Skocz do zawartości

Wywiad max337


Gość Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mistrzu

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z max337

Zapraszamy !

 

Cześć. Czy chciałbyś udzielić wywiadu dla forum www.Pochylnia.pl ?

Siema, myślę, że dla większości z Was jestem jakby zagadką, bo prawie nikt mnie nie zna - cenię sobie prywatność - jednak jak powiedział Pawlak "nadejszła wiekopomna chwila", żeby uchylić rąbka tajemnicy o sobie.Tak więc zaparzę sobie swoją ulubioną herbatę i "jedziem" z koksem :P

Na początek przedstaw się. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz i czym się na co dzień zajmujesz?

Spoglądając na mój nick większość osób się domyśli jak mam na imię, ale żeby wszystko było oficjalnie - nazywam się Maksymilian, ale wszyscy mówią mi Maks (i bardzo dobrze), kilka dni temu stuknęło mi 20 lat, urodziłem się w Radomiu, tam też mieszkałem przez 9 lat, po czym przeprowadziłem się wraz z rodziną do Przysuchy. Na co dzień "studiuję" informatykę na Politechnice Świętokrzyskiej.

Widzę że celujesz tak samo w Informatykę jak ja. Dobra a jaki jest twój stosunek do nauki? Uczysz się jak tzw. "kujon" czy "byle by przejść" ?

Hmmm, ciekawe pytanie. Nigdy nie zaliczałem się do grona kujonów, nawet pomimo całkiem wysokich średnich ocen w szkołach - w podstawówce 4,8-4,9, w gimnazjum 4,5-4,6, w liceum 3,6-3,9. Zawsze wolałem wyjść na dwór, pokopać piłkę z kumplami albo pobawić się w chowanego, podchody lub inne gry w "terenie", aniżeli ślęczeć przed książkami, co jednak nie znaczy, że nie czytałem - ba, jako dziecko czytałem bardzo dużo i nie chodzi mi tutaj o lektury ;). Ogólnie to prowadzę lekki styl życia - tu się ściągnie, tam przy farci, tu nauczy; bez spiny; co ma być, to będzie - co wynika niejako z mojego charakteru, ale w drugą stronę też mnie nie przeciągnęło. Rodzice zawsze powtarzali: "Najpierw obowiązki, później przyjemności". Zresztą patrząc wstecz, to sądzę, że podejście i pobudki zmieniają się wraz z wiekiem, np. w podstawówce każdy chciał być doceniony, więc się starał, z kolei w liceum każdy myśli "byle do matury". Obecnie, na studiach, a szczególnie na pierwszym roku, każde zaliczenie traktuje się jak "żyjesz albo umierasz", ale wystarczy, że przeżyjesz ten jeden rok, to później będzie już tylko z górki.

Robisz mi stracha, dopiero w 1 klasie Technikum jestem i myślałem że najgorsze już za mną. Ale jak studia opisałeś "żyjesz albo umierasz", to chyba się rozmyślę.

Haha, dużo zależy od własnego wkładu w naukę. Myślę, że od poprzedniej szkoły także. Ja jako, że jestem po profilu matematyczno-informatycznym, to z pewnymi przedmiotami miałem trochę trudniej, np. z podstawami elektroniki, gdzie w technikum występują elementy tych zajęć - nie jest to może tak rozległe jak na studiach, ale jeśli wcześniej rozkminiałeś o co w tym wszystkim chodzi, to myślę, że później będziesz miał lepszy start. A, i w sumie na pierwszym semestrze niewiele było informatyki z prawdziwego zdarzenia. Jednak nie należy się poddawać i śmiało iść dalej.

Dzięki za wsparcie. Dobra odejdźmy od tej szkoły. Na dniach stuknęło Ci 20 lat. Masz już jakieś plany na przyszłość?

Oczywiście, że mam. Póki co, to chciałbym zaliczyć I rok studiów... A później kolejne, aż do tytułu inżyniera (na tę chwilę nie wiem jeszcze czy magistra będę robił - się okaże, co czas pokaże). A wychodząc poza ramy wykształcenia, to chciałbym się w pełni oddać jednemu z moim zainteresowań, ale o tym za chwilę.

Szybka zmiana tematu. Opowiedz nam coś o swoim rodzeństwie.

Taaa, jakiś czas temu wyszło na jaw, że ja i Michał (HaX*) jesteśmy braćmi - w internetach nic się nie ukryje. A poza tym mam jedną starszą siostrę i 3 młodsze, w tym bliźniaczki. Tak więc mam wesoło na chacie.

Gratulację takiego licznego rodzeństwa, pilnuj go jako najstarszy brat. Ostatnie pytanie z takiej "Sfery Bardzo Prywatnej". Znalazłeś już tą jedyna kobietę w twoim życiu?

Póki co nie spotkałem tej jedynej.

