Skocz do zawartości

Wywiad Darek


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter:  Yeti
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: Darek


Siemasz, Darek. Tak jak wcześniej się umawialiśmy zadam Ci kilka pytań do wywiadu.

Hej, no nie ma problemu ;), śmiało.

No to na początek. Przedstaw się nam, aby wszyscy mogli bliżej poznać twoją osobę.

Jestem Darek, mam 20 (jeszcze) lat i mieszkam w Radomiu - mała mieścina (240tys.) w woj. mazowieckim. Na co dzień studiuję filologię angielską, a także turystykę i logistykę.
Od niedawna mam również dziewczynę, która absorbuje naprawde dużo mojego czasu (chociaż w sumie nie przeszkadza mi to w ogóle ;))

Posiadasz jakieś hobby, oczywiście oprócz CS?

Oj duuuużo. Oczywiście na pierwszym miejscu jest sport i prawie wszystkie dyscypliny wśród których prym wiedzie piłka nożna oraz siatkówka. W piłkę trochę grałem po różnych turniejach i klubach amatorskich, a siatka to czysto rekreacyjnie ze znajomymi ;).
Dalszymi hobby są także podróże (te bliższe takie jak rowerowe jak i również dalsze do których niezbędny jest już jakiś inny środek lokomocji) oraz język angielski oraz to wszystko co się z nim łączy. Czasami przy złej pogodzie lubie usiąść sobie na łóżku z ciepłą herbata(która jest podstawowym trunkiem w moim menu :D) i dobrą książką.
Lubię również dobry film i od razu uprzedze Twoje pytanie: nie mam żadnego ulubionego gatunku. Oglądam wszystko: od komedii po horrory.
Co do samego komputera to obecnie gram w CS'a i FIFE 13, jednak na komputerze mam jeszcze parę gier takich jak: left4dead 2 czy Heroes III w które gram sporadycznie.

Do jakie szkoły uczęszczasz, a może już gdzieś pracujesz?

O szkole(a w zasadzie studiach) już pisałem, natomiast co do pracy to póki co nic nie mam, ponieważ muszę wakacyjne praktyki odbębnić i dopiero jak je skończe to poszukam czegoś dorywczego.

Masz jakieś marzenie, może szczególne plany na przyszłość. Chciałbyś osiągnąć określony cel w życiu?

Chyba jak każdy :D założyć rodzinę, zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna :D ale to są takie długoterminowe cele, z tych bliższych to na pewno ukończenie studiów i cieszenie się z życia i wariowanie póki jestem młody :P.

Czy kiedyś oszukiwałeś grając w Counter-Strike?

Tak, zawsze na nsie i działo się to w 2 przypadkach:
1) wracałem do domu w stanie wskazującym na spożycie lub piłem u mnie z kolegami i dla beki włączane było :D,
2) w momencie kiedy podjąłem się funkcji AC testowałem cheaty aby wiedzieć na jakiej zasadzie działają i jak je wykryć.

Od czego zaczęła się twoja przygoda związana z CS, bo pewnie jak u większości z nas Pochylnia nie była pierwsza.

Bardzo schematycznie i bez rewelacji - kolega mnie namówił. Pamiętam to było w gimnazjum jeszcze więc już kawał czasu temu.
Pograłem troche na nsie(5-6 miesięcy), a potem postanowiłem zakupić konto steam. Początkowo grałem tylko z kolegami z klasy i szkoły na serverach tworzonych przez jednego z kolegów.

Czy kiedyś myślałeś o założeniu własnej sieci serwerów, albo jakiegoś serwera. A może miałeś i nic o niej nie wiemy?

Sam nigdy nie miałem takiego zapału (może przez fakt iż jestem realistą i wiem jak ciężko jest takie coś rozkręcić oraz przez to, że jestem najnormalniej w świecie LEŃ :D), jednak parokrotnie byłem współwłaścicielem jakiegoś servera lub nawet sieci, zajmowałem się wtedy wgrywaniem pluginów i trzymaniem wszystkiego w kupie, podczas gdy wspólnik zajmował się forum i sprawami z nim związanymi

Jakie jest twoje zdanie w sprawie wykupienia Pochylni przez Twina?

