcze jest na tym forum bo w innym razie sami sobie odbieracie graczy i wasz serwer wyginie :) a już świeci pustkami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Typie, za to obrażanie, tym bardziej Aragorna,  już dawno powinieneś mieć bana minimum na tydzień. Skoro tak bardzo Ci się tutaj nie podoba to po co dalej przychodzisz grać? Zawsze możesz pójść gdzie indziej. Banem zajmę się jak wejdę na kompa  (około 1.5h) i nie rycz już tyle. 

 

1. 

6:08 - ja tam go nie słyszałam bo famas zakłucał xd +/-

7:14 - tutaj tak jakby go widział (tego wyżej), ale chyba się nie skapnął, że jest za ścianą +

8:25 - zoomuje zanim wyszedł +/-

 

2. 

18:24 - po modelu +

 

Reszta według mnie czysta. Na bana trochę za mało.

@wQ. sprawdź jeszcze Ty leniu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć co ja sądze na temat tego demka tak czysto treningowo.

Jeśli miałbym się odnieść do czasów Aragorna:

Demko Aragorna:

- 5:05 - początkowo myślałem o co chodzi ale oglądając kilka razy i patrząc na ruch w lewo do ściany przed oddaniem strzału przez przeciwnika zmieniłem zdanie (+)

- 6:06 - pierwszy przeciwnik może przypadek może nie ale znów to zejście do ściany jakby wiedział co sie święci, pozycję 2giego przeciwnika już znał na 100% wcześniej  (+)

- 6:19 - widział tylko ledwo kolegę z drużyny, nie mógł słyszeć że koło niego jest przeciwnik, poza tym jego ostrożne wychylenie z odpalonym celownikiem akurat w tym momencie świadczy tylko o jednym (+)

- 6:29 - znał dokładnie pozycję dwóch pierwszych, po czym schował się i czekał na trzeciego,  potem rzucił jeszcze granat w stronę gościa którego widział na początku a moment temu zginął, jak dla mnie to nie przypadek (+)

- 6:47 - dla mnie czysto, strzały słyszalne z daleka (-)

- 7:10 - ewidentnie jazda po modelu, myślał że przeciwnik jest na górze przed nim a był za ścianą (+)

 

Demko HLTV (odnoszę się do czasów nie mają dostępu do WH w jednej sytuacji użyłem POVa innych graczy):

16:16 - najlepsze jest to że to był jego ziomek z drużyny ale oczywiście modelowo idealnie wyczuł moment wyjścia (+)

16:19 - bez wh nie widzę ruchu przeciwnika ale po granacie zaraz wyszedł zza ściany więc mniemam że granat był rzucony ewidentnie w niego bo nawet stał i czekał chwilę (+)

18:24 - tutaj mogę się mylić, mógł słyszeć granat albo zwyczajnie wychylił się profilaktycznie w celu "prześwietlenia" przeciwników na bananie ale dla mnie możliwa sytuacja do wykonania bez wh (-)

20:35 -  normalnie powiedzałbym że czysty ale zazwyczaj jeśli coś widzi to wychyla się z aktywnym celownikiem więc (+)

23:56 - dziwna sytuacja bo wyczekał i stał wcelowany w swoich a tam nikogo poza nimi nie było (+/-)

Dodałbym od siebie czasy:

14:30 - słychać było respienie się gdy był jeszcze w korytarzu, ale celownik od razu poszedł w kierunku gdzie gościu był na dole (dosłownie ułamek sekundy), po czym szybko przeskoczył na tego co się zrespił na lampie

14:48 - zna dokładne pozycje obu, po czym chowa się za ścianą i wybiera tego po prawej rzucając tam granat jak gościu biegnie, nie ma mowy o szybkim refleksie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...