Skocz do zawartości

Wywiad Sparta


Sigala

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Palto Palto
Osoba udzielająca wywiadu: Sparta


Witam Cię serdecznie, jak na początku każdego wywiadu powiedz nam coś o sobie.
Mam na imię Damian. Mam 24 lata. Mieszkam w Ciechanowie a wcześniej mieszkałem w Stargardzie Szczecińskim. Jak przystało na chłopaka, a raczej mężczyznę w moim wieku mieszkam z rodzicami i bratem. Pracuję w hurtowni materiałów budowlanych oraz kończę magisterkę na AWFie w Warszawie. Za rok jak dobrze pójdzie wezmę ślub z mą narzeczoną  :)
 

Wspomniałeś o swoim bracie. Był moderatorem u nas jak ty teraz? To prawda?
Tak, zgadza się. Prawie każdy kojarzy Microsofta.
 
Co planujesz robić gdy skończysz studia?
Jak dobrze pójdzie to dalej będę pracował w tej hurtowni co teraz, gdyż kasa jak na me miasto jest zadowalająca. Planuje ponownie spróbować dostać się do policji.
 
Stróż prawa powiadasz? Mogę powiedzieć Ci tylko powodzenia, trzymam kciuki że się dostaniesz.
Nie podziękuję żeby nie zapeszyć, nie obraź się i nie obsmaruj mnie na mieście  :)
 
Powróćmy do lat szkoły średniej, jaki profil skończyłeś?
Skończyłem profil administracyjno-ekonomiczny. Bardzo miło wspominam czas szkoły średniej i najchętniej wróciłbym tam ponownie. Miło jest spotkać po latach nauczycieli i z Nimi pogadać.
 

Jesteś jednym z najstarszych osób w administracji, jak się z tym czujesz? Dogadujesz się z młodszymi od siebie?
 
Poczułem się teraz jak dinozaur  :) Myślę, że się dogaduje z młodszymi użytkownikami bo większość z nich nie jest typem bojowego czternastolatka. Wiadomo jako ktoś "szaleje" to trzeba Go potraktować po macoszemu by się uspokoił.
 

To dobrze że trzymacie się bez żadnych ciśnień. Zadam teraz pytanie które występuje chyba w każdym wywiadzie, ale myślę, że jest bardzo ważne dla społeczności Pochylna.pl. Jak trafiłeś na tak wspaniałą sieć?
Brat zaczął u Was pogrywać a że mieliśmy jednego steama to i ja tutaj zacząłem cykać. Odpowiem może od razu na kolejne pytanko bo w cs mam krótki staż. Wcześniej z dystansem podchodziłem do tego jak kumple "noł lajfiłi" w CS. Mnie do tego nie ciągnęło, dopóki własnie Kacper nie zaczął grać.
 

Teraz coś z serii "co lubisz robić". Masz jakieś hobby, czym się interesujesz?
W wolnej chwili oczywiście pykam w CS'ka na 4FUN'ie. Tak poza tym to spotkania z narzeczoną lub znajomymi, chociaż tych drugich jest coraz mniej bo każdy ma swoje życie. Interesuje się piłką nożną i jestem kibicem Legii Warszawa. Ulubionego gatunku muzyki nie mam, słucham wszystkiego co wpada w ucho. Także można powiedzieć, że tak standardowo marnuje swój czas  :)
 
"Sparta", ten pseudonim masz tylko w świecie wirtualnym czy masz taką ksywkę też w "realu"?
Nick Sparta wziął się od skrócenia go ze Spartakusa. Szukałem nicku dla siebie i tak jakoś upodobał mi się Spartakus. W życiu realnym wołają na mnie Malyna lub od nazwiska Piasek  :) Dodam, że ze Spartakusem mam wspólna tarczę tylko ja korzystam z masy tłuszczowej brzucha:)
 

Patrząc po twoich postach i statusach zauważyłem że masz poczucie humoru. Jaki jest twój ulubiony kawał?
Przyznam się nieskromnie, że znajomi pamiętam mówili "idź do kabaretu", a ja się najnormalniej w świecie wstydzę kamer:)
Kawał hmmm.... Przedstawię może zasłyszane zdanie z dzisiejszego dnia w pracy: "Kochanie nie mogę rozmawiać, gdyż mam ręce spuchnięte i nie mam siły trzymać telefonu.".

