Skocz do zawartości

Wywiad Rusher


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Yeti

Osoba udzielająca wywiadu: Rusher

 

Siemasz, lecimy z wywiadzikiem?

No spoko  :D

Jak w każdym wywiadzie, musimy Cię lepiej poznać. Przedstaw się nam.

Mam na imię Mateusz. Mieszkam w Strzegomiu (14k mieszkańców), około 53 km od Wrocławia. Mam troje rodzeństwa - dwóch braci i siostrę. Mieszkam na trzecim piętrze, mam mieszkanie z Balkonem , garaż piwnice i strych i pierdolniętą sąsiadkę... Lubie grać w piłkę, słuchać muzyki (Metalica, Red Hot, Nirvana, Queen, Linkin Park, Bob Marley, stary dobry polski rock).

Jak zauważyłem grasz na COD:MW3, jeśli dobrze pamiętam jest tam klasa Rusher. Twój nick powstał właśnie od tej klasy czy opowiesz nam całkiem inną historie?

Właściwie historia mojego nicku toczyła się trochę inaczej... Dawno, dawno temu gdy jeszcze 3/4 z was nie wiedziało co to jest CS-Pochylnia.eu/Pochylnia.pl preferowałem grę tylko na modach Call of Duty. Kiedy trafiłem na COD:CP. Nie potrafiłem grać... nie miałem swojego stałego nicku, nie wiedziałem jak się zabrać do tego wszystkiego. Sprawdzając profesje różnych klas natrafiłem na "Rusher'a". Była to najsłabsza klasa dostępna w tamtym czasie. Postanowiłem obrać sobie taki kierunek. Chciałem pokazać że nawet najsłabszy gracz może wzbić się na szczyt. Jak widać mi się to udało, nie patrząc na ranking mogę przyznać sobie rangę najlepszego gracza na COD na Pochylnia.pl jeśli chodzi o MW3 oraz ProCOD. Każdemu może to się udać. Wystarczy stawiać sobie cele, do których dążymy i z całych sił starać się tego dokonać.

Podobno w twoim mieście jest jedno z największych miejsc wydobycia granitu w Europie, czy to prawda?

Tak, ostatnio czytałem o tym w podręczniku od geografii. Taka ciekawostka. Mogę przyznać, że jestem z tego dumny :).

Skoro czytałeś w podręczniku to zapewne jeszcze się uczysz. Podjąłeś się już może jakiejś pracy?

Wciąż się uczę... Zaraz po wakacjach wracam do szkoły, idę właśnie do trzeciej klasy technikum. Ciekawostka - moja wychowawczyni ma tylko 3 palce u ręki. Jeszcze nie pracuję, ale mam zamiar zabrać się za to w następne wakacje, gdyż po ukończeniu 18 lat mogę robić w szkole kursy (spawacz, wózek widłowy, barman). W chwili obecnej, a może inaczej... "Szukam pracy. Mam 18 lat i średnie wykształcenie nie pełne. Mogę pracować w tygodniu popołudniami lub weekendy".

Mówiłeś wcześniej że lubisz piłkę, sądzę, że miałeś na myśli nasz "sport narodowy". Masz jakąś ulubioną drużynę której kibicujesz?

Z Lokalnych drużyn kibicuje oczywiście WKS'owi i WZL'owi (z przyczyn anarchii na dzielnicy :D) a jeśli chodzi o cały świat to AC Milan razem z sąsiadem - Inter Mediolanem. Sam w piłkę gram amatorsko - orliki itp. Jak chodzę grać na boisko to z bratem i kolegami. Mamy stały skład - ja obrona a brat atak (ten bardziej normalny).

Masz dwóch braci, ten drugi nie gra z wami?

Ten 2 jest ledwo do życia zdatny :D. Jednemu Pan daje, drugiemu nie, nie każdy może robić to wszystko co inni.

Dobrze powiedziane. Teraz są jeszcze wakacje, właściwie już się kończą, planujesz jakieś wyjazdy, a może już gdzieś byłeś?

Jeśli chodzi o wyjazdy daleko od domu, to nie. Nie liczy się miejsce i czas tylko osoby z którymi go spędzasz. Wolałem pojechać 3-4 razy pod namiot z osobami na których mi zależy, niż tłuc się po Polsce albo i dalej.

