Skocz do zawartości

Reporter [ppqq]


AGNIESZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil
Wiek: 16 
Kontakt (GG/e-mail/steam): 47400072/ [email protected]/ Lufix :> 
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Byłem już moderatorem i miałem pod opieką redaktorów. 
Znajomość zasad pisowni?: Sądzę, że wystarczająca. 
Ile masz wolnego czasu?: Czasu wolnego mam sporo, ponieważ jest końcówka roku szkolnego i nie mam zbytnio dużo roboty. 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Staram się o stanowisko Reportera, ponieważ znam się na rzeczy a widzę, że rekrutacja jest otwarta więc postanowiłem spróbować swoich sił. 

Nie ma podpunktu aby napisać coś o sobie ale postanowiłem, że coś napiszę. 
Jestem Kamil, mam 16 lat i mieszkam w Jeleniej Górze. Interesuję się medycyną i kulturą Francji. Wiem... jak to brzmi? Interesuje się kulturą Francji? Jakiś pedał, jednakże tak nie jest. Uczę się języka Francuskiego od 6 lat, ponieważ chcę iść na studia do Francji do miasteczka: Versaile na bardzo dobrą uczelnie, poza tym mieszka tam moja ciocia więc jakiś pociąg tam mam. 
Jestem adminem na AIM/FY/AWP gracze mnie znają i lubią. Niegdyś grywałem na JB pod nickiem D O L I N A K L A U N O O W. Na ProCod też mam dobrą opinię, Dzacek. 


Aby pełnić funkcję Reportera należy mieć ukończone 16 lat.- Ok
Należy posiadać minimum 300 godz. na forum.- Ok
Posiadać minimum 200 postów.- Niestety nie spełniam tego podpunktu lecz posty da się nadrobić 
Podanie można składać raz na 30 dni.- Ok


Pozdrawiam,
ppqq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...