Skocz do zawartości

Wywiad - Scarlatti


baqu

Rekomendowane odpowiedzi

- Cześć Scarlatti! Przedstaw się nam.

Cześć nazywam się Krzysztof z zawodu jestem informatykiem, mieszkam w okolicy Warszawy. Prowadzę własną działalność plus Pracuje dla LOT'u Trzech Rzeka i mam 24 lata

- Masz jakieś zwierzę ?

Mam- Kota zwie się kolumb bo straszny podróżnik z niego- uwielbia znikać nawet na kilka dni:]

- Koty fajna sprawa, jak długo już go masz? Skoro tak lubi znikać, czy bałeś się kiedyś, że przepadł na zawsze?

Łohoho dostałem go na walentynki- jakieś 7 lat temu zażartowałem do dziewczyny, że chce małego białego kotka- i takiego dostałem. Kot jest czipowany- zawsze wiem gdzie się znajduje.

- Jesteś już w porównaniu do innych użytkowników dorosły, uczysz się jeszcze, a może już pracujesz?

Nadal uczę się i pracuje jednocześnie- nie lubię zastoju skończyłem KSAp- Krajową Szkołę Administracji Publicznej- licencjat i zmieniłem jednak studia- zawsze fascynowała mnie informatyka i programowanie dlatego aktualnie zaocznie studiuję programowanie na EWSIE- Europejskiej Wyższej Szkole Informatyczno-Ekonomicznej. poza tym pracuje w dla Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech rzek- stowarzyszenia działającego pod Wydziałem Promocji i Informacji w moim mieście- Nowym Dworze Mazowieckim. Dodatkowo prowadzę własną działalność gospodarczą- tworzę oprogramowanie w języka php oraz Java oraz trzymam bazę Danych w domu

-Widać, że jesteś człowiekiem, który nie lubi nic nie robić ^^ Czy masz już zaplanowane co będziesz chciał robić jak ukończysz wszystkie wymarzone studia?

Aktualnie celuje we własną działalność i rozwój IT. mam kilka osób które też programują- planujemy połączyć siły i założyć firmę bez danych i programistów, poza tym pracuje nad projektem rozwoju turystyki z POT- Polską Organizacją Turystyczną- którego celem jest promocja Twierdzy Modlin- najlepiej zachowanego Kompleksu obronnego w Polsce. a gdy to już się uda cóż zapewne zabiorę się za kolejny projekt- Stowarzyszenie Fantastyki- jestem miłośnikiem gier RPG- to może wydawać się zabawne w moim wieku ale prowadzę sesje RPG w dwóch systemach- D&D 3.5 oraz WOD- Świat Mroku- mam kilka grup z którymi spotykam się co i rusz żeby trochę "odejść od rzeczywistości":] System D&D polega na grze wyobraźni za postacie służą nam karty z rozpisanymi różnymi umiejętnościami i atrybutami. gra polega na "odgrywaniu" swojego bohatera oraz poprowadzeniu "własnej historii" w swoim świecie- do wszelkich testów używa się kości różnościennych - np. 4 ściennej, 8 ściennej a nawet 20 ściennej- Generalnie- mógłbym opisywać systemy stronami ale żeby zrozumieć sens takiej gry trzeba mieć mistrza gry i samemu zagrać. jeżeli chodzi o wydawnictwo współpracuje ze Stowarzyszeniem NOSON- zajmują się oni Promocją Fantastyki w warszawie. Jak na razie nasza współpraca doprowadziła do kilku pokazowych spotkań dla publiczności jak i do kilku Gier Miejskich po Warszawie. czy kiedyś zrobię z tego książkę lub jakiś podręcznik do gry- nie wiem lecz ta idea wydaje się bardzo ciekawa:]

-Uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową?

Tak, gram w "siatkówkę" startuje pod barwami zakładu pracy "Reckitt Benckiser" Nowy Dwór mazowiecki ( zakład sponsoruje 3 ligową drużynę turniejową) oraz na niektórych zawodach dla Wojska Polskiego ( bardziej lokalnych takich jak Mistrzostwa Mazowsza Jednostek). Siatkówka od dziecka była moją pasją trenowałem w klubie KS jedynka od wieku 12 lat niestety nasz trener zmarł i klub się rozpadł.

