• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
Twin

Siódme wydanie "Pochylnia News"

22 postów w tym temacie

No dobrze napisany artykuł, jak zawsze :) Strasznie długo na niego czekaliśmy ale w końcu się doczekaliśmy:P
Mam jedno zastrzeżenie , a mianowicie: "Awanse na administratorów" i masz podane Anticheater. Moim zdaniem AC to nie jest funkcja admina. 
Wiem, czepiam się, jestem straszny;p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładnie napisane, pozbierane chyba wszystko co się tylko dało dodać tutaj bo dawno nie było Pochylnia News. Ogólnie to ja wróciłem do funkcji pełnionej wcześniej oraz konkursy które aktualnie trwają to raczej każdy widzi więc zbędnie dodane.(W sumie to trzeba zapełnić tą stronę :D). Łap Lubię to za pracę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszkę taki nie do końca "miesięcznik" ale jest więc nie ma się o co czepiać.
Starannie napisane, najważniejsze informacje ujęte. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się podoba. Żadnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, wszystko ładnie i schludnie. Jedyny błąd który rzucił mi się w oczy to: 

CS [AIM/FY/AWPw] 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydanie tego news'a zajebiste że tak stwierdze ;p Ale przydał by się next bo już sporo jest zmian no nie? ;) A co do tego to już z 2 raz czytam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.