Skocz do zawartości

Wywiad B@CH@


Gość Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mistrzu

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem B@CH@

Zapraszamy !

 

Witam. Czy mogę przeprowadzić z Tobą wywiad dla Pochylnia.pl?

No dlaczego nie... Chociaż trudno będzie go ze mną przeprowadzić, gdyż jestem cholerykiem. Zresztą jak większość osób zauważyła raz myślę tak, raz tak no i jakoś mi życie leci ważne aby nie pod górkę usypna przez innych wredniuchów.

Przedstaw nam się. Jak się nazywasz, skąd jesteś i czym się zajmujesz na co dzień?

Mój nick to pozory. Nie mam na imię Basia choć to fajne imię, jestem Szymon, dla braci oraz przyjaciół Szymciu. Pochodzę z małej wioski (można tak nazwać gdyż mieszkam na 'odludziu' miasta) spod Opoczna, gdzie się zaczęło moje skromne życie. Uczę się w Technikum Leśnym, gdzie spędzam moje życie w internacie. Na co dzień siedzę na ShoutBox Pochylni i się śmieje czy z siebie, czy z innych. Taki to już jestem, siedzę na telefonie, rozmawiam normalnie z innymi. Jedyną moją rozrywka w internacie to treningi zarówno w siatkówkę i w 'nogę' (tak, umiem coś poza pisaniem głupot jak to było ostatnio w dziale 'Przywitaj się').

Technikum Leśne? Pierwszy raz spotykam się z takim Technikum. Opisz o co tam dokładnie chodzi?

Wszystko związane z gospodarka leśna, czyli: gleba, melioracje (to nie kopanie rowów dla Pingla tylko coś w ogóle innego), wszystko co związane z drzewem/drewnem i wiele więcej... Taki kierunek, w którym uczę się co nas otacza  :P

Po zakończeniu szkoły planujesz wybrać się na studia, czy od razu chciałbyś zacząć pracować?

Myślę ze pracę znajdę, ale różnie to może być z wygórowanymi wymaganiami pracodawców. Ostatnio widziałem ogłoszenia ze w moim terenie szukają 2 leśniczych więc jeszcze może rok i praca być może, a chciałbym. Studia?? Wiadomo, trzeba się kształcić, gdyż w naszym debilnym państwie liczy się papier a nie doświadczenie <facepalm>...

No jak to w życiu, ale z tego co widzę jesteś już pełnoletni (choć na takiego nie wyglądasz  :D), masz już jakieś plany na swoją przyszłość?

Plany?? Ufff, no cóż. Dobrze płatna praca i piękna, mądra i co najważniejsze wierna żona grzejąca mi miejsce w łóżku i czekająca na mnie aż wrócę z pracy, a tak na razie nie sięgam daleko w przyszłość.

Czyli takie typowe "męskie" marzenia rodzinne, a natomiast jak wygląda twoje obecne "stado"?

Mam 3 braci i jedną siostrę, mamusie i tatusia. Jak wiecie jestem głupi i lubię 'dołożyć' młodszej siostrze. Nie wiem czy Ona to lubi ale jak mnie tylko wkurzy to kopa jej sprzedaje i każe jej spierdzielać. Ona o dziwo przychodzi z powrotem i znowu mnie wkurza, no to ja coraz mocniej (tak wiem, wredny)... Co do braci to jestem z nich najmłodszy (rok po roku). Ze starszym o rok też się naparzam coś w rodzaju WWE (dźwignie i te sprawy). Z najstarszym tylko na imprezki.

 Jakie lubisz kobiety i czy w ogóle je lubisz ?  :wub:

Ty to nie masz innych pytań? Chciałbym, aby było między nami wzajemne zrozumienie oraz szczerość, bo to w związku jest ważne oprócz prawdy, zaufania i wierności... A to, że byłaby piękna to byłby bonus za moje trollowanie  :D.

Nie mam pytań co do tego. Teraz druga strona medalu, posiadasz już swoją kobietę?

Nie mam i na razie nie szukam... Nie mam na to czasu, wolę pojechać na imprezę i się wybawić niż żyć w 'celibacie'  ;).

Opuśćmy sferę bardzo prywatną. Czym się zajmujesz w czasie wolnym?

Chciałbym spędzać ten czas aktywnie ale nie ma gdzie (na asfaltowym boisku?). Tak to przyjdę do internatu, prześpię się i nie ma co robić tylko oglądać filmy. Jedynie we wtorek i środę treningi mam, a tak to lipa. Ale czas szybko leci, zrobi się jakiegoś kebaba itp. No i człowiek trochę się pośmieje  :P.

