Skocz do zawartości

Wywiad Santano


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter:  .:Adamo:.
Osoba ,z którą został przeprowadzony wywiad: Santano


Witaj Santano! Przedstaw nam się, żeby cię wszyscy mogli poznać.

 Mam na imię Artur, mam 17 lat, uczę się w OHP (praktyki).

1. Jakie były twoje początki z CS`em ?

Moje początki z Counter-Strike głównie zaczynały się na sparkach ze znajomymi 1 vs 1, tak krótko mówiąc z nudów by się sprawdzić. Jakiś czas później znalazłem więcej czasu na grę i postanowiłem zagrać na publicznych serwerach i w ogóle zaczęła się moja przygoda na serwerach z dodatkami typowe klasy (COD MOD). Po 2 latach zrozumiałem, że takie serwery nie mają sensu, nie przynoszą wielkiego doświadczenia i nadal swojej decyzji nie żałuje, gdyż teraz można sobie pograć "oporowo".

2.Czy przez okres grania w cs'a zdarzyło Ci się oszukiwać w postaci "wspomagaczy"?

Powiem szczerze, że zdarzyło mi się nie jeden raz, jak wiadomo byłem kiedyś początkującym i chciałem im pokazać kto tu jest lepszym graczem. Tak czy inaczej żałuje tego ponieważ gra na czysto sprawia większą satysfakcję i w ogóle wspomagacze nie pomagają w niczym, a pogarszają grę.

3. Co zmieniło się na forum od czasu, gdy pierwszy raz na nie zawitałeś?

Pierwszy raz to było dawno temu co prawda, ale zauważyłem iż kiedyś tam był inny styl, silnik forum również inny funkcjonował z darmowych, a teraz Pochylnia.pl jest to jedyna z najlepszych sieci w Polsce, a to wszystko dzięki wspaniałej administracji.

4. Czy jesteś zadowolony ze swoich osiągnięć w naszej sieci?

Oczywiście, że jestem zadowolony, bo inaczej nie chciałbym rangi, a tym bardziej nie pisał jakichkolwiek podań na dane stanowisko. Oczywiście nie mam zupełnie żadnych zastrzeżeń co do sieci i cieszę się, że mogę pomagać administracji.

5. Masz jakieś hooby? Czym się interesujesz?

Oczywiście, że mam jak to każdy. Głównie interesują mnie dziewczyny, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, dj'ka, counter-strike, surfowanie po internecie.

6. Czy z wyborem twojego nicku wiąże się jakaś historia, czy jest to dzieło przypadku?

Nie, nie to nie jest żadna historia, może powiem to w ten sposób, że mój nick powstał szczerze mówiąc tak z kombinacji liter na klawiaturze, gdyż z początku był to nick "Santa" natomiast potem nie miałem co robić i zainteresowałem się jakimś nowym nickiem i tak z kombinacji wyszedł mój aktualny nick.

7. Masz jakieś ulubione potrawy, zajęcia, gatunek muzyki?

Jeżeli chodzi o potrawy to szczerze mówiąc uwielbiam pizze, spaghetti. Zajęcia to głównie lubię pochodzić z dziewczynami sobie po mieście, pożartować i tak dalej, mniejsza o szczegóły. Gatunek muzyki powiedzmy, że słucham wszystkiego po trochu co wpada w ucho, lecz najczęściej słucham electro-house.

8. Czy uważasz, że posiadasz więcej zalet niż wad? Dlaczego?

Tutaj raczej posiadam więcej zalet niż wad dlatego, że jestem sobą, robię to co uważam za słuszne i wszyscy potrafią to zrozumieć oraz zaakceptować takiego jaki jestem, ale tutaj każdy ma swoje zalety oraz wady, więc posiadam takowe oba.

9. Na forum wydajesz się być spokojny i opanowany, w realnym świecie zachowujesz się podobnie?

No oczywiście, że jestem miły i spokojny dla osób, którzy są również dla mnie i za to te osoby bardzo szanuje. Jednakże nie jestem miły i spokojny dla osób, którzy są dla mnie nie mili i takich tylko wolę tępić, że tak to powiem.

10. Widzę, że mamy podobny tok myślenia. Powiedz nam co najbardziej cenisz w płci pięknej?

W płci pięknej cenię między innymi piękność, charakter, komunikatywność oraz piękne osobniki, osobowość oraz mózgu co niektórym kobietom niestety brakuje.

Chciałbym Ci bardzo serdecznie podziękować, za to że znalazłeś trochę czasu i go nam poświęciłeś.

Ja również chciałbym Tobie podziękować za ten cudowny wywiad i również za to, że znalazłeś czas, aby go ze mną przeprowadzić. Pozdrawiam Serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pytania prawie w każdym wywiadzie są podobne, oraz zastanawiam się dlaczego wywiad jest z Santano, a nie z innymi S@, którzy tą rangę mają dłużej. Ale nie wnikam. Wywiad przeczytałem, ale nic ciekawego się nie dowiedziałem. Mam nadzieję, że następne wywiady będą lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B@CH@

Widać kunszt Santano banano jak twierdzi że kobiety to osobniki lecz według mnie osobniczki ;) zapomiałeś o swoich ulubionych owocach: BANANACH :D to jest fuhacz czeba go zbanować bo przecież sam się przyznał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2013 o 18:19, 'JOO napisał:

Zgadza się, pytania prawie w każdym wywiadzie są podobne, oraz zastanawiam się dlaczego wywiad jest z Santano, a nie z innymi S@, którzy tą rangę mają dłużej. Ale nie wnikam. Wywiad przeczytałem, ale nic ciekawego się nie dowiedziałem. Mam nadzieję, że następne wywiady będą lepsze :)

Oczywiście, lepiej zrobić wywiad z Panem "X", który jest który jest skończonym kretynem i nie nadaje się do tej "roboty", jednak ma dłuższy staż od Pana "Y", który ma ciekawą osobowość i wykonuje swoją robotę w bardzo przyzwoity sposób. 

