Skocz do zawartości

Odwołanie się ArT


Wizard353

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: ArT
Godzina, data zdarzenia: 2018-03-15 godzina 20:38
Mapa: cache
Opis zdarzenia: grałem sobie i zostałem 1 na kilku graczy aż tu nagle ban Wallhack, kurde jak typki bez Shifta chodzą to mój problem ??? nie wieże admin gra  na słuchawkach bo widze że nie, byłem karany kilkanascie na serwerze wstał ss więc stawiłem i co nic nie miałem a ta administracja cos jeszcze do mnie ma, polecam kupić lepsze słuchawki a ty pablito masz globala na aime widać jak ci celownik skacze :)
STEAM_ID / IP:  STEAM_2:0:835910261

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mógłby być ktoś tak miły i wysłać mi na pw mapę css_cache_poch ? :D Bez tego demka nie obejrzę..

Dobra już mam. 

 

http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1803152028-css_cache_poch.dem.zip

00:43 - aż takie dobre te słuchawki? ledwo wychylasz i już strzelasz +

1:05 - tego też nie było słychać, celownikiem po modelu i od razu tam leci +

2:02 - po modelu +

4:10 - wcelowany +/-

9:10 - skąd wiedział, że tam ? +/-

 

Jeśli tego mało to jeszcze tutaj jest temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej mapie znajdzie sie kilka akcji, starasz się kryć, ale czasami Ci nie wychodzi.

Jakiego cheata używasz? Raizo czy innego z podświetleniem modeli pod klawisz? Na ss nic nie widać, bo wallhacka cały czas włączonego nie masz.

To jak? Ban zostaje czy jeszcze więcej demek trzeba rozpisać? Ja bana dałem, bo to sensu nie miało, żebyś grał, skoro na każdej mapie masz spalone akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, pablitto said:

Na każdej mapie znajdzie sie kilka akcji, starasz się kryć, ale czasami Ci nie wychodzi.

Jakiego cheata używasz? Raizo czy innego z podświetleniem modeli pod klawisz? Na ss nic nie widać, bo wallhacka cały czas włączonego nie masz.

To jak? Ban zostaje czy jeszcze więcej demek trzeba rozpisać? Ja bana dałem, bo to sensu nie miało, żebyś grał, skoro na każdej mapie masz spalone akcje.

spalone to nieźle jak kokos słysze np. w tunelu na DD2 to co nie mam prawa się wcelować poprostu administracja nie umie banować typo na 100% aimie latał ponad 10 reportów poszło a niego a administarcja sobie wyszła z serwera to nieźle

sądzie że nic nie zrobiłem i proszę o UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Magdalena said:

Mógłby być ktoś tak miły i wysłać mi na pw mapę css_cache_poch ? :D Bez tego demka nie obejrzę..

Dobra już mam. 

 

http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1803152028-css_cache_poch.dem.zip

00:43 - aż takie dobre te słuchawki? ledwo wychylasz i już strzelasz +

1:05 - tego też nie było słychać, celownikiem po modelu i od razu tam leci +

2:02 - po modelu +

4:10 - wcelowany +/-

9:10 - skąd wiedział, że tam ? +/-

 

Jeśli tego mało to jeszcze tutaj jest temat

 

nie raz gram z bratem i mówi mi gdzie są inni gracze, jak chcecie może sie wypowiedzieć tylko że koledzy nie są swiatkami i nie ma konta na Forum więc musielibyscie na ts3 wbic i z nim pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§31. Zakazuje się podpowiadania przez komunikatory głosowe typu skype, ts3 itp. podczas gry na publicznych serwerach naszej sieci. Wykryte przypadki będą karane banem na tydzień!

Czyli brat Ci podpowiada, a to podchodzi pod łamanie regulaminu.

Z tego wychodzi, ze brat gra z Tobą zawsze, bo na każdej mapie masz takie spalone akcje i nie tłumacz sie sluchawkami, bo ja też mam dobre i na demku, które ja rozpisalem i na demku co rozpisala Madzia, sa akcje, gdzie nikogo nie słychać, a Ty i tak jesteś wcelowany. Zatrzymujesz sie idealnie na model, wiesz w ktorym momencie stanąć, bo idzie typ na walku, takie akcje też sa rozpisane na demkach i nikogo nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pablitto said:

§31. Zakazuje się podpowiadania przez komunikatory głosowe typu skype, ts3 itp. podczas gry na publicznych serwerach naszej sieci. Wykryte przypadki będą karane banem na tydzień!

Czyli brat Ci podpowiada, a to podchodzi pod łamanie regulaminu.

Z tego wychodzi, ze brat gra z Tobą zawsze, bo na każdej mapie masz takie spalone akcje i nie tłumacz sie sluchawkami, bo ja też mam dobre i na demku, które ja rozpisalem i na demku co rozpisala Madzia, sa akcje, gdzie nikogo nie słychać, a Ty i tak jesteś wcelowany. Zatrzymujesz sie idealnie na model, wiesz w ktorym momencie stanąć, bo idzie typ na walku, takie akcje też sa rozpisane na demkach i nikogo nie słychać.

 

Dobra może złamałem regulamin ale kurde żeby perma dawać a ktos nic nie ma, moge dostac tego bana na 7 dni i bedzie spokój poczekam sobie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, pablitto said:

To Ty tak uważasz, że nic nie masz, marnw wytlumaczenia o sluchawkach i bracie. 

Ja czekam na decyzje UB, mogę rozpisać dalej następne demka, w każdym jest 5-6 akcji spalonych, starasz się kryć, ale czasami nie wychodzi.

kurna nie mam WH tylko z bratem gadam i mówi mi gdzie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...