Skocz do zawartości

Wywiad - HaX*


TheVolTwins

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj HaX ! Dziękuje Ci, że znalazłeś dla mnie chwilę czasu. Na początek przedstaw się nam, aby każdy mógł Cię bliżej poznać.

Witaj. Mam na imię Michał, niedawno skończyłem 16 lat. Mieszkam w Przysusze, niedaleko Radomia.

Kilka podstawowych pytań. Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike ? Czy długo już grasz ?

Wszystko zaczęło się od tego iż mój brat przyniósł cs'a do domu, no i wiecie jak to bywa na początku. Zacząłem grać z botami jak każdy. Aż w końcu uświadomiłem sobie iż jest to strata czasu i poszedłem na pierwszy serwer FFA. Zadomowiłem się na pełnej sieci, która już nie istnieje (2009r.). Jako iż byłem botkiem z movementem czołgu, to sprawiłem sobie fajne narzędzie nazywane MH. Badboys v2,ECC 5.2 itp. Po tygodniu spędzonym z cheat'ami zostałem zbanowany, no i musiałem szukać nowych serwerów. Szukałem rozwiązania w jaki sposób stać się dobry, no i doszły mnie słuchy iż istnieją od niedawna serwer DM,na którym można ćwiczyć refleks, celność. Aktualnie gram w tą grę już 4 lata, w tym 2 lata na samym DM - only deagle.

Często nowi gracze spotykają się z krytyką na serwerach. Co sądzisz o takim zachowaniu ? 

Hmm każdy przechodził taki okres, w którym był przysłowiowym botkiem i tego nie da się uniknąć. Powiem wam, że mnie też w niektórych sytuacjach ponosi i kończą się darciem japy przez mikro czy pisania na say`u niecenzuralnych słów. Trzeba trenować, a końcowym wynikiem będzie sytuacja w której wyzywają ciebie od odpaleńców.

Powiedz nam jaki jest Twój ulubiony mod, mapka, broń i dlaczego ?

Mod hmm niech pomyśle...Odkąd pamiętam jestem typowym graczem FFA/TP/Only dd2. Nie gram na modach typu COD bo przez to traci się skilla skacząc po skrzynkach jak ninja :) Pamiętam tylko że chłopak mojej siostry miał kiedyś serwer War3raft. Grałem na nim przez jaki czas,ale później mi się znudził. Co do map, to zazwyczaj każdą lubię na swój sposób. Mogę wymienić najważniejsze: de_dust2, de_nuke, de_inferno ,de_dust, de_tuscan. Tak jak to powiedziałem wyżej - typowe mapy ESL. Z broni uwielbiam deagle, może ze względu na to iż na samym DM grałem na tej broni przez około 2 lata. Mam do niej po prostu sentyment

Znany jesteś jako HaX. Dlaczego akurat ten nick ?

Ten HaX*? :D Mój nick głównie wziął się z mojego stylu gry, mogę zmarnować cały magazynek z awp strzelając w ścianę. Często się zdarzało tak, że wychodziły mi magiczne skany i ludzie na serwerze mówili, że jestem odpalony. Z tego względu tak się po jakimś czasie nazwałem Nick już mam od około 2 lat.

Przejdźmy do naszej sieci. Jak trafiłeś na Cs-Pochylnia.eu ?

Kilka miesięcy temu miałem przerwę od cs'a, poświęciłem się innej branży. Po jakimś czasie wróciłem do gry i szukałem jakiegoś fajnego serwera, gdzie jest ogar. Trafiłem na Onlydd2 Pochylni. Serwer jeszcze wtedy należał do Opiekuna - nie bój żaby. Gra na nim spodobała mi się i złożyłem podanie na admina, które zostało przyjęte. Miesiąc później opiekun sprzedał serwer, nawet nas (adminów) nie uprzedzając o takiej zmianie. Wtedy Twin zaproponował nam współpracę tzw. stworzył własny serwer i przyjął mnie na niego jako admina.

Pełnisz ważną funkcję, opowiedz nam o swoim stanowisku. Czy wszystko Ci w nim odpowiada ?

Aktualnie pełnie trzy funkcje - Moderator, Admin i AntiCheater. Do obowiązków moderatora można zaliczyć sprawdzanie ssów (dawanie UB), zamykanie starych i nie potrzebnych tematów oraz przede wszystkim utrzymywanie porządku na forum. O adminie to raczej rozpisywać się nie muszę, każdy o tym wie natomiast AntiCheater odpowiada za sprawdzanie i rozpisywanie demek w celu sprawdzenia czy dany gracz nie posiada tak zwanych "dopalaczy". Czy mi wszystko odpowiada? Z tym raczej nie ma problemu, jeśli chce coś nowego wprowadzić zazwyczaj dostaję pozwolenie od administracji. Ogólnie - jest za***iście.

Jak oceniasz współpracę z Administracją ?

Współpraca z administracją nie sprawia mi problemów. Są to ludzie znający się na rzeczy, którzy mają duże doświadczenie więc za bardzo nie mam się do czego przyczepić. Nieraz tylko szajba im odbija i robią sobie jaja, ale to nic takiego :)

Uważasz, że wszyscy z Administracji wykonują solidnie swoje obowiązki ? 

Do obecnego składu administracji nie mam zastrzeżeń. Osobiście po pół godzinnej robocie na forum nie mam już co robić. Każdy pracuję na miarę swoich możliwości i to jest najważniejsze w tym wszystkim.

Czy coś byś zmienił w naszej sieci ? Może masz jakieś pomysły ?

