Skocz do zawartości

Wywiad RTK


Gość Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mistrzu

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z RTK.

Zapraszamy !

 

Najpierw przeproszę wszystkich czytelników Wywiadów na Pochylnii za to że ten Wywiad był trochę przedłużany, pytania są świąteczne a wywiad po świętach jest wstawiony (wtf), niestety byliśmy troszkę zajęci i proszę o troszkę wyrozumiałości i z góry zapraszam do czytania wywiadu :).

Witam, nie będę obwijał w bawełnę. Standardowe pytanie: Przedstaw nam się.

Witam, mam na imię Bartosz, tego roku 26 grudnia kończę 18 lat. Mieszkam w małej mieścinie ma mazurach, piękne jeziora i rzeki. Na co dzień chodzę do  2 klasy Liceum ogólnokształcącego, o profilu mat-geo-inf-ang, 4 rozszerzenia, ciężko idzie, ale daję radę.

Z jakim przedmiotem z tych co podałeś masz największy problem?

Matematyka :3.

Czyli typowy przedmiot na którym leży 3/4 polskiej młodzieży, jak do Liceum teraz chodzisz to planujesz porządne Studia widzę, masz już na oku jakieś?

Na razie myślę, że coś związanego z geografią, ale jeszcze dokładnie nie wiem co to może być, mam jeszcze trochę czasu.

No nic w imieniu Redakcji Pochylnii życzę Ci byś wybrał dobre Studia, i w imieniu swoim zapraszam Ciebie do Poznania na owe Studia :) (wyskoczymy na piwko :))

Dzięki, dzięki. Na razie myślę o Białymstoku, ale zobaczymy co życie przyniesie.

Odejdźmy teraz od tej szkoły, z tego co widzę na Twoim profilu, to kończysz w tym roku 18 lat, planujesz spędzić ten czas jak typowa młodzież czy z Ekipa Pochylnia Team?

Na 18 planuje raczej imprezę ze znajomymi, na razie mam w planach wynajęcie małej sali do 50 osób i zrobić masówkę, napić się, naćpać i spać, ale czy hajs pozwoli? To zobaczymy w czasie.

To czuję się zaproszony po starej znajomości. B)

Jasne, wpadaj z Cała Ekipa Pochylnii. :ph34r:

Dobra :P, zobaczymy jak to będzie w Grudniu, skoro te 18 lat idzie to powiedz czy masz już jakieś plany co do swojej przyszłości? Czy na ten czas nie myślisz o tym tak szeroko?

Na razie nie mam żadnych planów co do przyszłości, żyje z dnia na dzień, nie przejmuje się zbytnio to co będę robić za naście lat. :)

Dzisiejszy błąd typowej młodzieży no ale cóż, każdy uczy się na swoich błędach, jako że jesteś z pięknego województwa (Warmińsko-Mazurskiego) powiedz czy masz już jakieś plany na wakacje które nadchodzą coraz większym krokiem?

Pewnie, że planuję. Na początek wakacji 3-6 lipca, wielka impreza w Ełku. Hip hop raport projekt Ełk, będzie wielki rozpierdol, jadę pod namioty, 3 noce, w tamtym roku też byłem i nie żałuję, będzie calutka śmietanka polskiego rapu. Po imprezie jadę do Niemiec do siostry na miesiąc, coś zarobić. Przyjeżdżam w sierpniu i mam duuużo hajsu i będę imprezował nad jeziorkami itp.

W tym roku mnie tam nie zobaczysz, ale za rok już tak :P. Ponieważ już Cię trochę gnębię tymi pytaniami bardzo bliskimi, powiedz czym na co dzień się interesujesz?

Na co dzień, uprawiam różne sporty, siatkówka, piłka nożna, ale najbardziej lubię "tripy" w las z kumplami po czymś nie dozwolonym  w naszym kraju ;> (wtajemniczeni wiedzą, hehe).

A czym natomiast "zabijasz" wolny czas?

Podczas nudy najlepiej mi wchodzą filmy przygodowe, akcji jak też komedie. Uwielbiam też filmy typu "hooligans". A dla zabicia nudy słucham sobie rapu, od czasu do czasu disco polo jak mam dobry humor.

Jakieś plany na Wielkanocny Weekend?

Czas pokaże, na razie nie mam żadnych planów.

Ojj to słabo, Wejdźmy teraz do pytań typowo męskich, jakie lubisz kobiety? :wub:

Obac, kobiety. Nie mam jakoś swojego typu, zależy czy wpadnie mi w oko, jakaś blondynka z nienaganną figurą i fajna z charakterku to już za***iście. :D

Posiadasz już taką kobietę? Czy dopiero szukasz jej? :D

Miałem taka, ale teraz aktualnie nie posiadam, ani nie szukam.

