Skocz do zawartości

Wywiad tKnn.


Gość Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mistrzu

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z tKnn.

Zapraszamy !

 

Standardowe pytanie na dobry początek. Przedstaw się nam, napisz coś o sobie. 

Mam na imię Eryk mieszkam w niewielkim miasteczku liczącym około 15 tys osób niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Jak prawie każdy mężczyzna interesuje się sportem w szczególności piłką nożną, piłką ręczna i siatkówką. Obecnie uczę się w 1 klasie zawodowej jako Ślusarz, ale wydaje mi się ze nie zaprzestane edukacji na tym poziome mam w planach po zakończeniu szkoły udać się do technikum zaocznego.

Hmm, a nie lepiej było od razu pójść do technikum?

      Po prostu najpierw wole sobie zapewnić jakiś zawód i skończyć jakaś szkołę aby w ogolę jakaś mieć, a nie jestem pewny w 100% czy w technikum dałbym sobie radę. A poza tym po praktykach w tym zawodzie mam zapewnioną pracę u siebie w mieście, więc będę sobie pracował i wmiedzy czasie będę robił sobie zaoczne technikum. W ten oto sposób może uda się odłożyć jakieś oszczędności.

Jak dla mnie to 3 lata w plecy bo technikum i zawodówka to prawie to samo. Widzę, że za rok obchodzisz swoje 18 urodziny i zaprosisz pół Pochylnii na urodziny (mam nadzieje że jestem na liście gości B)). Już za rok staniesz się pełnoletni, masz już jakieś plany na swoją przyszłość?

Oczywiście Mistrzu. Od zawsze chciałem się z Tobą napić i z paroma innymi osobami. Moim skrytym marzeniem jest zostać strażakiem. Już jako małe dziecko zawsze o tym marzyłem wiem że, to nie będzie takie łatwe, ale zrobię wszystko, co w mojej mocy. Ale jeśli los będzie chciał inaczej i mi się nie uda, to pójdę chyba w ślady swojego taty i będę jeździł ciężarówką.

Będziesz zwiedzał cały świat jak Tacek :) Życzę Ci w swoim imieniu jak i Redakcji Pochylnia.pl by twoje marzenia się spełniły. Wracamy do wywiadu. Obecnie chodzisz jeszcze do szkoły, jak dogadujesz się z swoimi rówieśnikami?

No, nie do końca, iż uczę się w 1 klasie zawodowej dwa dni spędzam na praktykach a resztę w szkole. Wracając do pytania dogaduje się z Nimi bardzo dobrze, mamy podobne zainteresowania.

Masz problemy z jakimś przedmiotem w szkole?

Szczerze, nie mam problemu raczej z żadnym. Oczywiście jak każdemu uczniowi zdarza mi się dostać jedynkę, ale to wynika z lenistwa ;).

Ja często dostaje zjebki od swojej dziewczyny że się lenie w nauce :) Odpuszczę Ci już pytań typowo szkolnych bo jest weekend. Jakie są twoje zainteresowania?

Jak już wspominałem mam dwa dni praktyk. (poniedziałek, wtorek). Mam je w Niemieckim zakładzie "SPARTHERM", który specjalizuje się w robieniu pieców. Poza tym, gram w klubie piłkarskim. Jestem bramkarzem a wiadomo z czym to jest związane, treningi i jeszcze raz treningi.

Czym na co dzień delektują się twoje uczy i oczy?

Szczerze to słucham wszystkiego, ale w szczególności Rap, Dubstep, Electro-House. Filmy oglądam rożne nie mam jakiegoś ulubionego gatunku. Staram się oglądać wszystko.

To wielkie "Pięć" za słuchanie Rapu, posiadasz rodzeństwo czy jesteś sam jak palec?

Mam młodszą siostrę, ma 12 lat w tym roku. Już nie długo czekają ją bardzo ważne testy 6-klasisty.

No dobra panie Moderatorze, posiadasz już swoją drugą połówkę? Czy jesteś w trakcie łowienia "złotej rybki"?

Obecnie niestety nie, ale poszukuje tej jedynej. U płci przeciwnej cenie sobie miedzy innymi piękność, osobowość, charakter i inteligencję.

Przejdźmy do pytań odnośnie gry, dzięki której wszyscy tutaj jesteśmy. Jak rozpocząłeś swoją przygodę z Counter Strike?

Wszystko zaczęło się w podstawówce miałem może 10-11 lat. Większość moich kolegów w to grało i na okrągło o tym rozmawiali. Namawiali mnie przez dłuższy okres czasu z początku nie chciałem, ale w końcu, im uległem i zagrałem.

Czyli takie typowe rozpoczęcie jak większość. Pamiętasz na jakim serwerze pierwszy raz zagrałeś w CS i na jakim zatrzymałeś się na dłuższy czas?  

Z początku jak chyba wszyscy, wchodziłem na losowe serwery aż w końcu trafiłem na bardzo fajny serwer FFA. Grałem tam chyba z pól roku.

Co sądzisz o nowej wersji CS? W którego lubisz bardziej grać?

Oczywiście wole 1.6. Dlaczego? Według mnie CS:GO jest za bardzo przesadzony rożnymi bajerami.

Jak dla mnie to jest zwykła gra, na której idzie zarobić grube pieniądze (sam jestem przykładem), ale każdy ma swoje zdanie. Jak trafiłeś na Pochylnie?

