Skocz do zawartości

Wywiad - Nie ogarniesz


Microsoft

Rekomendowane odpowiedzi

1. Witam, jest to mój pierwszy wywiad nie wiem jak Ty, ale ja mam lekki stresik choć Cię nie widzę . Jak Twoje samo poczucie?

Witaj, ja żadnego stresu nie odczuwam. Co do mojego samopoczucia jest niezmienne od lat: na pełnym lajcie.

2. Czyli możemy zaczynać. Na dobry początek opowiedz nam o swojej osobie. Jak masz na imię czym się zajmujesz, jakie masz zainteresowania ?

Mam na imię Kamil, mam lat 23 i zajmuję się logistyką w transporcie - czyli tiry i takie inne nieciekawe rzeczy. Interesuję się najbardziej MMA, na dalszym choć nie odległym planie są: CS, dobry film i czasem co wyda wam się pewnie dziwne - dobra książka, ale tego jest mało, niestety. 

3. No, no. Bardzo kreatywnie, Kamil opowiedz nam jak zaczęła się Twoja przygoda z CS.

Oj to było dawno. Pamiętam jak pierwsze kroki w CS stawiałem w kafejce internetowej. Zobaczyłem raz jak kilku znajomych gra w jakąś strzelaninę, zapytałem się czy to jakaś nowość a oni wtedy popatrzyli na mnie jak na idiotę :D. Wtedy dowiedziałem się, że ta gra nosi nazwę Counter - Strike. No i dość często zrywaliśmy się z lekcji żeby pograć w kafejce w CS’a (straszne miałem kazania w domu po wywiadówkach :D). Na początku oczywiście grało się na NS ale jakoś nie ciągnęło mnie żeby „ułatwiać” sobie grę, raz tylko odpaliłem WH na początku ale szybko z tego zrezygnowałem po tym jak mnie kumple opier... :D i wtedy zrozumiałem, że prawdziwą grą jest czysta gra bez żadnych odpałów. Potem przyszedł rok 2005 i pierwszy STEAM, którego niestety ukradli. Wtedy na STEAM zaczęła się prawdziwa gra, dopiero wtedy poznawałem tajniki gry w CS-a, kupiłem pierwsze słuchawki (nie pamiętam co to było, chyba jakiś Panasonic) i zacząłem grać na serverach FFA, TP żeby jak najlepiej poznać i nauczyć się dobrej gry w CS. Niestety z czasem zacząłem grać na różnych modach typu: COD, ZM etc. No i troszkę zapomniałem jak się gra normalnie. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z Counter - Strike. 

4. Jak odnalazłeś pochylnie? Twin i M3ntos to znajomi czy byłeś jednym z pierwszych ludzi chętnych do dłuższej współpracy?

Nie Twin i M3ntos nie są znajomymi z reala J. Pochylnię odnalazłem chyba jak większość graczy, przez przypadek. Szukałem jakichś serwerów na wiaderku, to były servery 4FUN. Chciałem pograć na jakimś dobrym 4FUN a, że Pochylnia była (i jest) wysoko w rankingu na Wiaderku to wszedłem zobaczyć co to za Server, wszedłem na forum, wydało mi się bardzo ogarnięte, dużo graczy, mało spin. Więc postanowiłem zajrzeć na Server i zobaczyć jak się będzie grało, jacy są ludzie. Z czasem przekonałem się , że warto tutaj zostać na dłużej, ludzie byli mili, można było pogadać, Server stał na wysokim poziomie (teraz też stoi :D), z administracją można było normalnie pogadać, zawsze jak miałem jakiś problem pisałem do Twina, który odpisywał tego samego dnia. Pisałem też w różnych sprawach do M3ntosa ale nie był bardzo skory do odpowiedzi (teraz już wiem dlaczego :D). 

5. Jak wspominasz poczatki przygody z pochylnią, dodawanie nowych serwerow (zombie mod), bales się tego że może dajesz sobie za duża poprzeczke?

