Skocz do zawartości

Wywiad fasnir


cooki3_monst3r

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter:  cookie
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: fashir

 
Cześć fasnir! Pozwolisz abym zadał parę pytań dotyczących wywiadu?
 
Cześć, oczywiście że tak, jest to dla mnie spore zaskoczenie, że akurat ja zostałem wybrany do wywiadu!
 

No to dobrze, kim jesteś, opisz nam swoją postać.
 
Mam na imię Jakub, choć wolę jak się do mnie mówi Kuba, pochodzę z Warszawy, a właściwie z wsi położonej niedaleko Naszej stolicy. Mam 15 lat i idę do ostatniej klasy gimnazjum.
 
Powiedz nam tak po prostu, co najbardziej lubisz robić?
 
Od małego interesuję się sportem, głównie piłką nożna, koszykówką i sztukami walki. Już w wieku 5 lat zaczynałem grać w piłkę nożną w klubie, jednak nie było wtedy mojego rocznika i grałem z chłopakami 2 lata starszymi, więc byłem od nich słabszy fizycznie i zaprzestałem na kilka lat gry w lidze, teraz przez sporo kontuzji kopię sobie piłkę z kolegami na orliku, a w "kosza" gram na podwórku. Lubię też czasem powędkować czy pojeździć na rowerze. Oczywiście gram też w kilka gier komputerowych, takich jak FIFA 13, NBA 2k13 oraz Battlefield 3.
 
Widzę że lubisz sport, to może masz jakiś medal, puchar lub osiągnięcie?
 
Mam kilka medali szkolnych, dwa klubowe oraz jeden puchar za pierwsze miejsce w międzyklasowym turnieju, oczywiście wszystkie za piłkę nożną.
 
Masz jakiegoś zwierzaka w domu o którym chciałbyś nam opowiedzieć?
 
Mam psa o imieniu Sonia oraz kota o imieniu Jerry, chociaż nikt na niego tak nie mówi, a ja sam go nazywam panem kotem. :D Pies jest bardziej mojego taty, natomiast kotem zajmuję się ja, zwierzaki nie bardzo się lubią i często bawią się w "berka gryzionego". Zdarzyło mi się już nieraz ratować kota przed psem. O kocie nie bardzo jest co opowiadać, bo jak to kot - śpi, je, śpi, je, idzie na dwór i tak w kółko, natomiast pies jest mało znanej rasy akita inu - musiałem po nią jechać do Poznania, jest bardzo energiczna, zawsze wygląda na uśmiechnięta i chciała by pozbyć się większości psów z ulicy.
 

Czy może masz jakieś marzenia o których chciałbyś nam powiedzieć?
 
Jak większość chłopaków zawsze chciałem zostać super piłkarzem i grać w Manchesterze United albo przynajmniej w Legii Warszawa, później chciałem być koszykarzem w New York Knicks, a teraz marzę, aby mieć dobrą prace związaną z informatyką i zobaczyć Nowy Jork, a zamieszkanie tam na stałe... Ale pomarzyć zawsze można. ;)
 

Ciekawie, ostatnio widziałem na Twoim awatarze postać z pokemonów, może lubisz je lub jesteś ich fanem?
 
Jak byłem mały to oglądałem pokemony u babci, pomimo tego że mama mi nie pozwalała i taki sentyment do nich mam, a moim ulubionym pokemonem jest Charizard. :P Jednak moje awatary to raczej dla żartów ustawiam, a nie dlatego że coś bardzo lubię.
 
To trochę odlecimy od Twoich spraw życiowych, jak się zaczęła Twoja historia z Counter-Strike'iem?

 
Był to rok 2009, ponury wieczór, deszcz za oknem i brat z płytą z jakąś grą. Tak, to był CS. Brat dał mi tą płytę i graliśmy razem na jakiś Rosyjskich serwerach. Grać nie umiałem w ogóle i zazwyczaj kończyło się to rage quitem. Pamiętam też jak wszedłem na jakiegoś moda, gdzie można było mieć zmniejszoną widzialność, a ja to uznałem za hacki i obrażałem graczy. Także moje początki gry w CS'a to same miłe wspomnienia.
 

Widzę że coś wspomniałeś o haxach, może kiedyś ich sam używałeś?
 
Sam hacków nie używałem, no poza tym jak wchodziłem z kolegami na puste serwery i wszyscy się odpalaliśmy i sprawdzaliśmy kto ma najlepsze wh, ale tak to nie korzystałem z tego i nie mam zamiaru.
 
