Skocz do zawartości

Wywiad JOO


Kames

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Kames
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: JOO



Cześć JOO,
Jestem naprawdę wdzięczny, że zgodziłeś się na ten wywiad, dzięki.

Cześć, dla mnie to żaden problem, nawet zaszczyt, gdyż nigdy nie udzielałem wywiadu. :)

1. Zacznijmy od najważniejszego. Mógłbyś zdradzić nam tajemnicę, kto ukrywa się pod nickiem JOO? Jak masz na imię i w jakim jesteś wieku? Uczysz się, może pracujesz? 

Mam na imię Daniel, mam 18 lat, uczęszczam do 3 klasy technikum informatycznego.

2. Wspomniałeś, że chodzisz do 3 klasy technikum. Jak Ci idzie nauka? Masz swój ulubiony przedmiot?

Hmm, w nauce nie jestem jakiś najlepszy, uczę się przeciętnie, moimi ulubionymi przedmiotami są przedmioty związane z informatyką.

3. Skąd Twoje zamiłowanie do Counter Strike’a? Jak długo trwa i czym jest dla Ciebie przynależność do społeczności CS-a?

W CS 1.6 zacząłem grać jakieś 3 lata temu, gdy przyszedłem do wcześniej wspomnianego technikum. Sieć serwerów jeszcze dawniej "Cs-Pochylnia.eu" pokazał mi kolega, który niestety okazał się być wielkim cziterem tutaj. Karierę zaczynałem na byłym serwerze COD:CP 801. Przynależność do społeczności STEAM nie jest dla mnie czymś wyjątkowym, traktuję ją prawie tak samo jak społeczność w moim otoczeniu.

4. Jaka jest Twoim zdaniem najbardziej atrakcyjna część aktywności wokół Naszej Gry?

Według mnie najbardziej atrakcyjne w CS 1.6 są różnego typu mody, chociaż teraz częściej znajomi preferują standardowe serwery typu FFA. Chociaż inne mody też nie tracą na grywalności. 

5. Jesteś najbardziej aktywnym użytkownikiem naszego forum. Jak udaje Ci się znaleźć na to czas i jednocześnie pogodzić to z codziennymi obowiązkami?

Zgadza się, na forum przebywam często, na forum przebywam na czym tylko można otworzyć przeglądarkę. Po szkole jest to komputer, wieczorami laptop, a w szkole na przerwach lub podczas lekcji telefon. Jak tylko mogę to wchodzę na forum i przeglądam je, niemal znam je jak moją kieszeń. Codziennych obowiązków nie mam zbyt wiele, te podstawowe jestem w stanie załatwić w ciągu kilku minut, a jak mam coś ważniejszego to po prostu niema mnie na forum.

6. Czy Pochylnia podoba Ci się w obecnym kształcie, czy według Ciebie przydałyby się tu jakieś zmiany?

Jeżeli chodzi o forum to nic bym wyglądowo nie zmieniał, gdyż jestem do tego wyglądu przyzwyczajony chociaż czasami forum nie działa i to boli gdy na raz pojawi się pełno tematów z prośbą o UB. Co do serwerów to są one dobrze zrobione, chociaż ostatnio liczebność osób na nich zmalała, ale to zapewne dlatego, że jest już ciepło na zewnątrz i każdy woli iść ze znajomymi pogadać.

7. Od bardzo dawna posiadasz rangę S@. Czy realizowanie tych zadań dostarcza Ci wciąż tak dużo satysfakcji jak dawniej?

Tak, od dawna posiadam tą rangę, chociaż miałem miesięczną przerwę, ale to nie zaszkodziło by dalej pozostać na tej posadzie. Przyznam, że na początku to było dla mnie wielkie ŁAŁ gdy zobaczyłem że otrzymałem tą posadę i starałem się wykonywać obowiązki bardzo dokładnie co zajmowało mi bardzo dużo czasu, obecnie sprawdzanie tematów nie zajmuje mi tyle, gdyż wiem co i jak. Oczywiście tematy sprawdzam dalej dokładnie, ale to dla mnie już bardziej rutyna niż satysfakcja. 

