Skocz do zawartości

Wywiad Santano


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Jeżeli ma gotowy szablon i piszę każdemu takie same pytania to jest to nie FAIR dla innych reporterów , ponieważ leci na łatwiznę żeby pozdobywać Reputacje . 

Ogólnie wywiady są ładne i sensowne . Zmień tylko pytanka i będzie MEGA ! :)

Pozdrawiam , Patrz Komu Ufasz

P.S Forum nie polega na zdobywaniu PKT Reputacji , tylko na kontakcie z innymi graczami / użytkownikami , żeby mieć z nimi lepszy kontakt . A jak zauważyłem to na większości forach Redaktorzy , Reporterzy itd itp patrzą tylko na to ile kto ma REPUTACJI . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2013 o 23:36, I napisał:

Jeżeli ma gotowy szablon i piszę każdemu takie same pytania to jest to nie FAIR dla innych reporterów , ponieważ leci na łatwiznę żeby pozdobywać Reputacje . 

Ogólnie wywiady są ładne i sensowne . Zmień tylko pytanka i będzie MEGA ! :)

Pozdrawiam , Patrz Komu Ufasz

P.S Forum nie polega na zdobywaniu PKT Reputacji , tylko na kontakcie z innymi graczami / użytkownikami , żeby mieć z nimi lepszy kontakt . A jak zauważyłem to na większości forach Redaktorzy , Reporterzy itd itp patrzą tylko na to ile kto ma REPUTACJI . 

Jesteś debilem czy tylko udajesz? Odświeżasz temat sprzed pół roku, a do tego piszesz do osoby która ma bana od paru miesięcy...

 

@down 
zapytałem tylko.

 

 

Sparta (14 grudzień 2013 - 09:09): 
Dariuszu powstrzymaj się następnym razem od takich pytań gdyż gracz poczuł się urażony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...