Jakiej słuchasz muzyki?

Nie będę się tu rozpisywał... Słucham wszystko co mi wpadnie w ucho  :P.

Masz jakieś ulubione filmy?

Tak samo jak w pytaniu wyżej, wszystko co wpadnie ale zamiast w ucho to w oko  :D.

Nadszedł czas na kilka pytań związanych z Counter-Strike. Jak rozpoczęła się twoja przygoda z ową grą?

Gimbaza i kawiarenka... I tak się zaczęło granie. Nic tu dodać, nic ująć...

Na jakich typach serwerów lubisz "kacić" w CS?

CS? PaintBall mi przypadł do gustu bo jakoś nie mam tego czegoś w normalnych typach strzelania :| Jakoś banki nie wpadają to tu przyszedłem, no i teraz jestem katem. Na serwerze jest fajna atmosfera i dlatego też tam wbijam, a najbardziej śmieje się z Buszka, żulka "noł lajfa" (pozdrowienia dla tego Pana).

Wejdźmy do "naszego domu". Jak rozpoczęła się twoja przygoda z CS-Pochylnia.eu/Pochylnia.pl?

Reklama wiaderko robi swoje. Po prostu szukałem jakiegoś DD2, a że wszystkie były full to szukałem który ma wolne miejsca no i skopiowałem IP, no i tak trafiłem... Potem po odejściu nie bój żaby zarejestrowałem się na forum, aby powiedzieć co i jak ale inni mnie chyba wyprzedzili. Po kilku tygodniach gry został adminem serwera. Funkcję tą pełniłem przez prawie 3 miesiące, chociaż płaciłem za miesiąc. Chciałem zostać dalej adminem bo lubiłem tam grać... To, że spinam spowodowało, że przestałem grać na serwerze. Zero dowodów, zero skarg, ale spinam. Oj tam stare czasy i te moje 5 podań pod rząd, gdy nabiłem ponad 50h w niecałe 2 tygodnie (mój rekord). Nawet się nie dziwię, że nie dostałem admina (kto mądry tyle składa?). Oto moja przygoda z DD2, które mnie 'zaprosiło' tutaj  :P.

Na jakich serwerach posiadałeś admina, i dlaczego akurat tam?

Admina miałem na DD2 oraz na PB mam obecnie. Nie lubię kiedy nic nie mogę zrobić, gdy koleś lata odpalony, dlatego składam podania ROZSĄDNIE (dd2 się nie tyczy). Historie z PB oraz DD2 znacie wyżej więc tutaj nie wiem zbytnio co pisać więc next.

Dobra jako że posiadasz Admina na PB, powiedz jak Tacowski wywiązuje się z powierzonej mu pracy Opiekuna PB?

Ten patałach?? Hahaha, dobre dobre. Na PB lami więc tylko na 4FUN'ie siedzi i mnie wyzywa od Pach i Bóg wie jeszcze czego. Tak na serio to niezły z niego gość, pisze mu na gg to raczej mnie wysłucha, ale ostatniej mapki (pb_cstekno) za Chiny nie chce wgrać. Propozycje nie stoją tygodniami, tak samo podania. Są konkursy, więc czego chcieć więcej. Jest o wiele lepiej niż za czasów Adamo  ;).

Obecnie posiadasz rangę Super Admin, planujesz starać się o awans i pomagać Administracji?

Myślę ze aktualny skład forum jest wystarczający. Wiadomo, jak każdy człowiek chcę piąć się coraz wyżej i wyżej. Aj dziwne to pytanie... Spadam stąd  :D.

Dobra jako że jesteś długo na forum i pamiętasz dawną ekipę. Kogo według Ciebie brakuje najbardziej a go z nami już nie ma?

Powiem Ci ze to jest trudne pytanie, MAIq? Niee, za bardzo namieszał ... Micro? Nie, dawał mi warny, dobrze, że taki Sparta nie jest, Nie ogarniesz? To samo co MicroLelo również... Czyli Gałka pozostaje  :P Dla niewtajemniczonych jest w gimbazie a już miał S@.
Tak serio to nawet o tym nie myślałem i nikogo mi nie brakuje, no chyba że więcej kobiet na Pochylni.

Ty byś tylko chciał nowe kobiety do stada kraść  :) Czego według Ciebie brakuje w naszej Sieci Serwerów?

