Skocz do zawartości

Wywiad - Kames


TheVolTwins

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Every
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: Kames

 

 

Witaj Kames ! Dziękuje Ci, że znalazłeś dla mnie chwilę czasu. Na początek przedstaw się nam, aby każdy mógł Cię bliżej poznać.

Cześć! Mam na imię Kamil, mam 17 lat.

A powiedz nam czym się interesujesz, jakieś hobby ?

Interesuję się historią, przede wszystkim kolebką cywilizacji starożytnych, dziejami Polski, czy różnymi bitwami średniowiecznymi, bądź starożytnymi. W wolnym czasie lubię sobie pograć z kolegami w koszykówkę lub tenisa ziemnego. Oczywiście dużo czasu przesiaduję przed ekranem komputera, grając w Counter Strike, Diablo 3 lub czasami w Minecrafta. Wracając jeszcze do moich zainteresowań. Uwielbiam oglądać box. Walki braci Kliczków, czy Polaków: Tomasza Adamka i Mariusza Wacha, to kocham. Moim najlepszym starym faworytem, który już od dawna nie walczy, jest Mike Tyson. Odchodząc już od elektroniki, w wolnym czasie czasami jeżdżę na rolkach lub na rowerze.

Interesujesz się historią, dość niespotykany przypadek :). Chciałbyś może w przyszłości specjalizować się w tej dziedzinie ? Może jako nauczyciel ?

Moje zainteresowanie historią, nie nazwał bym staraniem się o pracę nauczyciela, tylko zwykłym hobbym.

Jaką muzykę lubisz najbardziej ?

Uwielbiam słuchać metalu (System of a down, Metallica).

A jak idzie Ci nauka ? Lubisz się uczyć ?

Można powiedzieć, że jestem całkiem dobrym uczniem. Staram się uczyć często i tak, aby zrozumieć to co czytam. Z niektórych przedmiotów się wyróżniam, np. chemia, matematyka i historia. Odnośnie pytania, czy to lubię, odpowiem, że zależy, czy dany temat mnie interesuję.

To powodzenia w nauce ! A powiedz, dlaczego wybrałeś taki nick: Kames. Ktoś ci powiedział, czy sam wymyśliłeś ? 

Bardzo ciekawe pytanie. Szczerze mówiąc nie znam na nie odpowiedzi. Jak już wiecie, mam na imię Kamil, więc widać pewne powiązanie. Ten pseudonim otrzymałem od kolegów w podstawówce i tak już został. Gdzie, kiedy i kto do mnie tak pierwszy raz powiedział oraz na jakiej podstawie, tego wam niestety nie napiszę, ponieważ sam nie wiem. Bardzo się cieszę z tej ksywki i jestem z niej dumny.

Może masz już plany na życie ? Co byś chciał robić, a może jeszcze nie ? Opowiedz nam o tym.

Na razie mało myślałem o swojej dalszej przyszłości, ale myślę, że chciałbym zostać informatykiem. O innych sprawach nie podejmowałem jeszcze decyzji.

Informatyk, hm... to tak jak ja Dobrze, przejdźmy teraz do Counter Strike, jak zaczęła się Twoja przygoda na Cs-Pochylnia.eu ?

Wszystko zaczęło się na wieść, od mojego przyjaciela Hax'a*, że znalazł dobry serwer odd2. Często tam graliśmy i bardzo to lubiliśmy. On jako pierwszy otrzymał admina, więc mogłem do niego pisać, jak był jakiś cziter na serwerze. Później sam złożyłem podanie, które zostało odrzucone, ponieważ nie spełniałem regulaminu, a dokładnie, chodziło o moje posty (posiadałem 2). Po upłynięciu paru tygodni, zacząłem się bardziej udzielać na forum i dlatego później znów się starałem o admina. Tym razem moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Jako admin starałem się poświęcać czas tylko temu serwerowi. Tak wyglądały początki mojej "przygody" z Pochylnią.

Jak wiemy, jesteś moderatorem forum. Sprawia Ci to przyjemność czy traktujesz to jako obowiązek, praca ?

Staram się wypełniać swoje obowiązki jako moderator, jak najlepiej. Dla mnie jest to czysta przyjemność, którą bardzo lubię.

Czy chciałbyś w przyszłości starać się o wyższe stanowisko niż moderator ?

Według mnie ranga moderatora, o którą się przez dłuższy czas starałem, jest już i tak dużym dokonaniem. Jedyny "kolorek", o który mogę się starać, jest to opiekun serwera, a mianowicie odd2. Nie ja o tym decyduję, może się okazać, że nigdy go nie otrzymam. Będę się starał poszerzać moją wiedzę w pisaniu pluginów itp., aby na tę rangę zasłużyć. Oczywiście na to wszystko jeszcze za wcześnie.

Życzę Ci powodzenia abyś kiedyś otrzymał tą rangę ! :) Za co lubisz Cs'a ?

Wychowałem się na tej grze. Może i grafika nie jest świetna, gra nie ma dużej ilości możliwości, ale ją uwielbiam!

Jak myślisz, czy administracja Cs-Pochylnia.eu jest zgrana i dobrze wypełnia swoje obowiązki ?

Według mnie, Pochylnia posiada świetną administrację. Miło się z nimi rozmawia, można pożartować i się pośmiać. Jedynie Twin (czasami) udaje, że go nie ma na gg. :D Ale jest bardzo dobrym administratorem, można to stwierdzić nawet po tym, że ostatnio poświęcił swój czas na grę mixa ze mną 1 on 1, na awp. Przegrał ze mną (buhaha) i mam nadzieję, że rozegramy rewanż.

Czy chciałbyś nam coś jeszcze powiedzieć ?

W zasadzie to "napisać". Ale wydaję mi się, że nie mam jakiegoś konkretnego tematu.

Dobrze, przejdźmy teraz do szybkich pytań.

Ok

Pies czy kot ?

Pies

Szkoła czy dom ?

Dom

Pepsi czy Coca Cola ?

Pepsi

Na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić ?

Chciałbym pozdrowić całą administrację, wszystkich znajomych/przyjaciół oraz wszystkich czytelników tego wywiadu.

Dziękuje Ci że znalazłeś dla mnie chwilkę czasu i zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Było mi niezmiernie miło :)

Mi także. :)

Jest to mój pierwszy wywiad więc proszę o wyrozumiałość :)
Następnym razem będzie więcej pytań szczegółowych, teraz tutaj zabrakło ze względu na czas obu osób.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę, chodzi o znaki interpunkcyjne użyte przez Every. Znaki te są uprzedzone klawiszem space co nie powinno mieć miejsca. Ale poza tym ciekawy wywiad, można się trochę dowiedzieć o Kames'ie. Zauważyłem także że brakowało pytań ponieważ Every zadał kilka pytań z krótkimi odpowiedziami np.

Pepsi czy Coca Cola ?
Pepsi


Całościowo wywiad ciekawy i warty przeczytania.
Mam pytanie, dlaczego Every jest zbanowany na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...