Jest to najlepsza z możliwych opcji, które mogły się wydarzyć. Bez wątpienia Twin zna się na rzeczy i wraz z pomocą paru zaufanych osób będzie sprawnie zarządzał całą siecią. Pamiętam zdziwienie na mojej twarzy jak się dowiedziałem, że Twin ma 17 lat. Mimo tak młodego wieku radzi sobie naprawde dobrze, jest ogarnięty i na pewno nie zepsuje serverów, które należały do M3ntosa.
Z Twinem współpraca układała mi się zawsze pomyślnie, można z Nim i pogadać poważnie i pożartować.

Czy planujesz wspomóc działania Twina w rozbudowie sieci?

Każda osoba z rangą na forum przyczynia się do rozbudowy sieci. Jeśli będę mógł zrobić coś więcej ponad to co robię teraz to na pewno powiadomie o tym Twina, zresztą On wie, że może i charakter mam dość "ciężki" to jeśli chodzi o wywiązywanie się z obowiązków to nigdy ze mną problemu nie było.

Jak można zobaczyć jesteś Adminem DD2, jak sądzisz co mówią o tobie gracze gdy ciebie nie ma?

Heh... sam chciałbym wiedzieć :D. Pewnie sporo osób najchętniej wyrzuciłoby mnie na zbity pysk, ale myślę, że większość zdążyła się już do mnie przyzwyczaić ;).

zy grywasz na innych serwera naszej sieci oprócz DD2?

Oczywiście - najczęściej jest to GXP, czasami zaglądam również na TP/aimfyawp/aim[hs only], a także czasami na ZM.

Czy pełnienie funkcji AntiCheatera na naszej sieci jest dla Ciebie bardziej obowiązkiem czy przyjemnością?

Wiesz... to jest naprawde ciężkie pytanie bo o ile naprawde lubię kasować cheaterów to ostatnio mam parę trudności z pełnieniem tej funkcji. Pierwszą z nich jest brak czasu - sesja na 2 kierunkach, dziewczyna, a także spora liczba innych zajęć sprawia, że są dni kiedy nie mam w ogóle wolnego czasu. Kolejną trudnością jest zepsucie się x-speca(jest to program, który działa na tej samej zasadzie co wh, jednak służy wyłącznie do oglądania demek i nie może być użyty w trybie online) - po aktualizacji nie chce mi się włączyć i nie wiem co jest tego powodem.
Wbrew pozorom AC jest najbardziej czasochłonnym zajęciem na forum. Czasami trafisz na naprawde ogarniętego cheatera nad demkiem którego schodzi ponad godzine (bez x speca). Mogę tylko powiedzieć, że od powstania grupy AC, dzięki nam zbanowanych zostało blisko 100 steamów, a nasze konto na portalu Anticheat.pl jest w top10 łapiących.

Czy złożyłbyś kiedyś podanie na SuperAdmin naszej sieci i starał się o zdobycie Moderatora albo nawet Global Moda?

Nie, mam tu taki staż, że raczej bez problemu dostałbym obie rangi, jednak nie są one moim priorytetem. Wiem, że zaniedbywałbym obowiązki z braku wolnego czasu o którym wspomniałem wcześniej. Wole aby na moje miejsce weszła osoba, która będzie miala czas i chęci rzetelnie ogarniac forum i działy jej przeznaczone. Ja uczony starym polskim przysłowiem "mierz siły na zamiary" nie dobieram sobie astronomicznej liczby obowiazków - wolę dobrać sobię pare i wywiązywać się z nich rzetelnie. Co więcej, na forum jest jeszcze tylko jedna ranga, która może mnie interesować i jest ona zwiazana z jednym z serverów, ale nic więcej mówić nie będę :).