 
Wróćmy do damy Twego serca. Nie ma nic przeciwko że pracujesz tyle nad naszym forum i że grasz w CS'a?
Powiem szczerze, że uważa samą grę za nieco dziecinne, ale jakoś przywykła do tego. Po spotkaniu z Tacowskim, którego przy okazji pozdrawiam i Jego małżonkę, trochę inaczej patrzy na grę  :)
 

Ooo kobieta marzenie, tylko jeszcze jakby Ci piwo przynosiła...
Tacka żona to jest dopiero kobieta wyrozumiała, jeżeli chodzi o grę w CS'a. Czasem się zdarzy, że mi piwko przyniesie ale szczerze mówiąc, to ja wolę Ją kokietować  :)
 
Chciałbyś kogoś pozdrowić na zakończenie?
Pozwolę sobie pozdrowić oczywiście Ciebie i wielkie dzięki za poświęcony dla mnie czas. Pozdrowię również Microsofta  ;) Szczególne pozdrowienia dla Tacka to jest gość niezastąpiony na Pochylni i oczywiście Pe.ndolino. Pozdrawiam także całą ekipę 4FUN'a (wybaczcie, że Was nie wymienię każdego z osobna). Wszystkich użytkowników serwerów Pochylnia.pl oraz forum, no i oczywiście szanowną administracje.
 

Dzięki, że udzieliłeś mi wywiadu, myślę że to nie ostatnia nasz pogawędka.
 
Również dziękuję i do następnego razu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad co prawda ciekawy, dowiedziałem się kilku rzeczy, które już znałem, fajnie się czyta i myślę, że po Twoich kolejnych wywiadach będzie troszeczkę lepiej i wywiady będą dłuższe bynajmniej ja na to liczę ;-)

 

Twin (04 wrzesień 2013 - 17:49): 
"bynajmniej" to przeczenie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się doczekałeś wywiadu Ziooooom 

Dnia 4.09.2013 o 17:37, Sigala napisał:

 jestem kibicem Legii Warszawa.

Pffff. Tutaj akurat nie masz się czym chwalić. Pffff.

Dnia 4.09.2013 o 17:37, Sigala napisał:

Po spotkaniu z Tacowskim, którego przy okazji pozdrawiam i Jego małżonkę, trochę inaczej patrzy na grę 

Dziekujemy i również pozdrawiamy Ciebie i Katarinę :) Wpradajta nad morze :) Spotkanie było milusie :)

Dnia 4.09.2013 o 17:37, Sigala napisał:

Tacka żona to jest dopiero kobieta wyrozumiała, jeżeli chodzi o grę w CS'a.

Się wie :) Jest BOSKA :P

Dnia 4.09.2013 o 17:37, Sigala napisał:

Szczególne pozdrowienia dla Tacka to jest gość niezastąpiony na Pochylni

Fakaj się :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2013 o 17:46, Santano napisał:

Wywiad co prawda ciekawy, dowiedziałem się kilku rzeczy, które już znałem, fajnie się czyta i myślę, że po Twoich kolejnych wywiadach będzie troszeczkę lepiej i wywiady będą dłuższe bynajmniej ja na to liczę ;-)

Lubie lajkować debilne posty.

 

A, no i wywiad fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jesteś jednym z najstarszych osób w administracji, jak się z tym czujesz? Dogadujesz się z młodszymi od siebie?

Poczułem się teraz jak dinozaur    Myślę, że się dogaduje z młodszymi użytkownikami bo większość z nich nie jest typem bojowego czternastolatka. Wiadomo jako ktoś "szaleje" to trzeba Go potraktować po macoszemu by się uspokoił.

Czemu akurat czternastolatka ? :D
No no, współpraca ze Spartą to czysta przyjemność :D

 

 

Sparta (05 wrzesień 2013 - 08:42): 
Tak mi się napisało łot i co:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...