8. Co szczególnie interesuje Cię oprócz działalności na Pochylni? 

Oprócz działalności na Pochylni interesuję się elektroniką, oraz sprzętem komputerowym. Sportami zbytnio się nie interesuję, no chyba że odbywają się jakieś ważne rozgrywki sportowe. Lubię też pooglądać w TV różnego typu wyścigi samochodowe.

9. Lubisz muzykę? Jaką? Możesz podać ulubionego wykonawcę (wykonawców)?

Uwielbiam muzykę, praktycznie ciągle jej słucham. Moim ulubionym typem muzyki jest Reggae oraz DanceHall. Moimi ulubionymi wykonawcami są: Mesajah, Jamal, Yanaz, Ras Luta, Marika i wielu innych polskich wykonawców. Jest tylko jeden wyjątek, który jest bardzo znany, ale nie lubiany prze zemnie, dodam że wygrał finał w programie "Mam Talent".

10. Teraz podobne pytanie dotyczące kina. Lubisz oglądać filmy? Jakie? Możesz podać kilka Twoich ulubionych tytułów?

Filmy lubię oglądać, ale tylko raz taki sam, drugi raz nie jestem w stanie oglądać tego samego, gdyż znam zakończenie. Mam pełno ulubionych filmów, więc podam kilka z nich, a są nimi: "Kac Vegas", "Kac Vegas 2", wszystkie części "Szybko i wściekle", "Kochanie poznaj moich kumpli".

11. Lubisz czytać? Czy jakieś książki ostatnio zasłużyły na Twoją uwagę?

I trafiłeś na moją słabą stronę, nie za bardzo lubię czytać, ale to może dlatego że tyle czytam na forum. Ale zdarza się że coś przeczytam, ostatnio jakiś miesiąc po premierze przeczytałem książkę pt: "Długa Ziemia", oraz "Saper". 

12. Uprawiasz aktywnie sport? Jesteś kibicem?

Aktywnie sportu nie uprawiam, zdarza się że w coś pogram np. w siatkówkę. Nie jestem kibicem, ponieważ nie interesuję się zbytnio sportem.

13. Wróćmy raz jeszcze do forum. Jak oceniasz współpracę z innymi S@i i moderatorami? 

Współpracę z większością S@ i Moderatorów uważam za bardzo dobrą, z niektórymi nie mam praktycznie kontaktu, gdyż nie mamy wspólnych serwerów do gry, a na forum radzimy sobie bez wzajemnej pomocy. Ale oczywiście jeżeli jedno od drugiego by coś chciało to pomoc zawsze zostaje udzielona. Dziś Volturi awansował 2 nowych S@, mam nadzieję że będą się dobrze sprawdzali na tym stanowisku.

14. Na koniec chciałbym Cię prosić, o ile nie jest to tajemnica, o wyjaśnienie pochodzenia Twojego Nicka. Pamiętasz skąd się wziął?

Mój nick jest przypadkiem, ale pamiętam skąd się wziął, a mianowicie graliśmy w szkole w CS 1.6 i kolega pytał się kto gra pod jakimś nickiem, a ja odpowiedziałem że "jo", wtedy jakoś tak żeby się było można pośmiać to dałem sobie nick "JO" i odpowiadałem że jo gra pod nickiem JO. Potem żeby zarejestrować się na forum dodałem literkę O na koniec i tak powstał mój nick.

Dziękuję za rozmowę. :)

Dzięki również, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2013 o 00:46, 'Tacowski napisał:

Jest tam też pewnie Kamil Bednarek hehe :D

Dobry wywiad :

" i wielu innych polskich wykonawców. Jest tylko jeden wyjątek, który jest bardzo znany, ale nie lubiany prze zemnie, dodam że wygrał finał w programie "Mam Talent"." 

Coś się tu nie zgadza ale zakładam, że to o niego chodzi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...