Skocz do zawartości

Wywiad max337


Gość Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość bUUUszek

warnik odrobiony maxiu :*  ? czy braciszek moderator usunal bez odrobienia ?? achhh te ukladziki.....

a co do wywiadu to pytania swietnie brawo dla redaktora przeczytałem wszystkie, ale odpowiedzi przestalem czytac po dwoch pytaniach jak dla mnie zbyt niski poziom inteligencji widze w twoich wypowiedziach a zbyt wysokie o sobie mniemanie wiec zejdz na ziemię zanim odlecisz

moim zdaniem jest to najgroszy wywiad jaki powstał od poczatku istnienia sieci, gorszego nie było i myśle ze nie bedzie ale to tylko moje zdanie a kazdy ma prawo je miec :)

NIE POZDRAWIAM

 

edit. Tacku ja wyraziłem swoją opinię tylko grzecznie i kulturalnie, nie miałem w tym celu kogoś sprowokować :) Ciebie POZDRAWIAM :)

 

Tacowski (16 kwiecień 2014 - 07:31): 
Nie prowokuj, nie prowokuj. Następna taka prowokacja może zakończyć się WARNEM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2014 o 23:36, <span itemprop= napisał:
ale to tylko moje zdanie a kazdy ma prawo je miec

To prawda, tylko że opinia powinna być obiektywna, a nie piszesz tylko na podstawie takiej, że nie lubisz maxa. Ja tam jakoś nie widze niskiego poziomu odpowiedzi, są jakie są i tyle ;) Mam nadzieję, że nie zostanę ukarany z tego posta, bo tylko napisałem prawdę i takie jest "moje zdanie" :D

 

A ja pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...