Skocz do zawartości

5# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

nwfqmw.jpg

Wyobraź sobie, że na forum wystartował konkurs na najlepszego użytkownika forumowego. Biorąc pod uwagę każdego, kto jest zarejestrowany, która z osób według Ciebie zasługiwałaby najbardziej na ten tytuł i dlaczego? (Max 2 osoby)

 

 

Regulamin oraz zasady zabawy znajdziesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych wątpliwości @Aragorn i @Vister.  Ta dwójka tutaj tyle pracuje i od tak dawna... Oby dwoje fajne chłopaki, do pogadania, do pogrania ( choć skilla im brakuje ;p ) i do pracy. Pracowici, mili i uczciwi. Gram tutaj troszkę już i wiem że gdyby nie Oni w nie których momentach życia tej sieci to by poprostu wszystko upadło. Wiele razy dźwigali na swoich barkach problemy o których użytkownicy z pewnościa nawet nie wiedzieli. Powinna być na forum gablotka zasłużonych i zdecydowanie tą dwójkę bym dał na samej górze :) Włożyli bardzo dużo pracy, swojego czasu na rozwój i dbanie o tą sieć, forum i serwery. Brawa dla nich !! Nie można i też zapomnieć o innych którzy do dziś wkładają w rozwój sieci wiele czasu i pracy ale ta dwójka dla mnie najbardziej się wyróżnia. Dziękuje chłopacy !

Pozdrawiam To ja lolek ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia będzie to @Aragorn. Dużo mi pomógł na początku mojej przygody z pochylnia, gdy zostawalem adminem, zresztą trwa to do dzis, ma spora wiedze w temacie csa. Poza tym chłodna głowa to jedna z jego bardziej wyróżniających się zalet dzięki czemu dobrze sprawuje swoją funkcję i jest ważna osoba tutaj na sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...