A, więc pewnego dnia grałem sobie na serwerze 4FUN i dostałem bana "wstaw SS'y na forum". Oczywiście je wstawiłem i otrzymałem UB od tamtego czasu zacząłem przeglądać trochę forum. Mimo tego, że otrzymałem UB na serwerze gracze nadal podejrzewali mnie o wh (beka) No i stało się Microsof zbanował mnie z powodem "wstaw demko" parę dni czekałem na ostateczny werdykt dostałem UB. Później postanowiłem spróbować swoich sił i złożyłem podanie o admina, oczywiście nie udało mi się go otrzymać od razu z tego co pamiętam to chyba za trzecim razem. :P Od kiedy dostałem admina na serwerze postanowiłem zostać na dłużej.

Jakie serwery najbardziej lubisz/preferujesz z obecnych serwerów Pochylnia.pl? 

Zawsze lubiłem klasyczne serwery typu 4FUN (najlepsza zaloga), FFA, AIM/HS, AIM/FY/AWP. Nigdy nie grałem na modach typu Zombie, Cod, PaintBall itp. Według mnie tam traci się skilla.

Ja grałem na DeathRun i mimo to i tak Cię biłem, więc ten mit o skillu to trochę fake, ale jak mówiłem każdy ma swoje zdanieSkoro mówisz że Ekipa 4FUN (Pochlebniesz nam:P) jest najlepsza, to powiedz jak według Ciebie serwer obecnie działa po zmianach Opiekunów, jest lepiej czy gorzej? (pozdrawiamy wszystkich Opiekunów naszego kochanego 4FUN :wub: ).

Na chwile obecna jest dobrze i nic bym nie zmieniał. Pozdrawiam wszystkich Graczy, Adminów i oczywiście naszych wspaniałych Opiekunów.

Dobra odejdźmy już od serwerów, jako że jesteś już długo Moderatorem, powiedz czy bawiło Cię kiedyś coś przy wykonywaniu swojej pracy modernizacyjnej?

Szczerze to nic mnie nie bawiło (nie przypominam sobie takiej sytuacji). Staram się traktować swoja "prace" poważnie i zrozumieć najbardziej zdesperowanych graczy, którzy starają się o UB.

Sztywny jak "Guma od Gaci". Powiedz, czy Administracja według Ciebie przyjęła odpowiednie osoby na stanowiska Super Admina? 

Wiadomo każdy musi od czegoś zacząć ja sam składając podanie trochę się bałem o to, że zostanie odrzucone z powodu braku doświadczenia. Ale na szczęście udało się i z czasem go nabrałem. Myślę, że  Hax* wybrał odpowiednie osoby na to stanowisko.

Też mam taką nadzieję, w końcu ktoś musi za nas robotę odwalać :D. Powiedz jaki serwer według Ciebie potrzebuje jak najszybciej Opiekuna?

Obecnie według mnie żaden ;).

Czyli nie chcesz Opiekuna? A szkoda, słyszałem że Twin szuka Opiekunów. Ostatnie 2 pytania i kończymy to eldorado. Kto według Ciebie zasługuje na Moderatora z obecnej ekipy Super Adminów?

Na chwile obecna mam trzech kandydatów do otrzymania zielonego kolorku Santano, B@H@, kopytkuj gazelo.  ;)

Tak jak obiecałem, ostatnie pytanie. Kogo polecisz mi do następnego Wywiadu? :P

Nominuję Pe. Dlaczego? Wydaje mi się, że dowiemy się wielu ciekawych rzeczy ;).

Masz swoje "5 minut" przed wieczorynką, więc na raz, dwa, trzy i lecimy przed TV :P.

Myślę, że dowiedzieliście się o mnie trochę. Chciałbym wszystkich pozdrowić, Eryk!

Dobra spadamy na Dobranockę bo Smerfy lecą. Dziękuje za Wywiad, do zobaczenia na serwerach.

Niema za co również dziękuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B@CH@

czy dziś mamy weekend :ph34r: tak wiem wiem ocb... Następne co to.... Miała być 1 osoba do typowania nie czy :D potem B@CH@ gamoniu :P następnie Kopytkuj gazelo :P i tam powinny być 'ukryte linki' jak w przypadku Mistrza(swoje to zrobił a innych to już niee :D )
niee no a tak serio to ok wywiad ;) Eryk :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiadzik, łap like Mistrzu. Oby więcej takich wywiadów. Jak będzie z Pe. to ja się będę lękał, czy czytać, bo za dużo wyjdzie na jaw :) Oczywiście, że ekipa 4FUN jest najlepsza. Dowiedziałem się, żeś tknn Erykiem tak jak ja :D Imiennik :P

 

Pech, like będzie jutro, dziś już dałem za wierszyki tego szaleńca z 4funa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 18.03.2014 o 22:26, Dilla napisał:

Aż dostaniesz lajka ode mnie :D (nie spierdziel tego ^^)
Fajny wywiad, oby było więcej ;)

Szymon mnie dopadnie :B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 18.03.2014 o 22:43, dr hab Pe. napisał:

hmmm za krotkie to troche ;p Tkn za krotkie odpowiedzi panie strazak. A juz kto cie uczyl podstaw s@ i m@ nie napiszesz konfidencie pie******* :*

Nastepny wywiad juz sie boje czytac (tajne info)

Ps. Hax* to kawal uja.

Ryszard zakup słownik jak chcesz wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2014 o 21:43, <span itemprop= napisał:

Czyli nie chcesz Opiekuna? A szkoda, słyszałem że Twin szuka Opiekunów. Ostatnie 2 pytania i kończymy to eldorado. Kto według Ciebie zasługuje na Moderatora z obecnej ekipy Super Adminów?
 
Na chwile obecna mam trzech kandydatów do otrzymania zielonego kolorku Santano, B@H@, kopytkuj gazelo. 

Mistrzu miałeś nadzieję, że się tam znajdziesz. hehe :D

Ogólnie wywiad na plus!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...