JOO podsunął genialny pomysł, NASTĘPNYM RAZEM SIĘ NIM SUGERUJCIE A WYWIADY BĘDĄ PRZEWYBORNE!

WEŹCIE DO SERCA SUGESTIE PANA JOO I PRZEPROWADŹCIE WYWIAD Z Pe. ZADAJCIE MU PYTANIE JAK UDAJE MU SIĘ ZAMYKAĆ TEMAT Z ODWOŁANIEM OD BANA W 3MINUTY OD ZAŁOŻENIA TEMATU (nie dając możliwości odwołać się niewinnej osobie jaką jest mefju)!

@Joo

Jak jest się mało kreatywnym szympansem to może i tak, jednak ja bym to inaczej rozegrał:

  • Po pierwsze nie zamykałbym tematu.
  • Dałbym się wypowiedzieć "Mefju" i starał wyjaśnić sytuacje.
  • Wziąłbym pod uwagę, czy przypadkiem Mefju nie został ofiarą podszywki, biorąc pod uwagę fakt, że Mefju to stały gracz serwera, prawdopodobieństwo podszywki jest bardzo duża.
  • Sprawdziłbym logi, adresy ip etc. wykonał porównanie wydając ostateczny werdykt, który na 99% okazałby się UŁASKAWIENIEM.

Niestety Pe. po raz kolejny zbanował niewinną osobę :)

@Joo
Widzisz gdzieś tu SS'y?
http://pochylnia.pl/topic/67479-ban-mefju-prosz/

 

 

JOO (01 lipiec 2013 - 19:24): 
To żaden problem, sprawdzić w 3 min.
1. Pobierasz ss'y.
2.Gdy się pobierają szukasz zbanowanego w amxbans(masz już wcześniej włączone).
3.Sprawdzasz ss'y.
4. Zamykasz temat.
5. Dajesz UB lub nie.
JOO (01 lipiec 2013 - 21:26): 
Jeżeli sprawdzasz ss'y gracza, który wstawił ss'y to nie wiem po co czekać na kogoś wypowiedź, w innych sytuacjach owszem.
JOO (01 lipiec 2013 - 22:14): 
To nie temat do tych spraw, a wypowiedź admina nie była konieczna. A co do decyzji Pe. to Jego się pytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Pierwszy raz to było dawno temu co prawda, ale zauważyłem iż kiedyś tam był inny styl, silnik forum również inny funkcjonował z darmowych, a teraz Pochylnia.pl jest to jedyna z najlepszych sieci w Polsce, a to wszystko dzięki wspaniałej administracji.

Tutaj raczej posiadam więcej zalet niż wad dlatego, że jestem sobą, robię to co uważam za słuszne i wszyscy potrafią to zrozumieć oraz zaakceptować takiego jaki jestem, ale tutaj każdy ma swoje zalety oraz wady, więc posiadam takowe oba.

No oczywiście, że jestem miły i spokojny dla osób, którzy są również dla mnie i za to te osoby bardzo szanuje. Jednakże nie jestem miły i spokojny dla osób, którzy są dla mnie nie mili i takich tylko wolę tępić, że tak to powiem.

OCZY KURWA BOLĄ  :(

reporter powinien zajmować się również korektą...
Przecież te odpowiedzi są niezrozumiałe, nieczytelne i obfite w błędy ort. i int.

 

 
DyMeK. (01 lipiec 2013 - 22:09): 
Czekamy na podanie Dariusza do grona reporterów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Moje początki z Counter-Strike głównie zaczynały się na sparkach ze znajomymi 1 vs 1, tak krótko mówiąc z nudów by się sprawdzić. Jakiś czas później znalazłem więcej czasu na grę i postanowiłem zagrać na publicznych serwerach i w ogóle zaczęła się moja przygoda na serwerach z dodatkami typowe klasy (COD MOD). Po 2 latach zrozumiałem, że takie serwery nie mają sensu, nie przynoszą wielkiego doświadczenia i nadal swojej decyzji nie żałuje, gdyż teraz można sobie pograć "oporowo".

Hahahah :D oporowo dobre xD

Cytuj

5. Masz jakieś hooby? Czym się interesujesz?

Oczywiście, że mam jak to każdy. Głównie interesują mnie dziewczyny, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, dj'ka, counter-strike, surfowanie po internecie.

Patrycja?

Cytuj

8. Czy uważasz, że posiadasz więcej zalet niż wad? Dlaczego?

Tutaj raczej posiadam więcej zalet niż wad dlatego, że jestem sobą, robię to co uważam za słuszne i wszyscy potrafią to zrozumieć oraz zaakceptować takiego jaki jestem, ale tutaj każdy ma swoje zalety oraz wady, więc posiadam takowe oba.

Grunt to dobra samoocena :]

Cytuj

A może by tak wywiad ze mną;D? Pytanka standardowo ale o co można by zapytać no- life;D? Ogólnie na plus;)

Co do tego co napisał Heisenberg : Nie będę komentował tych bredni, bo szkoda słów. Przeczytaj regulamin albo napisz mi na PW to ci wytłumaczę.
Dziękuję. Sory że takie długie ale coż zrobić :D
JOO dawaj tego warma :P

Cytuj

Proszę, tylko nie róbcie wywiadów z Pe..

Chcieli tylko się nie zgodziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...