Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Zawieszenie PB   11.10.2017

Witajcie. Z dniem wczorajszym (11.10) postanowiliśmy zawiesić działalność serwera PaintBall. Niestety cieszył się on zbyt małą, niezadowalającą popularnością. W najbliższych dniach zostanie on zastąpiony serwerem go mod only dd2. 
    • Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Imię:Bruno, Kyle 

Kontakt (GG/e-mail/steam):GG:42469457, e-mail: [email protected], [email protected], Steam: Cookie | Pochylnia.pl

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu:Pisałem gazety szkolne codziennie, jeśli zna się dobrze gramatykę, ortografię, interpunkcję to się zostaje takim nie wiem jak to powiedzieć może "gazeciarz".Tylko to wszystko było w Ameryce ale było związane z wywiadami i z newsami np.co się działo w szkole.

Znajomość zasad pisowni?: Dobra, nie najlepsza ani nie najgorsza 

Ile masz wolnego czasu?:Mam cały dzień, jeśli jestem w domu i się nudzę to albo coś oglądam albo siedzę na forum, a jeśli jestem na dworze to mam telefon z internetem i mogę w każdej chwili wejść na forum.

Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Jest to moim marzeniem, zawsze chciałem zostać dziennikarzem lub reporterem.Jak byłem mały zawsze podczas burzy albo jak padało to siedziałem na podłodze przy telewizorze z babcią pisząc na starych maszynach jaka jest pogoda lub co się na świecie dzieje(zawsze siedziałem przy telewizorze, a babcia oglądała newsy).Ogólnie jestem kreatywny i zawsze pełen pomysłów, czasem beznadziejnych, czasem pomocnych.Nie potrafię być poważny i nawet jestem z tego zadowolony, zawsze potrafię komuś poprawić humor i wesprzeć.Jeśli chodzi o rozmawianie to jestem troszkę "gaduła" tym bardziej wie o tym Vaxiris i <<DIABLO>>.Wiem o co pytać i zazwyczaj mówię na temat a czasem potrafię się rozszaleć i pisać jak nakręcony.Wcześniej pisałem podanie ale przez przypadek nacisnąłem w zakładce "Nowa karta" i mi wszystko wyczyściło.Więc resumując wszystko, jest to moje marzenie i zawsze się starałem o to stanowisko jak nie w szkole to na forum.Jeśli nawet podanie zostanie odrzucone to i tak będę się oto stanowisko zawsze starał bo kocham to.Teraz trochę zmienię temat.Nie ma bardzo wielu reporterów więc może bym jakoś pomógł forum z "Pochylnia News" lub "Wywiady".Wiem że się za bardzo nie rozpisałem ale napisałem to co miałem napisać i tyle.

Co najgorsze to nie spełniam wszystkich wymogów, niestety. 

Dziękuje za odpowiedzi, bardzo mi na nich zależy,

Cookie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak

-Mi??y,Nie spina

-Przekona??o mnie twoje podanie

-Wiesz o co chodzi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak;))

*do??wiadczenie (pisanie tej gazetki xD)

*chyba Ci zale??y

*podanie przekonywuj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.