Skocz do zawartości

On Moderator


HardeQ...

Rekomendowane odpowiedzi

@auroex nie obraź się ale kurva jak chcesz inny kolor nicku to kup sobie premium albo zrób coś żeby bana dostać, to chociaż czarny będziesz miał, też inny niż biały...

Najpierw składasz dwukrotnie podanie na redaktora, a stawiasz przecinki po słowie "ponieważ" albo nie wstawiasz ich w ogóle, co sprawia że z zdania robi się gówno, a napisałeś że pisownia 8-9/10<--to chyba dla picu

Składasz również zdania jakbyś dostał do wyboru parę bezsensownych słów i musiał ułożyć z tego całość, śmiech na sali chodź na cb pisałem o tym to w 2 podaniu nawet Ci się nie chciało poprawić, taki leniwy jesteś...

Teraz chcesz żeby rekrutacje na moda otworzyli chodź i tak nie ma co robić i dalej będziesz truł dupę... daj sobie na wstrzymanie. Była już jedna osoba co by chciała wszystko robić ale tak się nie da...

Pokaż że Ci zależy a nie na chama próbujesz coś osiągnąć.:1f60f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@auroex Dążysz po rangi na chama, nic tutaj nie zrobiłeś z tego co wiem a próbujesz, okay ale skoro tobie się nawet błędów nie chce poprawić i sprawdzić co ile można podanie składać to ja dziękuje za takie dążenie... Nie udało się to daj sobie siana na jakiś czas a nie trujesz dupę o coś innego. Skoro i tak łamiesz regulaminy to co to za problem złożyć podanie na zamkniętej rekrutacji?? 

 

Edit: W ogóle tak teraz patrze i powiedz mi jak ty chcesz składać podanie na moderatora skoro nie spełniasz wymagań... widzę tego się też nie chciało poczytać, pajacerka po prostu

  • Trzeba posiadać minimum 300 postów.
  • Minimum 3 miesiące na forum. 
  • Podania na MODERATORA mogą składać TYLKO osoby pełniące już funkcje UBTeam na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...