Skocz do zawartości

[Podanie] - Monter


Monter(Lucjo)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Wiek: zaraz 18
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 49244388
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Pełniłem taką funkcję na kilku innych sieciach i jakoś dawałem sobie radę, nadal ową funkcję pełnię na innej równie znanej sieci.  Tworzę różne historie, dodaję do swoich prac ciekawe oprawki graficzne oraz humorystyczne dowcipy, wiersze itp. Mogę nawet napisać ciekawy wierszyk wprowadzający graczy w świat forum jak i serwerów, oczywiście z nutką dowcipu aby lepiej się czytało. Już robiłem coś takiego i super wyszło (rymy, żarty, wprowadzenie). 
Znajomość zasad pisowni? : Bardzo dobra, bolą mnie oczy, gdy widzę błędy w pisowni...
Ile masz wolnego czasu?: Na forach siedzę zawsze, obecnie zajmuję się 4 forami, lecz czas znajdę zawsze, staram się informować na bieżąco o nieobecnościach itp.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Lubię pisać oraz pomagać. Co tu mogę więcej dodać, zauważyłem, że inni piszący podania nie mają większego doświadczenia, więc postanowiłem napisać podanko. A jeżeli chodzi o aktywność na forum to spokojnie ją nadrobię  Mam dobry kontakt z ludźmi i można ze mną podyskutować na każdy temat  To chyba było by na tyle, dziękuję za chwilę uwagi 

 

Jeżeli chcecie mnie lepiej poznać to oczywiście dam Wam czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...