Jak by tak więcej pomyśleć to owszem - zawsze znajdą się jakieś fajne pomysły. Nie mam czasu na takie rozważania :)

Wiesz może co będziesz robił w życiu? Jakieś konkretne plany zawodowe ?

Od małego interesowałem się informatyką. Głównie chce się kształcić w tym kierunku - bezpieczeństwo i sieci komputerowe. Jak na razie mam zamiar udać się do technikum informatycznego a później to pewnie do roboty, bo na studia to nie chce mi się za bardzo iść Miałem nawet zamiar uczyć się C++ ale jak na razie szkoła mi przeszkodziła. Oprócz tego łapię trochę z hackingu - SQL Injection, penetracja stron www.socjotechnika i jeszcze wiele innych...

Wydajesz się być bardzo spokojną, opanowaną osobą, czy rzeczywiście tak jest ?

To tylko pozory. Na forum - owszem jestem spokojny (bo nie muszę drzeć japy na innych), ale na serwerach to co innego, wystarczy wejść na dd2 i się przekonać :)

Oto niektóre cechy charakteru: miły, wesoły, zdolny, spokojny, rozsądny, ambitny, ciekawski, dobry, leniwy, nieśmiały, kochliwy, odpowiedzialny, poważny, rozmowny, pracowity, szalony, punktualny, uparty, szczery, uczciwy, wrażliwy, uroczy, zabawny, wyrozumiały, zdecydowany... Wybierz te, które najtrafniej Ciebie charakteryzują?

Wesoły, dobry, leniwy, rozmowny, wrażliwy, zabawny, zdecydowany

Co uznasz za najważniejsze wartości w życiu ?

Bóg, rodzina, miłość, szczęście oraz pieniądze.

Pełnisz wiele obowiązków na forum. Czy znajdujesz czas na wszystko ? Może musisz z czegoś zrezygnować ?

Wspomniałem wcześniej że zajmowałem się informatyką i związku z przybyciem obowiązków na forum brakuje mi czasu na rozszerzanie swoich horyzontów. Do tego dochodzi mi szkoła, nauka, obowiązki domowe, rodzina. Często chodzę późno spać (24-1 godz.) przyzwyczaiłem się do tego i jakoś mało mi to przeszkadza.

Teraz pytanie, które pewnie zainteresuje żeńską część naszego forum. Czy masz dziewczynę ?

Nie mam :)

Zdradzisz nam co najbardziej cenisz w kobietach ?

Charakter, wygląd, uśmiech, odpowiedzialność, opiekuńczość, poczucie humoru, lojalność a przede wszystkim nie odmówię fajnym cycuszkom/zaje***szczej dupci :)

Czy masz jeszcze jakieś zainteresowania, hobby ?

Oprócz informatyki interesuję się muzyką - głównie Hip Hop, Pop. Lubię także grać w piłkę nożna, koszykówkę. Nienawidzę natomiast siatkówki i biegania.

Czy lubisz zwierzęta ? Masz może jakiegoś swojego pupila ?

Zwierzęta lubię jak każdy. Miałem trzy koty, ale wpadły mi pod samochód (2) i musiałem się z nimi pożegnać. Trzeci natomiast nie wiem czy jeszcze żyję. Wypuściłem go raz na świeże powietrze i już nie wrócił.

A czy posiadasz poczucie humoru ? Poproszę o jakiś Twój ulubiony dowcip.

Nie pamiętam dokładnie wszystkich, ale myślę że ten się spodoba:

Karol i Hela spędzają powtórny miodowy miesiąc, na uczczenie 40-tej rocznicy ślubu. Lecą sobie do Australii. Nagle głos pilota :
- Drodzy pasażerowie, silniki odmówiły posłuszeństwa. Możemy lądować awaryjnie na wyspie przed nami, ale prawdopodobieństwo że ktoś nas odnajdzie jest równe zeru. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Karol drapie się w głowę i mówi do Heli:
- Kochanie opłaciłaś rachunki za mieszkanie?
- Tak najmilszy, uregulowałam tuż przed wyjazdem.
- A za telefony ?
- Też zapłaciłam najdroższy.
Karol myśli, myśli, myśli...
- A ZUSy nasze popłaciłaś ?
- O Boże, kochanie na śmierć zapomniałam! Och, dowalą nam karę!
Karol całuję ją tak jak nie całował od lat 30`tu, śmieje się, wrzeszczy jak wariat:
- Przeżyjemy! Znajdą nas! Te sk***ysyny znajdą nas, nawet na końcu świata!

To teraz Cię zaskoczę ! Jaki jest Twój ulubiony kolor ? Czyżby zielony ?

Tak, zielony i niebieski ;)

Może na koniec zdradzisz nam o czym marzysz ?

Marzę o tym aby dożyć 100 lat, założyć własną rodzinę, mieć dwoje dzieci i być szczęśliwym z wybranej przeze mnie drogi życia. :)

Życzę Ci spełnienia marzeń i tym pragnę zakończyć nasz wywiad. Czy chcesz coś jeszcze dodać ? Kogoś pozdrowić ?

Pozdrawiam wszystkich którzy czytają ten wywiad, całą Pochylnie oraz przyjaciół i znajomych ;)

Mam nadzieję, że nasi użytkownicy dowiedzieli się czegoś więcej o Tobie HaX. Pozwolę sobie jeszcze dodać, iż swoimi odpowiedziami potwierdziłeś, że jesteś ciekawą i inteligentną osobą. Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas.

 

Z Moderatorem sieci Cs-Pochylnia - HaXem,
rozmawiał reporter - Every

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...