Skocz do zawartości

Wywiad MuLeRiO


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: .:Adamo:.
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: MuLeRiO



Witaj MuLeRiO! Bardzo Ci dziękuję, że poświeciłeś czas i odpowiedziałeś na kilka pytań.

1. Podziel się z nami jak to się stało, że zacząłeś grać w CS'a. Czy poza nim preferujesz również inne gry?

Hmm... bardzo ciekawe pytanie :) na pewno przygodę z CS'em zacząłem bardzo dawno. Nie pamiętam dokładnie daty, ale 10 lat pewnie będzie. Na grę wpadłem przypadkowo...urwałem się z kolegami na weki. Zima była to odwiedziliśmy kafeje, a tam już każdy grał. Spróbowałem i tak załapałem bakcyla. Gram też w inne gry "ps3", i gry typu "mmorpg" ale tylko wtedy gdy są u mnie znajomi, sporadycznie ts3.

2. Jakie były okoliczności zajęcia przez Ciebie stanowiska opiekuna CTF? Jak czujesz się w tej roli?

Otrzymałem propozycję od Twina i było to dość niespodziewanie, bo nigdy nie starałem się wybić na wyższą range. Co prawda zawszę starałem się pomóc i informować o sprawach dziejących się na serwie, ale przez głowę mi nie przeszło że mógłbym być Opiekunem na serwerze CTF.

3. Powiedz nam jaka jest Twoja ulubiona modyfikacja serwera, mapka, broń i dlaczego ?

Ogólnie cały CTF+BF2 jest znakomity dlatego tak długo na nim gram. Jeśli chodzi o najlepszą modyfikacje to są "buty szybkości" gra staję się wtedy dynamiczna. Mógłbym ją opisać, ale najlepiej samemu spróbować. Co do mapy...ciężkie pytanie :) każdą znam i lubię. Najgorsze jest to że ludzie korzystają z 30% dostępnych map na serwie. Broń AK-47 to chyba jasne, następnie jest m4a1 z racji że jest mod na broń m249 też jest na liście z jednych moich broni. Dla odmiany gram każdymi, bo każda ma swoje wady i zalety. Dlaczego AK tego chyba nie trzeba mówić, ale napiszę "Działa jak ręka Boska" czyli wszędzie cię drapnie z wielką siła i precyzją.

4. Czy z wyborem Twojego nicku wiąże się jakaś historia, czy jest to dzieło przypadku?

Można powiedzieć że to nie planowany przypadek początku mojej kariery na Pochylnia.pl... Szybko streszczę [...] dawno dawno temu, za górami, za lasami[...]ble ble ble itd...więc było to tak. Nick należał do mojego brata z racji że, zachorował dość poważnie musiał wyjechać na 2 tygodnie do szpitala. Po prostu pożyczyłem mu laptopa, a on wbił ponad 20k fragów i przytulił mój nick. No co miałem zrobić :D. Lubię wyzwania i dlatego wziąłem jego nick, a żeby zacząć rywalizację. Po jakimś czasie dostał bana typu "wstaw foty na forum" no nic olał to i brak UB, ale to już inna bajka i dużo dłuższa. Ja zostałem dalej i jestem z wami, a mój brat siedzi koło mnie i pozdrawia was.

5. Jak Ci się pracuje z administracją sieci? Zdarzały się jakieś konflikty z adminami serwera CTF?

Z administracją nigdy nie miałem problemu. Początki są rożne, ale pamiętajcie "każdy z nas kolorowych jest po to, aby wam pomóc". Zdawałem sobie sprawę z tego że administracja nie posiada czasu. Dlatego pisząc pisałem tylko o ważnych sprawach, a od pogaduszek mam przyjaciół. Twin jako Opiekun CTF zawsze odpisał i starał się naprawić błąd, a zarwane noce to jego specjalność. Jeśli chodzi o adminów serwera to nigdy nie było problemu, oczywiście z jednym wyjątkiem, ale widocznie źle zaczęliśmy.Sytuacja została szybko wyjaśniona, a gra stała się na nowo przyjemna.

6. Jakie gatunki muzyczne preferujesz? Masz swój ulubiony kawałek?

Ogólnie kocham muzykę i taniec. Jak najbardziej to będzie muzyka taneczna, ale nie tylko: klasyczny polski hip-hop, rap też musi być. No i to co każdemu wpada w ucho, czyli Dupstep. Jeśli chodzi o mój ulubiony utwór muzyczny to zapewniam, że jest ich wiele, ale na wyróżnienie zalicza się tylko jeden. Powód jest jeden "Kobieta" a utwór przy którym się poznaliśmy to Marika-Moje serce.

7. Jakie są Twoje ulubione potrawy, zajęcia, sport?

Ojj potrawy i tu mnie masz :P dobrze gotuje, ale bitki mojej mamy to jest coś! jakby co zapraszam sam ocenisz. Jeśli chodzi o zajęcia to tylko taniec, a na sport to średnio mam czas. Pytać nie musicie 8h w lesie i siłownia wam nie potrzebna.

8. Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?

Szczerze odpowiem jaki byłem "Beztroski" patrzyłem się na życie, ale nie zastanawiałem się nad tym co może być za kilka lat. Teraz wiem że to błąd, ale każdy z was przeżyje i zrozumie. Nie mogę powiedzieć kim chciałbym być, myślałem o różnych, ale to były tylko chwilę. Byłem dzieckiem które się bawiło a nie myślało o przyszłości.

9. Jak w kilku zdaniach oceniłbyś swoją osobowość?

Naprawdę ciężkie pytanie pozwolisz, że nie odpowiem. Moi znajomi i przyjaciele im jest dane opisać moją osobowość i zachowanie. Możesz sobie zadać pytanie dlaczego? A ja ci odpowiem. Nie liczy się to co powiem i napiszesz o sobie...Ludzie oni najlepiej opiszą człowieka.

10. Powiedz nam co najbardziej cenisz w płci pięknej?

Płeć piękna:* Moja kobieta i jej słodka buźka. Budzę się i wiem że jestem szczęśliwy.

11. Może na koniec zdradzisz nam o czym marzysz?

Marze o rodzinie szczęśliwej i zdrowej przy której dożyje późnej starości. Przede wszystkim chciałbym zapewnić im dobroć, byt i spokój. Dążyć do tego żeby każda osoba z mojej rodziny miała to czego oczekuje od życia.

Chciałbym Ci bardzo serdecznie podziękować, za to że znalazłeś trochę czasu i go nam poświęciłeś.

To ja dziękuję za czas który spędziłem i spędzam w tej sieci serwerów. Poznałem ludzi których naprawdę szanuje i cieszę że są tu z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad :) Tylko że nie serwerownia tylko sieci serwerów. Ale każdemu może zdarzyć się błąd :D 
 

To ja dziękuję za czas który spędziłem i spędzam na serwerowni. Poznałem ludzi których naprawdę szanuje i cieszę że są tu z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...