Skocz do zawartości

Czy dinozaury istnieją?


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie: myślicie że jeszcze dinozaury istnieją? Albo będą istnieć?

Słyszałem pare miesięcy temu że odnaleźli mamuta w lodzie i jakoś przeszczepując DNA do słonia może urodzić sie mały mamut. Możliwe że to fake albo i prawda - kto wie? Więc może podobnie będzie z dinozaurami? 

Moje zdanie jest takie że: nie wszystko jeszcze na naszej planecie jest zbadane i możliwe że mogą jeszcze istnieć :D:D:D Bo mało prawdopodobne jest to że tak duże gatunki wyginęły. Wypowiadajcie sie :P

Stworzyłem ten temat bo dawno nie było takiego tematu gdzie możecie mnie hejtować ale też porozmawiać na nie codzienne tematy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już to zrobili? Stworzyli różne dinozaury. Oglądałem Jurrasic Park i tam to wszystko jest pokazane. jak ktoś nie widział, to to zobaczcie. Widać jak to wszystko tam działa. Przecież nie mogli ich stworzyć komputerowo, czy zbudować manekina. To musi być prawdziwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...

*kop kop kop*

 

Tak, dinozaury istnieją, jednak nie w takiej formie jaką znamy z filmów czy książek. Nie ważne czy to kura, struś, pelikan czy inna pierdolona kaczka lub orzeł, wszystkie te zwierzęta są dalekimi potomkami tych wielkich jaszczurów z ery Mezozoiku. @Reyuś :) piszesz o przeszczepianiu DNA mamuta do obecnie żyjących słoni w celu odtworzenia tego wymarłego gatunku. Pytanie na ile procent zostało zachowane DNA w tej lodowej mumii. Poza tym powstało wystarczająco dużo filmów o tym, dlaczego odtworzenie dinozaurów to zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...