A jak byś miał zabrać swoich bliskich w podróż, to jakie miasto może miejsce było by głównym celem waszej wyprawy?

W góry, ale na pewno nie do Zakopanego. Najlepiej jakaś mała miejscowość. Ewentualnie do Holandii :D. Góry to coś co mnie uspokaja, świeże powietrze las i ta przestrzeń, a do Holandii to chyba wszyscy wiemy :P.

Jak mówimy o wakacjach to jeszcze takie pytanko, bardziej rekreacyjne. Jak byś miał możliwość spotkania się z kimś z ekipy Pochylni np. na piwo, kogo byś wybrał?

Nie mogę tak po prostu wybrać jednej osoby z tylu mi znanych, bo jest to niemożliwe. Dlatego wymiennie te które najbardziej wryły mi się w pamięć - sweeper, JOO, Ewenement, Ranger... Mateusz :), i wielu innych (sorry że wszystkich nie wymienię). Mogę dodać osoby z MW3 i JB. Pozdro.

Jak trafiłeś na Pochylnie?

Kiedy ja zaczynałem tutaj grać z mojego miasta grało tutaj około 10 osób, i to one mnie namówiły teraz zostałem tylko ja i kumpel z bloku.

Zdradzisz nam nick sąsiada?

El HabaNero, obecny Admin MW3.

Z Pochylnią jesteś ponad dwa lata, jak sądzisz czy nasza sieć mogła by być jeszcze lepsza niż teraz bo wiele osób mówi, że Pochylnia.pl jest największą siecią serwerów gier w Polsce.

Czy największa? Można by się o takie określenie pokusić, jednak po ostatniej wizycie na forum innej sieci serwerów gier, uważam że u nas podejście do graczy, jest jednostkowe (każdy przypadek jest dokładnie i skrupulatnie sprawdzany, nie kierujemy się tutaj stereotypami ani pomówieniami, miałem tutaj kiedyś Moderatora więc wiem o czym mówię). Po ostatniej zmianie, Forum dostaje ode mnie 6+ za oryginalność... Przyciąga uwagę, bo nieraz robiąc reklamy widzę jak wyglądają inne sieci, wszystkie oparte o ten sam schemat, kopiują od takich sieci jak Wiaderko czy Rzeźnia. Jest to bezsens bo widać po naszym forum, że coś nowego i świeżego wpływa pozytywnie na postrzeganie sieci przez nowych użytkowników. Ogólnie Twin mógłby się połasić o dołączenie do sieci serwerów gier np. Battelfield 3 czy MW3 ogar dodanie nowych modów Cs 1.6. (lub zastąpić stare nowymi).

Wracając do poprzedniego pytania, co byś powiedział na zorganizowanie zlotu Pochylni? Wiadomo, byłoby to ogromne przedsięwzięcie dla Twina jak i dla osób które zgłosiły by się do uczestnictwa w takim "Event`cie".

Zlot mówisz? Ciekawa koncepcja... W sieci jest pełno zarejestrowanych (aktywnych) użytkowników którzy bardzo chętnie (w tym ja) spotkali by się z innymi graczami w realnym świecie. Wtedy każdy z nas dowiedziałby się jak to naprawdę jest, ile jest prawdy w tym co o sobie mówimy. Poprawiło by to relacje Administracji z graczami. Nie da się ocenić kogoś po znajomości w internecie. Jestem jak najbardziej za.

Jesteś Adminem JB, po ostatnich zmianach do sweepera dołączył JOO. Sądzisz, że ten Duet postawi JailBreaka na nogi i będzie trzeba kupować rezerwacje slotów by tam się dostać?

Już teraz trudno jest się tam dostać, ale jednak są wakacje, wszystko okaże się po rozpoczęciu roku szkolnego na który tak z niecierpliwością czekamy. Ja osobiście nie mam tego problemu bo mam swoją Błogosławioną rezerwacje :P. Moim zdaniem nominowanie JOO jako dodatkowy opiekun na JB to bardzo dobry ruch ze strony Twina. Jest to zawsze pomoc zwłaszcza, że w ostatnim czasie sweeper otrzymał 2 dodatkowe serwery. JOO nie jest aż tak zaawansowany w byciu Opiekunem jak sweeper, lecz siedząc na serwerze widzę, że wie co i jak.

