Skocz do zawartości

Wywiad Fatal1ty.


Kames

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Kames
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: fatal1ty.

Cześć Fatal1ty,
wielkie dzięki, że zechciałeś odpowiedzieć na tych kilka pytań.

1. Na początek chcielibyśmy poznać Twoje imię, wiek i to, czym się zajmujesz na co dzień (szkoła/praca).

Cześć. Mam na imię Piotrek, mam 17 lat mieszkam w Sanoku (podkarpackie). Na co dzień uczęszczam do liceum ogólnokształcącego do 1 klasy.

2. Jakie jest Twoje hobby/zainteresowania oprócz CS-a?

Interesuje się piłką nożną od dzieciaka, nie gram w żadnym klubie, nie pozwalają mi choroby sercowe, ale to odstawmy na bok. Lubię też pograć w siatkę, ręczną oraz kosza. Czasem poszperam coś w komputerach, ale jakimś tam zawodowcem nie jestem. ;)

3. Czy mógłbyś zdradzić, jakie były Twoje początki gry w Counter Strike’a? Co najbardziej spodobało Ci się w CS-ie, że zdecydowałeś się dołączyć do naszej społeczności?

Byłem bodajże w 3-4 klasie podstawówki, grałem w metina i kolega mi napisał że znalazł fajną grę, przyniósł mi na pen-drive i jakoś tak mnie wciągnęła że grałem po nocach co mi się nawet w takim wieku już nie zdarza. Początkowo haxowałem jak podejrzewam ponad połowa tej sieci, ale po około tygodniu stwierdziłem że wolę grać uczciwie niż ciągle zmieniać serwery. Jakoś to się kręciło, później zacząłem się interesować zdobywaniem adminów, i tak to się kręci do dziś.

4. Chciałbym wiedzieć w jaki sposób trafiłeś na Pochylnię, oraz na którym serwerze z tej sieci zaczynałeś?

Miałem g.moda na pewnej sieci i akurat zamykałem reklamy, a że ta sieć stawała się z dnia na dzień gorsza, postanowiłem odejść w najbliższym czasie i przeglądałem sobie te reklamy, popatrzyłem akurat na Pochylnie, fajnie rozkręcona, dobre serwery i tak jak sobie powiedziałem odszedłem, zarejestrowałem się na forum Pochylni, zacząłem grać na 4funie. Początkowo w sumie nie kręcił mnie ten serwer to wbiłem na cody, ale jakoś tak wolałem jednak grę bez żadnych dodatków więc wróciłem na 4fun.

5. Jaką lubisz muzykę? Czy masz ulubiony zespół/gatunek muzyczny?

Słucham rapu i nic więcej, w tym gatunku nie da się mieć 1 ulubionego wykonawcy, jeżeli słuchasz to sam doskonale o tym wiesz. Według mnie do najlepszych zalicza się Sokół, Słoń, Peja, Kaen i pare innych mniej lubianych.

6. Ostatnio Twoje obowiązki poszerzyły się w związku z otrzymaniem rangi S@. Czy nowe zadania przysparzają Ci jakiś problemów i trudności?

Raczej nie, sprawowałem już tę funkcję wiele razy na innych sieciach. Początkowo miałem chyba 2 problemy, ale po szybkim kontakcie z Tackiem wszystko się wyjaśniło.

7. Czy z wyborem Twojego nicka wiąże się jakaś ciekawa historia?

Niezbyt ciekawa, ale opowiedzieć zawsze można. Kupiłem sobie półtora roku temu słuchawki creative fatal1ty, a że spodobała mi się ich nazwa to postanowiłem zmienić nick, tak już zostało i raczej pod tym nickiem jestem bardziej znany niż starymi.

8. Jak oceniasz współpracę z administracją?

Nie jest źle, ale wiadomo mogło by być lepiej, a tak na poważnie to jest spoko, szybko dostaje odpowiedzi, da się z 'rangami wyższymi' normalnie pogadać nie tylko o csie, fajna atmosfera. ;)

9. Co chciałbyś zmienić na forum i dlaczego?

Przyszedłem do was już gdy było ipb, więc nie wiem jak było na przemie, być może by się mi coś bardziej podobało gdybym to widział. Przyzwyczaiłem się po tylu miesiącach do forum i moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu i żadnych zmian nie potrzeba.

10. Ostatnio zauważyłem, że jako gracz przeniosłeś się z 4Fun na Odd2. Na tym pierwszym serwerze ograniczasz się do czynności administracyjnych. Mógłbyś zdradzić co atrakcyjnego skłoniło Cię do zmiany serwera?

Szczerze mówiąc znudziły mi się te podwójne skoki, ale to nie znaczy że tam nie gram, wbijam tam codziennie jak i na dd2. Ale na dd2 to nie ta sama atmosfera jednak co na 4fun, więc tam nie da się nie wbijać. ;)

Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.

Dzięki również, pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...