Zawsze lubiłem i lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę - wiem, że kiedy się spadnie bardzo boli ale mnie to tylko motywuje do dalszej, cięższej i efektywniejszej pracy. Oj początki były drętwe J jak to wszędzie. Kiedy pierwszy raz wszedłem na 4FUN bardzo mi się spodobał i zacząłem maniaczyć na nim żeby jak najszybciej dostać admina. Następnie Server AIM/FY/AWP mi podpasował i tam też zacząłem maniaczyć (ale już z adminem nie było problemu). Następnie tak jak wspomniałeś w pytaniu dołączył Tamer z Zombie Mod’em, który mnie strasznie wciągnął. Zaniedbałem praktycznie wszystkie servery na których miałem admina... ale to tylko taka dygresja :D grałem non-stop na ZM aż wkońcu Tamer zaproponował mi posadę opiekuna servera i od tej chwili moja współpraca z administracją szła w coraz to lepszym kierunku. Potem przyszedł czas na opiekuna 4FUN i wtedy już jakby to ująć - dołączyłem do grona „wyższych”. Wiem, że dziwnie to brzmi ale inaczej nie potrafię tego określić J No i oczywiście nasz nowo powstały Deathrun na, którego serdecznie zapraszam. 

6. Co na to znajomi ze wolny czas poświęcasz również grze?

A ze znajomymi bywa różnie jednym to nie przeszkadza, innym tak - najchętniej rozwalili by wszystkie komputery ( Jaskiniowcy :D) ale ogólnie nie mam problemów ze spotkaniem się ze znajomymi, na wszystko znajduję czas, mam go bardzo dużo jak już pewnie niektórzy zdążyli zauważyć.

7. Czy moglbym Cie prosic o Twoja ocene naszych administratorow?

Nasi administratorzy hmmm... niektórzy wywiązują się lepiej inni mniej z powierzonych im obowiązków. Resztę oceny zostawię dla siebie.

8. Może coś o forum.. Czy szykujecie dla nas jakieś nowinki?

O forum myślę, że nie ma co się dużo rozpisywać, taką nowinką jest Konkurs Filmowy na najlepszy film promujący naszą sieć. Kolejną nowinką jest oczywiście nasz nowo-powstały miesięcznik - Pochylnia News. Z nowinek to chyba jak na razie tyle. A co do forum jest ono myślę dla wszystkich przejrzyste i łatwe w obsłudze, zależy nam na tym żeby Użytkownik nie szukał tego czego chce przez 2 godziny tylko żeby wszedł popatrzył i po minucie wiedział co gdzie jest. 

9. Jak oceniasz swoje stosunki z s@ i moderatorami, są to Twoi koledzy po fachu.

Moje stosunki z nimi są bardzo dobre nie mam do nich za dużo zastrzeżeń, sumiennie wykonują swoją pracę także nie można się za bardzo przyczepić. Chociaż byli tacy, którzy chcieli chyba tylko otrzymać rangę Moderatora. Taka jest moja ocena. 

10. A Twin i M3ntos oraz Volturi jesteście zgodni czy zdarzają wam się jakieś niedociągnięcia w kontaktach ?

Oczywiście, że nie zawsze jesteśmy zgodni :D byłoby za nudno jakbyśmy ze wszystkim się zgadzali :D szczególnie jak się stykniemy na Team Speak :D nie ma za dużo sprzeczności ale zawsze się coś wkradnie. A tak poza tym w 90% „przypadków” mamy podobne zdania. 

11. Czy jest coś co chciałbyś wprowadzić na forum lub serwery?

Jest parę takich rzeczy ale są one bardziej kosmetyczne niż wprowadzające jakieś totalne zmiany ale to już z czasem coś na serwerach wprowadzę.

12. Jesteś człowiekiem aktywnym w sporcie czy raczej interesują Cie finanse publiczne ?

Wszystkiego po trochu. Lubię pograć od czasu do czasu w siatkówkę albo w kosza ale też bardzo lubię oglądać giełdę, notowania giełdowe, indeksy papierów wartościowych ale tym już Was nie będę zanudzał. 

13. Jeżeli interesujesz się sportem to jaka dyscyplinę lubisz najbardziej?

Tak jak wspomniałem na wstępie najbardziej lubię MMA - Mieszane sporty walki ale lubię także obejrzeć jakiś mecz siatkówki bądź też jakiś dobry mecz piłki nożnej. Choć i tak oglądam wszystkie po trochu. 

14. Finanse, jesteś człowiekiem przedsiębiorczym czy raczej byś się tak nie określił?

Oczywiście, że tak. Przy swojej pracy muszę być człowiekiem przedsiębiorczym, wymaga tego ode mnie troska o pracowników, których zatrudniam. Świadczyć o tym może też to, że lubię zagrać na giełdzie - strasznie wciągające zajęcie, można dużo stracić ale można też dużo zyskać.

 

Dziękuję Ci za Twoje odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...