Ehh, mam nadzieję że szybko ją znajdziesz bo taki inteligentny facet z tym problemu nie będzie miał :). A w jakich gustujesz kobietach? Brunetki czy Blondynki?

Hahahaha, czyżbyś mnie podrywał? :ph34r: Wracając do pytania - i takie, i takie, i nawet rude. Red są hot. Ważne, żeby miały długie włosy - to dodaje kobietom seksapilu :wub:. Jednak o wiele bardziej cenię sobie charakter u płci przeciwnej, chociaż w drugą stronę też nie bardzo - najlepiej 50:50. A jeśli chodzi o wiek, to maksimum 4 lata młodsza i 2 lata starsza, a więc obecnie przedział 16-22 :D

W przedziale mieści się większość dziewczyn z naszego forum, Szykować się na podryw by Maks :D

Jak coś, to swój numer zostawię w recepcji :lol:

Dobra to zejdźmy do tych pytań mniej upierdliwych. Jakiej muzyki na co dzień słuchasz?

Począwszy od mojego ukochanego Trance'u, poprzez rap, house, electro, dubstep, r'n'b, funky, a nawet i muzykę klasyczną, po drum'n'bass, chillout i ambient, pop, disco, trailer music, rock, indie rock oraz indie pop. Podsumowując, to każdy gatunek oprócz disco-polo (no i ewentualnie jakichś mocniejszych odmian poszczególnych gatunków jak heavy metal, death metal czy hardstyle). Dla mnie nie ważne jest, jaki gatunek reprezentuje dany utwór, ale żeby miał jakiś przekaz - słowny lub poprzez melodię - i oddawał emocje. :)

Widzę że jesteś tego samego przekonania "Disco Polo mnie rozwolo". A jakie filmy lubisz?

Tutaj tak samo jestem frywolny :P Obejrzę każdy film, w którym aktorzy "nie kaleczą", a fabuła nie przymula.

Ostatnie pytanie takie gnębiące twoją osobę, jakie masz zainteresowania? 

A więc tak - moimi pasjami są muzyka, astronomia, piłka nożna oraz bilard. Jeśli chodzi o zainteresowania - informatyka, inne sporty, z typowo męskich, to tuning w motoryzacji (na razie czysto teoretycznie) oraz kilka innych, ale niemniej ważnych. Jak widać mam w czym wybierać B)

Dobra odejdźmy od realiów,  jak rozpoczęła się twoja przygoda z Counter-Strike 1.6 ?

Jak to zazwyczaj bywa, wszystko przez rodzeństwo xD. W moim wypadku przez starszą siostrę - Jej chłopak grał w csa i poprosiła mnie o ściągnięcie nsa. Ja jako posłuszny, młodszy brat zrobiłem to, jednak następnego dnia odechciało się Jej - kobiety... :P . Z racji tego, że już miałem na kompie, to grzech byłoby nie zagrać. Odpaliłem i wciągnęło mnie - było to w 1 albo 2 klasie gimnazjum. I tak to się wszystko zaczęło.

Ciekawe, a jakie mody preferujesz do gry?

Zawsze preferowałem klasyczne serwery typu FFA, TP, DeathMatch, Classic, ewentualnie jakiś AIM/FY/AWP. Wynika to głównie z mojej osobowości, a dokładniej z chęci szlifowania swoich umiejętności. Poprzez mody typu Zombie czy Jail, traci się skilla. A ja po prostu nienawidzę przegrywać (co można zobaczyć grając ze mną na DD2 - jak mi żyłka w dupsku prawie pęka :P) - wszystko jedno czy to bierki, czy cs - cóż... taki już jestem. A wracając do tematu modów to raz się tylko zdarzyło, że na jakimś grałem więcej niż raz - chłopak mojej starszej siostry dawno temu miał serwer War3FT - przegrałem na nim nieco ponad miesiąc.

War3FT były ciekawe kiedyś, pamiętam bo sam grałem na innej sieci. Ale niestety ten mod już wygasł i chętnych na niego nie ma.

Masz rację, był ciekawy, dlatego aż tyle wytrzymałem na tym modzie.

A planowałeś może zmianę z starego dobrego "kantera" na nowe dziecko Valve?

Nie planowałem i nie zamierzam tego czynić. Mam sentyment do 1.6-tki, a zresztą jestem tradycjonalistą.

Teraz zejdźmy do pytań związanych z naszym forum, Jak trafiłeś do CS-Pochylnia.eu/Pochylnia.pl?

Poprzez brata. On znalazł Only DD2 i zaczął tam grać. Ja jeszcze wtedy grałem na TP Slonskim Stylu (oporowo), ale zaczął świecić pustkami, więc upadł (ostatnio znowu jest pełny - nie żeby jakaś reklama). Tak więc przyszedłem za Nim. Michał zarejestrował się na forum, bo - o ile mnie pamięć nie myli - zrobili mu ssy, ja zrobiłem to jakoś "przy okazji", a było to 11 maja 2012 roku. I jak widać zostałem do dzisiaj.