Można powiedzieć "Opiekun Doskonały". Kiedyś byłeś Moderatorem na Pochylni. Czy chciałbyś wrócić na to stanowisko? A może nawet powalczyć o GM?

Tak byłem Moderatorem, lecz obecnie nie chcę wracać na to stanowisko. Kiedy obejmowałem tę funkcje, na forum było może dwóch-trzech Moderatorów i trzech Super Adminów. Non stop siedziałem na forum, bo myślałem że teraz na tym będzie polegała moja praca na Pochylni, starałem się jak mogłem, kiedy tylko ktoś wrzucił SS'y albo była inna sytuacja od razu się tym zajmowałem. Potem przejrzałem, iż tylko ja się staram i przestałem wchodzić na forum i odwalać za wszystkich czarną robotę. Po 1-2 tygodniach straciłem funkcję.

Masz może jakieś pomysły na zmiany na forum?

Zmiany na forum... Komunikator. Nie każdy gracz ma Steam i dodanych graczy. Można było by dodać komunikator jaki jest na FB, NK, Steam. Było by to bardzo ciekawe i przydatne. Nie było by problemów ze skontaktowaniem się z aktywnym adminem lub sprawami Administracji do graczy (np dodanie admina itp.). Rozdzielenie Moderatorów i Super Adminów na poszczególne szczeble, przypisać do każdego serwera (kilku serwerów) określonych Moderatorów i Super Adminów. Oznaczanie graczy w postach. Pisząc temat np. ze skargą na Admina lub gracza, piszę jego nick w temacie tak jak w wiadomościach na FB albo PW na forum. Dostajesz Propozycje osób po wpisaniu litery/słowa i dodajesz. Osoba oznaczona dostaje powiadomienie i link do tematu.

Z tego co się orientuje działy zostały rozdzielone między Moderatorów oraz Global Moderatorów.

Jeśli tak jest, to dobrze. Być może uciekła mi ta informacja. Jestem tylko człowiekiem, nie maszyną.

Siedzimy przy tym wywiadzie dobre już ponad 3 godzinki, jeszcze kilka taki luźniejszych pytań i kończymy. Z kim byś widział kolejny wywiad?

Damska część sieci. Jest to można nazwać "gatunek wymarły" w świecie gier FPS. Na pierwszą myśl przychodzi mi Vanilla (Kinia). Jest ona z nami tak samo długo jak ja. Kto jak kto ale ona powinna dostać możliwość wypowiedzi jako osoba wtajemniczona przez tą długoletnia działalność na forum.

Według ciebie których z Global Moderatorów czy Moderatorów najlepiej spełnia swoją funkcje?

Nie znam GM z gry prócz Dymka więc stawiał bym na niego :P. Lecz sądzę, że każdy z nich spełnia swoją role tak jak należy, w przeciwnym razie nie było by ich na tym stanowisku. Jeśli mowa o Moderatorach to Oczywiście, że JOO. Jest on Najbardziej aktywny na forum 222 dni.

Miło się z Tobą rozmawiało, ale czas kończyć. Chciał byś może kogoś pozdrowić? :P

Mamo, Tato! Kocham Was! Chciałem pozdrowić całą Administracje JB oraz MW3, oraz grających tam graczy.

Dzięki za wywiad i za poświęcony czas. No i do usłyszenia :)

To ja dziękuję, że mogłem zaśmiecić wam forum i kazać wam to czytać. Do usłyszenia :)

 

Na dole macie dołączony AudioBook z wywiadem dla Leniwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2013 o 20:54, <span itemprop= napisał:

Siedzimy przy tym wywiadzie dobre już ponad 3 godzinki, jeszcze kilka taki luźniejszych pytań i kończymy. Z kim byś widział kolejny wywiad?

Damska część sieci. Jest to można nazwać "gatunek wymarły" w świecie gier FPS. Na pierwszą myśl przychodzi mi Vanilla (Kinia). Jest ona z nami tak samo długo jak ja. Kto jak kto ale ona powinna dostać możliwość wypowiedzi jako osoba wtajemniczona przez tą długoletnia działalność na forum.

No, zapomniałam dodać. Dziękuję za uznanie, chętnie udzielę wywiadu! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...