Czy masz jakieś propozycje co do forum, a może chciałbyś coś z niego usunąć?

Przywróciłbym na pewno "minusy" przy wypowiedziach. Ponieważ niektóre posty ociekaja głupotą i aż się proszą o zdislike'owanie.
Co więcej hmm... zwiększył troche wymagania na wszystkie funkcje na forum oraz wprowadził coś w rodzaju "rejestru adminów" czyli:
opiekunowie serverów po konsultacji z h@ ustanowiliby jakiś wymóg godzin przegranych na serverze dla admina w tygodniu. Potem wszystko sprawdzane byłoby w psychostats lub gametrackerze i takie zestawienie wysyłane byłoby do h@. Wiadomo, że nie dotyczyłoby osób, które zgłosiły swoją nieobecność w przeznaczonym do tego dziale. No i odpowiednio, aktywni admini dostawaliby "+", a Ci nieaktywni "-", 3-4 takie minusiki i out z funkcji admina, a powiedzmy 10 plusikow i jakis vip na 2 tygodnie czy coś. Mobilizowałoby to adminów do gry. ;)

Jakby Pochylnia zorganizowała zlot, wybrałbyś się na takie spotkanie?

Hmm wszystko zależy od miejsca, ale i tak wątpie. Na całej sieci jest garstka osób, z którymi trzymam dobry kontakt i to z nimi wolałbym się spotkać na jakieś piwo. Cała sieć to dużo twarzy, których albo nie znam, albo nie przepadam. Dlatego myślę, że opcja ze zlotem nie wypali.

No to na tyle, dzięki i do następnego.

iema za co. I chciałbym wszystkich pozdrowić,
Darek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Przywróciłbym na pewno "minusy" przy wypowiedziach. Ponieważ niektóre posty ociekaja głupotą i aż się proszą o zdislike'owanie.

Też chciałbym strzałki w dół i w górę.

Ogólnie to wywiad jest ciekawy i można się dowiedzieć coś o Darku. Oby więcej takich wywiadów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek. Mówi jak jest! Nonkonformizm, bezpośredniość, szczerość do bólu zdecydowanie przysparzają wrogów, ale nie martw się o DD2, bo ja Cię za te cechy bardzo cenię i jak mi ktoś przy mnie zacznie na Ciebie najeżdżać to pożałuje ^^ Jedna z najbardziej ogarniętych osób i najfajniejszych, które "poznałem" dzięki tej sieci.

Wywiad, pytania, bardzo dobre, szczególnie dobrze się go czyta ze względu na to, że Darek umie pisać po polsku, poprawnie i logicznie. Dla niektórych wciąż to albo zbyt wielki wysiłek, żeby pisać bez byków i z sensem w ojczystym języku, albo polska jezyk za trudna jezyk.

W każdym razie, tak trzymać Darek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Ciekawy, aczkolwiek tylko paru nowych rzeczy dowiedziałem się o Darku

Nie poruszałem tematów z ciemnej strony mocy; czyli np. że często wale wódę a potem skacowany z rana na server wchodze xD

Cytuj

Darek. Mówi jak jest! Nonkonformizm, bezpośredniość, szczerość do bólu zdecydowanie przysparzają wrogów, ale nie martw się o DD2, bo ja Cię za te cechy bardzo cenię i jak mi ktoś przy mnie zacznie na Ciebie najeżdżać to pożałuje ^^ Jedna z najbardziej ogarniętych osób i najfajniejszych, które "poznałem" dzięki tej sieci.

Wywiad, pytania, bardzo dobre, szczególnie dobrze się go czyta ze względu na to, że Darek umie pisać po polsku, poprawnie i logicznie. Dla niektórych wciąż to albo zbyt wielki wysiłek, żeby pisać bez byków i z sensem w ojczystym języku, albo polska jezyk za trudna jezyk.

W każdym razie, tak trzymać Darek :D

Dzięki Nesq, fajnie, że są ludzie doceniający to! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...