HaX* to jakiś odpal ogólnie, robi ściągi na Biologie a Opiekuje się AC (przeciwnik oszustów), dziwne nie? :D

Dokładnie, mówię mu to codziennie - niech przestanie się odpalać, bo w końcu wpadnie (chociaż z dwojga złego lepiej, żeby wpadł w tym sensie) :lol:

Jako że jesteś dłużej na forum od innych graczy, powiedz która "Pochylnia" była lepsza, za czasów przybycia twojego czy obecna?

Dobre pytanie. Jeśli chodzi o wygląd, to obecna jest lepsza - to widać. Jeśli chodzi o administrację, to również obecna, bo odkąd tu jestem, wielu "fałszywych" przewinęło się przez pochylniowe "progi" i zostały same lojalne mordy :P. Jeśli jednak chodzi o atmosferę na forum, to lepsza była za czasów mojego przyjścia.

Nie marudź, jest taki Tacek i Sparta i zawsze "trzymią" przyjazną atmosferę że ludzie tu zostają (Pozdrowienia dla tych panów)

Racja - dobrze mieć w swoich szeregach takich urwisów :D

Co byś chciał wprowadzić lub zmienić w naszej sieci ? 

Nie wiem, co bym chciał wprowadzić, ale osobiście twierdzę, że odkąd Twin postanowi nie sprzedawać sieci, to Pochylnia jakby zatrzymała się w miejscu. Niby serwery nie świecą pustkami (co jest plusem oczywiście), na forum też jest aktywność, ale jednak po ilości nieprzeczytanych tematów w ciągu całego dnia widać, że już nie to samo, co 2 lata temu - tak jakby wszystko "siadło". Nie wiem, może jest to po części spowodowane tym, że coraz mniej osób gra w 1.6-tkę albo w ogóle w gry spod szyldu Valve. Oczywiście to jest moje subiektywne zdanie i nie wszyscy mogą się z nim zgodzić.

Wiadomo każdy ma swoje zdanie, Dobra ostatnie pytanie i już Cię nie męczę, kto według Ciebie zasługiwał by na Rangę "Head Admin" ?

Gdybym powiedział, że mój brat, to zostałbym posądzony o stronnictwo. Ale z drugiej strony, zrobił tyle dla Pochylnii - why not...?

Dobra kończymy ten długi bez sensowny monolog, masz swoje "Pięć Minut". Możesz pozdrowić kogo chcesz.

Nie wyróżnię nikogo - pozdrawiam wszystkich w naszej sieci :)

Byś chociaż pozdrowił nasze kochane Panie na forum :wub:, no ale dobra dziękuje za Wywiad, do następnego razu.

No dobra - wszystkich, którzy czują się kobietami - pozdrawiam :* Ja również dziękuję. Nereczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B@CH@

Max ty bananie... Kolegi z którym masz się napić to nie wymieniłeś... Nie wierze w to co napisałeś odnośnie bab--->On lubi chłopców, widziałem go tam między piramidkami obściskujacego się z jakimś łepkiem :D
nie no wywiad jak wywiad :)
a i po nr telefonu to do mnie bo mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymilanie, mamy prawie tyle samo rodzeństwa, mam jedną siostrę mniej. XD

Wywiad spoko, pytania dobre, a wypowiedzi są wyczerpujące i to właśnie lubię. :)

 

I jeszcze jedno, nie mówię ogółem o dziewczynach w tym wieku (zdarzają się wyjątki), ale uwierz mi 16-latek byś nie chciał, serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 8.02.2014 o 14:34, Fan Najmana napisał:

Brakuje mi pytania, czy zakładają zespół muzyczny - Max przecież zajął 2 miejsce w karaoke, a HaX ciśnie smerfy na bezdechu :D

Max dzisiaj solówkę ciśnie po Jaka to Melodia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, pousuwali emotki <_< :( przez to w niektórych momentach brakuje tego "jaja"...

Jeśli chodzi o mnie, to interpunkcja na 6+ - czasami aż przesadzam z przecinkami :P

Dnia 8.02.2014 o 13:57,

Taaaaa - Ty już nie zaczynaj wygłaszać swoich mongolskich teorii :D

Cytuj

a i po nr telefonu to do mnie bo mam :D

Nie zapominaj, że ja mam Twój :B

Cytuj

Brakuje mi pytania, czy zakładają zespół muzyczny - Max przecież zajął 2 miejsce w karaoke, a HaX ciśnie smerfy na bezdechu :D

Rozwaliłeś mnie tym :lol:

Cytuj

Max dzisiaj solówkę ciśnie po Jaka to Melodia :D

Nie ma takiej opcji, bo się kojoty zlecą :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...