Tu się wyrażę do tego co kiedyś Scar napisał: 'robimy fuszerę za darmo', to nie jest korzyść dla mnie czy innych. Taka jest prawda... Nie wspomnę o lewych vipach z du** , a gdy ja tu siedzę prawie 2 lata i z Pochylni tylko mogę dostać dużyyy rachunek za prąd. Tak, teraz będą hejty, ale to na mnie nie robi wrażenia. Napisałem co myślę a takich osób pewnie jest o wiele wiele więcej tylko boja się o tym powiedzieć prosto w oczy.

Dobra, jako że max337 (pozdrowienia dla tego Pana ) trafił ostatnio kto będzie nowym Head Adminem, do Ciebie wędruje następujące pytanie: Kto zostanie nowym Global Moderatorem lub Moderatorem?

Kto awansuje? Też muszę być jak max i zgadnąć. Ja stawiam na Pe. ze będzie zielony  :D.

Dobra, jako że sędzia zakończył już swoje orędzie, udzielam Ci prawa wygłoszenia mowy końcowej, masz swoje "Pięć minut".

No cóż... Myślę ze dowiedzieliście się trochę o mnie. Oczywiście pozdrawiam wszystkich a szczególnie graczy i Adminów PB, a jeszcze szczególniej Menela któremu się skończyły ferie. Dile, już Ona wie za cooo  :wub: Co ja będę wyliczał.. Palce mnie już bolą od tego pisania.

Dziękuje za udzielenie wywiadu. Do usłyszenia.

No do zobaczenia na TS3  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kobiety, której nie masz i nie szukasz to Ci współczuje, bo całe życie bycie singlem nie jest wcale ciekawe, ale jak jednak nie szukasz kobiety, to może faceta? :)

Przyznam, że wywiad całkiem ciekawy i można się troszkę dowiedzieć, choć niektóre odpowiedzi w tym wywiadzie rozwinąłbym bardziej 'szerzej'.

Spoglądam na ten wywiad z daleka i widzę większość emotikon'ów i myślę, że ograniczenie ich byłoby lepszym widokiem dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 4.03.2014 o 20:42, Vanilla napisał:

Pytania podobne, ale wywiad ciekawy. :)

Zobaczymy jak napiszesz podanie na Reportera, i będziesz wymyślać pytania które z Wywiadu na Wywiad jest ich mniej :P.

 

 

Vanilla (04 marzec 2014 - 21:56): 
A kto powiedział, że napiszę? :o)
(04 marzec 2014 - 21:57): 
Sama na TS3 szczekałaś o tym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 4.03.2014 o 20:52, <span itemprop= napisał:

A dla mistrza propsy za dobry wywiad, choć dalej czekam na wywiad z panem Ryszardem :D

Pan Ryszard nie chce wywiadu i wymyśla jakieś głupoty zawsze jak ma być wywiad ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wywiad z tym kocmołuchem :D

Trochę za krótkie odpowiedzi - Szymciu, nie postarałeś się :P

Dzięki za pozdrówka ;)

Cytuj

Spoglądam na ten wywiad z daleka i widzę większość emotikon'ów i myślę, że ograniczenie ich byłoby lepszym widokiem dla oka

Co Ty pierdzielisz? Właśnie za bardzo ograniczyli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 4.03.2014 o 21:01, <span itemprop= napisał:

Co Ty pierdzielisz? Właśnie za bardzo ograniczyli :/

Tłumaczyłem to już w twoim wywiadzie, na forum jest limit emotikon do 25 bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak wiecie jestem głupi i lubię 'dołożyć'
młodszej siostrze. Nie wiem czy Ona to lubi ale
jak mnie tylko wkurzy to kopa jej sprzedaje i
każe jej spierdzielać. Ona o dziwo przychodzi z
powrotem i znowu mnie wkurza, no to ja coraz
mocniej (tak wiem, wredny)... Co" haha, najlepsze w wywiadzie :D no cos sie tam o baszce dowiedzialem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezły wywiad tylko szkoda, że niektóre pytania były dłuższe niż odpowiedzi :) B@CH@ nie postarałeś się za bardzo :) Ale zawsze jest dobrze czegoś dowiedzieć :) Miło się czytało :) Czekam na następnym wywiad  Może Ryszard Pe. się wreszcie zdecyduje ;] Dobra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B@CH@

Gałka to Bartek
Natalka tak trudno zapytać?? Ehh a no tak My mężczyzni zawsze musimy zrobic ten pierwszy krok...
Co miałem napisać napisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...