-Jaki był początek Twojej gry w Counter Strike?

To był jakiś 2007- znajomy wpadł z lapkiem i chcieliśmy w coś pograć no to zaczęliśmy z botami na lanie grać ale szybo mi się znudziło więc zacząłem szukać serwerów i grac online- 2 lata jako ns choć adminowałem na każdym serwerze na którym zostawałem na dłużej a kilka ich było. oczywiście czasami odpoczywałem od gry czasem na miesiąc dwa, nawet pół roku, ale jak już miałem steam to ciężko wybrnąć jak każdy wołał bo ktoś jechał na "dopalaczach". zawsze grałem czysto i np. nigdy nie widziałem jak działa wh ani aim( no oprócz admin esp który jest w samym sobie jednym ze "strych typów wallhacka( ale przydatne narzędzie)to znaczy dopóki o nich sam nie poczytałem- nie testowałem ich w praktyce) ani jako ns( grałem na azerusie by nikt nie miał wątpliwości co do mojej czystej gry) konto steam kupiłem w 2008 i tak już zostało

-Na pochylni jesteś już dość długo, ktoś Cię na nią namówił czy to po prostu zwykły traf ?

Traf, uwielbiam mapy aim/awp/fy na pochylnie trafiłem przypadkiem szukając jakiegoś "dobrego" serwera aim awp fy i go znalazłem, no jestem tu mniej więcej rok. pierwsze wrażenie było dobre , admini byli konsekwentni,( drugiego dnia dostałem nawet ss bo chyba zbyt dobrze mi szło:] byli często i było ich wielu, meritum, sweeper,chuligan,freak i reszta,zeke( przepraszam wiem ze 1 osobę na pewno pominąłem:]) to był ten pierwszy skład, na który natrafiłem, po miesiącu złożyłem podanie i zostałem przyjęty. No i zostałem i cieszę się ze mogę działać w tym projekcie.

-Zmieniło się coś w twoim życiu, kiedy zacząłeś interesować się światem gier ?

Nie zbyt, zawsze się nim interesowałem ale nigdy nie przesadzałem ( no może oprócz czasów liceum:]) ale to inna historia. teraz nie mam zbyt wiele czasu na grę, ale zawsze staram się codziennie odwiedzać serwer i forum żeby zobaczyć co się dzieje.

- Co zmieniło się na serwerze aim/fy/awp od twojego przybycia?

No udało nam się trochę usprawnić grę- wywaliliśmy sporo "niepotrzebnych" i "nie granych" map, dodaliśmy też kilkanaście nowych. Zmieniliśmy szatę muzyczną oraz sposób nominacji map ( wcześniej była możliwość ponownego zagrania mapy po 10 innych i możliwość tylko 1 nominacji aktualnie ilość zmniejszono do 6 a ilość możliwych nominacji

-Opowiedz nam o swoich relacjach z użytkownikami Pochylni

Przede wszystkim staram się być konsekwentny jako admin i moderator, zdarzyło już mi się upominać adminów by nie przesadzali ze swoimi uprawnieniami( np. votowanie mapy bo adminowi się nie podoba- ja używam tego w 2 sytuacjach jak gracze zaczynają uciekać z serwera lub on dostanie crasha) a co do relacji oceniam je jako bardzo dobre- każdego z nim znam dosyć dobrze( nie osobiście rzecz jasna) i z każdym mam przyjazne stosunki, zawsze rozmawiamy na admin czacie nie tylko o cs`ie. bo skoro mamy działać razem to lepiej byśmy się znali prawda?;]

-Również uważam, że zawsze jest lepiej mieć dobre stosunki z współpracownikami ;) Dziękuje za udzielenie wywiadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kocur ;D
wywiad ok, w sumie nie ma do czego się przyczepić. może jedynie do emotikon w pytaniach, ale to już takie moje psychiczne odchyły z humana :)


pytanie 5 i podsumowanie wywiadu :) sory, że się przyczepiłam szczegółu. niestety jestem niesamowicie wyczulona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...