To teraz zapytam, jak trafiłeś na Pochylnie?
 
Na przełomie czerwca oraz lipca 2011 roku, razem z kolegą szukaliśmy jakiejś sieci serwerów, na której zostaniemy dłużej, trafiliśmy na sieć cs-smerf.pl, jednak ona po miesiącu upadła i szukając jakiegoś serwera mój kolega trafił na starego COD moda Pochylnia, COD:CP i tak zostałem do dzisiaj.
 

Jak myślisz, chciałbyś aby przywrócono COD:CP?
 
Szczerze... to raczej nie. To co było to było, serwer można zrobić taki sam, to nie takie trudne, ale gracze by nie wrócili. Poza tym tamten COD był prosty, wtedy było mało serwerów z tym modem, więc było fajnie, jednak patrząc na to co jest teraz, to ten serwer by się nie przyjął i byłby pusty, a szkoda, bo bardzo fajnie się tam grało. Na szczęście pozostało tu kilka osób z tamtego serwera, np. Rodger czy Rusher.
 

Co sądzisz o forum po aktualizacji i co chciałbyś w nim zmienić?
 

Forum po aktualizacji jak dla mnie to było kiedy przechodziło z phpbb by przemo na IP Board. Teraz to była zmiana stylu, dla mnie jest fajna, szybko się przyzwyczaiłem i nie narzekam. Jeśli chodzi o zmiany to dodałbym dawanie minusów do postów oraz przywróciłbym stare działy z banami, bo ciężej mi się teraz sprawdza czy ktoś się odwołał od mojego bana czy nie.
 
Jak wiemy, jesteś adminem AIM/FY/AWP, opowiedz nam, dlaczego chciałeś nim zostać?
 
Chciałem zostać adminem na tamtym serwerze, bo lubię na nim grać, do tego kiedy składałem na nim podanie to aktywność adminów była słaba. Teraz mamy tam dobrą ekipę, która jest aktywna i można z nimi się pośmiać. ;)
 

Masz jakieś plany względem Pochylni, np. awans na wyższą rangę?
 
Na anticheatera to ja się nie nadaję, bo się nie znam na tym za bardzo. Natomiast super admini sprawdzają ssy, wchodzą w amxbans, dają ub i tak przez jakąś godzinę. Dla mnie to nudne i raczej nie chciałbym tego robić.
 
Jeśli miałbyś coś dodać lub ująć na naszych serwerach, to co?
 

Wkurza mnie plugin na dodawanie serwerów do gamemenu, u mnie on nie działa i cały czas wyskakuje mi ten komunikat jak wchodzę na serwer, przydałby się serwer ffa, bo jest tylko 4fun na który ostatnio ciężko wbić i trochę denerwuje mnie vip, nieraz już strzelałem w kogoś z awp, trafiałem i nic.
 

Jakiego zachowania nie tolerujesz wśród naszych graczy i forumowiczów?
 

Jak ktoś mnie obrazi to mnie nie rusza, bo ja jestem strasznie spokojny, ale kiedy obrażają kogoś innego to daje 1 ostrzeżenie i leci ban, oczywiście nie toleruję cziterów, osób które używają wulgaryzmów jako przecinków oraz tych którzy próbują się wybić na Pochylni z własnymi serwerami.
 

Bardzo dziękuje za Twój cenny czas, jeśli chcesz możesz zrobić parę shooutout'ów lub kogoś pozdrowić:)
 
Ja również dziękuję, chciałbym pozdrowić adminów aim/fy/awp, a co tam pozdrawiam wszystkich! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2013 o 17:16, <span itemprop= napisał:
Jak ktoś mnie obrazi to mnie nie rusza, bo ja jestem strasznie spokojny

 

To mnie rozwalilo...

Wywiad fajny ale nie wierze ze on tak poprawnie mogl pisac :D przeciez to je stowarzyszenie kotleto, nalesnikow, orangutanow i wiele innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
może lubisz je lub jesteś ich fanem?

"lubisz je, jesteś ich fanem?"

Cytuj
Pozwolisz abym zadał parę pytań dotyczących wywiadu?

?

Cytuj

Widzę że coś wspomniałeś o haxach, może kiedyś ich sam używałeś?

 Debilne pytanie, serio.

 

Reszta jest spoko, wywiad na + ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...