Skocz do zawartości

Wywiad - Volturi


baqu

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter : baqu

Osoba z którą przeprowadzałem wywiad : Volturi


Cześc Volturi, przedstaw się nam..

Cześć. Mam na imię Mariusz ,mam lat ;) i mieszkam we Wrocławiu

Opowiedz nam o swoich początkach z csem i czy dużo się zmieniło od "starych" czasów?

Początki Cs'a hmmmm... kiedy to było? Myślę ,że zaczęło się to ze 4 może 5 lat temu. Grałem na początku tylko w osiedlowej sieci LAN oczywiście na ns .Trwało to ze 2 lata. Potem dałem sobie spokój z Cs na około 0,5 roku.Po tym czasie do Cs-a wciągnął mnie kolega i razem grywaliśmy w pracy w wolnych chwilach. Na pochylnie trafiłem na samym początku jej istnienia. Szukałem fajnego serwera aim/fy i znalazłem go właśnie u nas. I tak jestem do dziś .

Czy lubisz pracę dla pochylni?

Czy lubię tą pracę? Nie traktuję tego w kategorii pracy. Jest to miło spędzony wolny czas. Lubię to robić i tyle.

Czy masz wystarczająco czasu na życie prywatne?

Różnie z tym bywa. W tygodniu jest ciężko znaleźć czas ,gdyż prowadzę własną firmę i tym się zajmuję prawie cały dzień. Weekendy mam więcej czasu i czas ten poświęcam rodzinie dlatego też na pochylni można mnie złapać tylko wieczorami.

Czy myślisz czasami, co by było gdyby nie byłbyś tym, kim jesteś?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Jest dobrze tak jak jest to po co sobie życie komplikować.

Czy nie przeszkadza ci wieczny spam na gadu-gadu ?

Nie ,raczej nie. Jak ktoś jest za bardzo "meczący" to po prostu go ignoruję .Ale raczej staram się zawsze odpisać i pomóc.

Czy spotkałeś się kiedykolwiek z niechęcią, dotyczącą tego, co robisz?

Tak. Kilka razy miała miejsce taka sytuacja, ale to raczej od zwykłych rozżalonych z jakiś powodów userów.

Czy jest coś czego nie lubisz w swojej pracy?

Nie raczej nie ma takiej rzeczy ,której bym nie lubił.

Powiedz nam jak układa się współpraca z Twinem i M3ntosem i co byś poprawił ?

Współpraca - raczej jest wszystko ok. Z Twinem znam się dłużej i więcej jakby współpracujemy ze względu na to ,iż Twin jest w większej mierze odpowiedzialny za forum. Co do tej współpracy nie mam żadnych zastrzeżeń, no może jedno małe ale to zachowam dla siebie ;).Rozmowy z nim są dość rzeczowe i konstruktywne co mi odpowiada. Co do M3ntosa to też ta współpraca się nam fajnie układa. Mamy czasami co prawda odmienne zdania na pewne tematy np. personalne ale tak jest w każdy teamie. Na pewno bardzo fajną sprawą jest to ,że każdy ma swoja "działekę" w sieci i jeden drugiemu się nie wtrąca.

Jak podoba ci się praca innych moderatów, adminów jak i opiekunów?

Na forum odpowiadam za pracę moderatorów i super adminów i z nimi staram się mieć stały kontakt w celu usprawnienia działania forum. Tą współpracę oceniam pozytywnie i oby tak dalej było to będzie ok. Co do pracy adminów to nie za wiele się mogę wypowiedzieć bo znam tylko kilku z serwerów ,którymi się opiekuję. Co do reszty nie ma zdania. Jeśli chodzi o opiekunów to pytanie jest raczej do Twina i M3ntosa bo ja się tym nie zajmuję.

Czym zajmujesz się na co dzień i jak udaję się ci pogodzić życie realne, z życiem forum ?

Na co dzień prowadzę firmę i to pochłania mi dużo czasu. Poza tym mam rodzinę ,którą też musze się czasem ;).Więc standardowy dzień wygląda tak:
Rano praca
Popołudniu rodzina
Wieczorem forum i Cs

Co lubisz robić w wolnym czasie?

W wolnym czasie jeżdżę trochę na rowerze i wędkuję.
Moją pasją jest akwarystyka. Mam w domu trzy akwaria więc opieka nad nimi też zajmuje dużo czasu.

Jakim sportem się najbardziej interesujesz? A może jakiś uprawiasz ?

Moim najukochańszym sportem jest oczywiście żużel i Sparta Wrocław - This is Sparta
We Wrocławiu jestem zawsze na wszystkich meczach a i czasami na wyjazdy też pojadę. Żadnego sportu nie uprawiam czynnie.

Dziękuje za udzielenie wywiadu i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...