Skocz do zawartości

Wywiad baQu


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter:.:Adamo:.
Osoba ,z którą został przeprowadzony wywiad:baqu




Witaj baQu! Przedstaw nam się , żeby Cię wszyscy mogli poznać.

Cześć nazywam się Krystian. Mam 16 lat, chodzę do pierwszej klasy w liceum ogólnokształcącym. Podstawową informacją o mnie jest to, że gardzę lewactwem :) Mieszkam na dolnym śląsku w okolicach Wrocławia.

1.Masz jakieś zwierzęta/zwierzątka w domu?

Siostrę ^^ Tak na poważnie to jakieś pięć lat temu postanowiłem założyć akwarium i kupiłem 50 rybek, a teraz mam tylko 3 z nich i żadnego innego.

2.Jakiemu klubowi z T-Mobile ekstraklasy kibicujesz?

Oczywiście Śląsk Wrocław, Wisła Kraków i Lechia Gdańsk.

3.Na Mecz zabrał Cię kuzyn ile wtedy miałeś lat?

Na swoim pierwszym meczu byłem w sezonie 2007/2008 jako 11 latek, oczywiście zawsze chciałem iść wcześniej, ale większość ludzi wie jak media manipulują i rodzice bali się, żebym pojechał na stadion. Mogło to być spowodowane tym, że do samego Wrocławia mam 50km i zawsze każdy mecz zajmuję mi dużo czasu i pieniędzy.

4.Często chodzisz na Stadion wspierać swoja drużynę?

Na mecze chciałem chodzić od zawsze, bo tam jest wspaniała atmosfera. Smaczku dodało to, że widziałem w 2003 roku jak 400 kiboli biegało po ulicy i się naparzało (trochę dziwne, że 7 latkowi się to spodobało).. Na każdym meczu "u siebie" jestem i jak pieniądze pozwalają to i na wyjazdach wspieram swoją ukochaną drużynę. Dla jednych może to się wydawać dziwne, że ludzie tak się poświęcają piłce nożnej, ale nie zrozumieją tego jak po prostu nie poczują tego uczucia. 

5.Jaką masz opinię na temat polskiej piłki ?

Hmm... Szczerze bardzo mnie cieszy, że jest ona żenująca, bo mecze nie są, aż tak drogie i nie trzeba wydawać majątku by na nie jeździć. Jako, że reprezentacyjne mecze mnie nie interesują, bo tam jest kompletna komercja to mnie ten poziom piłki zupełnie nie obchodzi. Podsumowując poziom polskiej piłki zupełnie nie wiąże się z poziomem reprezentowania szlaku kibicowskiego, bo chyba każdy wie, że mamy jednych z najlepszych kibiców na świecie. Wiadomo, że miło dla oku obejrzeć np. Gran Derbi, ale znowu na tym stadionie nie ma atmosfery i to już zupełnie odmienia mecz. Wystarczy popatrzyć jak migają te fleshe od aparatów, co nie jest raczej spotykane w naszej piłce..

6..Interesujesz się jakaś inną dziedzina sportu poza piłka nożną?

Lubię pooglądać siatkówkę, ale tylko jak gra Polska, lub moja dziewczyna w swojej lidze.

7.Masz jakieś Hobby?

Za moje hobby można uznać jazdę na mecze, ale to bardziej jest pasja niż hobby.. Lubię obejrzeć dobry film, przejść się gdzieś ze znajomymi, czy pójść do kina. Nie przepadam za książkami, bo zazwyczaj przy nich zasypiam.

8.Masz w szkole jakiś ulubiony przedmiot?

Moim ulubionych przedmiotem jest matematyka i geografia. Nienawidzę fizyki i biologii.

9..Wspomniałeś, że matematyka i geografia, będziesz się kształcić w tym kierunku czy po prostu uwielbiasz z nich się uczyć?

Uwielbiam się z nich uczyć to za dużo powiedziane, ale na pewno wolę uczyć się z geografii i rozwiązywać zadania z matematyki niż pisać jakieś eseje czy inne dziwne dziwy. Będę próbował dostać się na studia do Wrocławia, ale jeszcze nie mam wybranego kierunku. Geografia jest interesująca, bo można dużo pozwiedzać, ale czas jeszcze pokaże.

10.Po zaliczeniu matury, zamierzasz jeszcze się kształcić czy zakończyć swoją naukę?

Idąc do Liceum chyba każdy ma zamiar kształcić się nadal, bo z samą maturą ciężko mu będzie znaleźć pracę. Tak jak wspomniałem na pewno będę się uczył we Wrocławiu, ale to jeszcze się okaże.

11.Studia bardzo dobry krok do kształcenia swoich umiejętności.

To na pewno, ale wiadomo jak na nich jest.. Się myśli o wieczornej imprezie, a nie na nauce. 

12.Teraz powiedz nam jak zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike`m ?

Moja przygoda z Counter Strikiem zaczęła się w bodajże w 2002 roku, kiedy to mój brat przyniósł na dyskietce jakąś grę, która podobno ma "pójść" na naszą maszynę.. Gra oczywiście od razu się spodobała, a na szczęście wtedy jeszcze nie było tyle odpałów, co było kolejnym ich plusem. Po jakimś tygodniu dowiedziałem się, że całe podwórko już w to gra i zaczęliśmy nolajfić w pobliskiej kafejce. Po jakimś pół roku znudziła mi się gra i przestałem grać. Powrót był w 2007 roku, który również nie trwał za długo. Mój "wielki" powrót był trzeciej klasie gimnazjum, czyli rok temu. Połowa mojej klasy wtedy jeszcze grała i zostałem namówiony, aby z nimi pobiegać po bsach.. Od tamtej pory gram, aż do teraz.. Wszyscy zaczęliśmy grać na waszym aim/hs i trochę skilla przybywało..

13.Co Cię skłoniło do objęcia posady administratora oraz moderatora? Miałeś jakiś konkretny powód ?

Moim konkretnym powodem było granie non-stop na aim/fy/awp i był tam jeszcze jeden nolajf... Niestety był on zawsze odpalony, a adminów tam za dużo nie było, gdyż nasz Scar przestał wtedy grać. Tak, więc postanowiłem złożyć tam podanie i ku mojemu zdziwieniu zostałem przyjęty za pierwszym podejściem. Przez cały lipiec grałem tylko tam, aż zdecydowałem pójść dalej i złożyć podania na ODD2, tam mnie również przyjęto.. Starałem się na tych dwóch serwerach utrzymywać porządek.. Złożyłem podanie na s@, które zostało odrzucone. Po dwóch tygodniach Volturi zapytał mnie, czy nadal jestem zainteresowany posadą. Zostałem adminem forum. Minęły dwa miesiące i postanowiłem, że spróbuję swoich sił z "zielonymi". Jak widać jeszcze nim jestem, co daję mi jakąś tam zabawę..

14.Jak się dogadujesz z obsadą Pochylnii?

Wydaję mi się, że z każdym mam przynajmniej poprawne stosunki..

15.A na koniec takie szybkie pytania :)

16.Fanta czy Cola?

Cola oczywiście.

17.Komputer czy Dziewczyna?

Dziewczyna

18.Kot czy Pies? 

Kotek

Dziękuje Ci że znalazłeś dla mnie chwilkę czasu i zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu.
Pozdrawiam
.:Adamo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...