Skocz do zawartości

Admini ns??


Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze: wiem ze powinienem wyslac jako edycje ale chcialbym aby to Adinistracja przeczytala :)

po drugie : wiem ja tez rozumiem ze to jb ale tak jak piszesz nie powinno byc czegos taiego:) obawiam sie ze zostanie temat zamkniety : bo opiekun tak zdecydowa??;/ dla tego prosil bym nie opiekuna tylko administracje o odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieto wiem, ze jestes uprzedzony do mnie, w dalszym ciagu uwazasz, ze mam czity i to Cie gryzie :) sam grasz jak bot na esasy bez urazy co widac na serverze i nie masz pojecia jak odroznic skilla od czita co ostatnio napisales "zrobilem Ci ssy bo gracze sie cala mape na Ciebie skarzyli~" Wedlug Ciebie jak i wielu steamow garcze na nsie sa jakims gownem i scierwem, nie wiem do czego dazysz, Ty masz steama i co Ci z tego? Grac nie umiesz, masz avatar w tabeli i jestes w pelni szczescia? Nie wiem czy jestem wyjatkiem wsrod calej sieci jako admin na nsie ale to jest kwestia aktywnosci, ja na jb jestem top1 i mam 220+h przegranych do tego skladam liczne propozycje co do jb i moze dlatego dostalem admina. Jezeli zaczalbym grac na FFA lub innym servie to i pewnie tam zlozylbym podanie na nsie i chyba dostalbym na to pozwolnie... Kwestia dobrego podejscia do sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...