Skocz do zawartości

Wywiad - Sweeper


.:Michal:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: .:Michal:.

Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: Sweeper



1. Cześć Sweeper. Na początek chciałbym abyś się nam przedstawił.

Witaj, nazywam się Arek, chodzę do LO na profil mat-fiz. Za niedługo skończę 17 lat.

2. Jakie były twoje początki z CS`em ?

Tak jak każdy zaczynałem grę na ns-ie. Początkowo byłem totalnym nieogarem, nie znałem map więc musiałem się czymś wspomóc ;D i chyba każdy wie czym. Tak to były czity ale tylko wallhack, nie preferowałem gry na aim-ie etc. Gdy znudziła mi się gra na serwerach TP i FFA przerzuciłem się na zombie mod i deathrun. Serwery te pochłonęły mnie całkowicie i grałem na nich czasem po 5 godzin. Potem serwer JailBreak na którym miałem swojego 1 admina. Wiadomo, człowiekowi po pewnym czasie wszystko się nudzi więc zrobiłem sobie przerwę od cs-a i zacząłem grać w GTA SA a potem tukłem na MP. Ogólnie mój staż w cs-a to niecałe 3 lata w tym 2 lata na steam.

3. W jaki sposób zaczęła się twoja przygoda z pochylnią a także jak opisał byś nam swoją drogę od usera do opiekuna serwera JailBreak ?

Przygodę z pochylnią zacząłem wtedy gdy Twin mnie zaprosił na jeden z pierwszych serwerów, chyba był to AIM/HS. W ogóle nie dawałem sobie rady, trudno było mi trafić HS, moje staty wynosiły 1:14 więc daleko mi było do pro gammer-a. Gdy na pochylni pojawił się serwer COD:CP zacząłem na nim grać, ciągłe expienie i wbijanie lvl-i było fajne. Kupiłem steam i zostałem adminem na tym serwerze, to był mój pierwszy admin na pochylni. Po aferze z KFC, Smerfikiem i jeszcze kilkoma osobami zostałem moderatorem i miałem admina prawie na każdym serwerze. Pamiętam jak M3ntos dołączył ze swoimi serwerami. Jakoś go nie lubiłem i miałem z nim małe spiny, on zresztą też mnie nie trawił ale teraz jest ok. Pamiętam, że przekonywałem Twin-a do zrobienia serwera JailBreak jednak długo z tym zwlekał. Po pewnym czasie odkupił serwer JB od innej serwerowni. Spodobał mi się, zacząłem na nim grać i zostałem adminem. Serwer JailBreak był zaniedbywany przez administrację. Nic nie było dodawane ani zmieniane, dodatkowo przybył user argonasty, który napisał około 15 skarg w dziale JB. Administracja nie mogła sobie poradzić z tym burdelem więc zaproponowałem swoją pomoc. Początkowo M3ntos nie był przekonany do mnie (nie pytajcie dlaczego;D) ale dał mi szansę. I tak oto zostałem opiekunem serwera.

4. Jak twoim zdaniem spisują się Admini JB ?

Nie mogę na nich narzekać, każdy admin jest człowiekiem i poświęca serwerowi tyle czasu ile może. Mają swoje życie prywatne. Każdy z nich jest bardzo dobrym adminem, bo mają więcej regulaminów i zasad do zapamiętania. Obecnie sprawują się dobrze.

5. Gdybyś był H@ to jakie zmiany starał byś się wdrążyć do sieci ?

Nie lubię "gdybać" to po pierwsze. Po drugie nie jestem H@ więc nie muszę myśleć nad modernizacją sieci, po co zawracać sobie głowę czymś czego wprowadzić nie mogę.

6. Jako opiekun serwera JB mógłbyś nam zdradzić czy planujesz jakieś zmiany w przyszłym czasie ?

Hmmm, gracze piszą coś w propozycjach zmian serwera więc może się coś zmieni gdy będę miał czas. Od dłuższego czasu myślę nad drobnymi zmianami serwera i wprowadzeniem SUPER VIP-a/MINI ADMINA, czyli gracze po wykupieniu takiej usługi będą mieli dostęp do części flag admina, zmieniony model, dostęp do admin chat i HUD ale nad tym muszę jeszcze pomyśleć.

7. Co sądzisz na temat sieci serwerów jaką jest pochylnia ?

Sieć bardzo dobrze prosperuje i rozwija się. Istnieje 2 lata a to jest duży sukces, bo niektóre serwerownie upadają po 3 miesiącach. Oby tak dalej.

8. Od pewnego czasu na naszej sieci pojawił się serwer DeathRun. Co sądzisz na jego temat ?

Serwer cieszy się dużą popularnością, sam czasami lubię sobie poskakać. Nie będę się chwalił ale mam tam jakieś rekordy ;D M3ntos i nie ogarniesz odwalili dobry kawał roboty więc pozostaje mi tylko pogratulować.

9. Jaka modyfikacja serwera najbardziej ci się podoba ?

Najbardziej podoba mi się Zombie Mod, najwięcej czasu na nim spędzałem na początku.

10. Skąd wziął się u ciebie pomysł na taki nick jak "Sweeper"?

Nie zwracam uwagi na polskie znaczenie tego słowa. Pewna osoba mi go doradziła i mi się spodobał, fajnie się go wymawia.

11. Jak dzielisz ze sobą forum i serwery z życiem prywatnym ?

Tak jak każdy, wolny czas przeznaczam na forum i serwer ale również na inne zajęcia.

12. Wspomniałeś już że uczęszczasz do liceum. Skąd taki wybór i dlaczego zdecydowałeś się właśnie na tą szkołę ?

Inne szkoły mnie nie interesowały, dobrze się uczę i wiedza szybko wchodzi mi do głowy. Chcę mieć wyższe wykształcenie i perspektywy na przyszłość. Poza tym zawsze lubiłem matematykę i fizykę.

13. Czym zajmujesz się na co dzień a także co porabiasz wolnym czasem ?

Spotykam się ze znajomymi, gram w tenisa stołowego, piłkę nożną, czasami w kosza z kolegami po szkole. Czytam gazety typu newsweek i inne. Oglądam filmy.

14. Jaki rodzaj muzyki preferujesz ?

Nie mam określonego typu muzyki ale ostatnio słucham zespoły typu Metallica, AC DC, Vader. Oczywiście nie gardzę muzyką klasyczną i przebojami The Beatles, Queen etc. Często słucham radia.

15. Jakie masz plany na przyszłość - kim chciałbyś zostać ?

Mój najbliższy cel to zdać maturę (rozszerzoną z matmy ;D) i udać się na studia.

16. Twoje największe marzenie ?

Nie mam marzeń tylko cele ale skoro o to pytasz to chciałbym zostać pilotem (nie od telewizora ;D ----> takich wysokich ambicji nie mam).

Ma koniec chciałbym tobie podziękować za to, że zgodziłeś się poświęcić nam chwile swojego czasu na przeprowadzenie wywiadu.
Pozdrawiam .:Michal:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...