To słabo, dla mnie facet bez kobiety to jak człowiek bez prawej ręki :wub: . Dobra odpuszczę Ci już pytań życiowych, Jak zaczęła się twoja przygoda z Counter-Strike?

Pamiętam jak dziś. Siedzieliśmy w kilku u kolegi, graliśmy w jakąś gierkę, był to Counter-Strike, spodobała mi się bardzo, a z powodu, że byłem gówniarz, poprosiłem jednego z nich, by wpadł do mnie do domu i zainstalował mi tą gierkę, pamiętam to dokładnie. Z początków mojej gry, pamiętam wiele śmiesznych sytuacji. np. podnosiłem m4(wtedy nie wiedziałem, co to jest), ludzie krzyczeli, żeby klikać "G", ja nie wiedząc, co się stanie kliknąłem i straciłem broń, uczyłem się na błędach. Przez pewien okres grałem w "CS" na strzałkach, bardzo długi okres. Pewnego razu, grałem i na czacie na serwerze ktoś napisał "Wpiszcie w konsole bind "w" kill" ja nie doświadczony wpisałem i zabijało mnie, szukałem długo jak to usunąć, ale nie wiedziałem, miałem wtedy może 12 lat. Chciało mi się grać mocno, więc zacząłem grać na strzałkach, więc tak grałem. Dopiero przy zmianie kompa grałem normalnie (trwało to do roku) :D.

Bitch Please :o, Jaką grę najbardziej preferujesz, TP, FFA a może 4FUN?

Zawsze grałem na serwerach FFA/TP sam, uczyłem się grać. Teraz preferuję mixy, ale zdarza mi się pograć z kimś na 4fun czy innych serwerach.

Skoro grasz mixy, to może i ESL? (Electronic Sports League)

Przez pewien okres bawiłem się trochę na ESL'u, grałem sam, różne gathery, ligi. Miałem kilka drużyn na ESL'u 2v2/3v3, ale teraz już rzadko tam zaglądam.

Wiem że posiadasz CS:GO, planowałeś może przejście 1.6 na GO?

Tak, prawda, posiadam CS:GO, dzięki Tobie  :wub:  Nie, nie chcę przechodzić do GO. Jest kilka powodów, jeden z nich to sentyment do 1.6, ale też, że GO mi troszkę zacina, więc tak dobrze by nie szło.

Jak to w każdym wywiadzie, wchodzimy do naszej niebieskiej rzeczywistości. Jak trafiłeś na Pochylnie?

Grałem na serwerze Only DD2, dostałem pierwsze SS'y, trzeba się zarejestrować, następne, zacząłem czytać forum i zachciało mi się admina na tym serwerze ( denerwowały mnie te ss ) złożyłem podanie, dostałem tego admina i tak zaczęła się historia na tym forum.

Na jakich serwerach Pochylni możemy Ciebie spotkać? :)

Spotkać mnie można na wielu serwerach. Surf, 4FUN, DD2/Inferno, AIM/FY/AWP, a nawet DR. Gram często pod moim "artystycznym" nickiem POLAND neo lub erteczek. Zapraszam wszystkich do gry na te serwery!

Podszywka nicku Filipa :ph34r:, jak zgrywasz się z obecnymi Opiekunami serwerów na których masz admina?

Kontakt jest zawsze bardzo dobry, nie ma żadnych problemów jak na moje oko, jest na luzie. :D

Hymm, jako że jesteś już tutaj dłuższy czas, powiedz Mi co byś chciał zmienić w naszej sieci?

Ja bym na razie nic nie zmieniał, dużo zmian było niech pozostanie tak jak na razie jest, nikt chyba nie narzeka.

Jakich innych serwerów brakuje Ci na Pochylni a są u konkurencyjnych sieciach?

Chciałbym jakiegoś moda z Only HS, np. lecą normalne mapy, ale dodany jest na jakiś czas Only HS, bardzo dobry mod do poćwiczenia skilla.

Dobra jako że jesteś obecnym CL Pochylnia Team, powiedz jak czujesz się w owym stanowisku? Wymaga jakiejś pracy? Czy tylko wystawiasz ludzi na Turnieje?

Na tym stanowisku czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych problemów. Pracy dużej nie ma, bo wszyscy dobrze się dogadujemy, więc jest na luzie. Każdy jest tak samo ważny, każdy siebie dopełnia.

Jesteś już którymś z rząd CL Pochylnia Team, jak Twoim zdaniem Pochylnia Team funkcjonuje? Jest lepiej czy gorzej?

Jak na moje oko, funkcjonuje pierwszy raz w jakikolwiek sposób, bo nigdy nic się nie działo, a czy jest dobrze czy źle, to może to ocenić społeczność Pochylnii.

Twoim vCL jest Extreme (Born), jak wam układa się współpraca?

Boski born, jest bardzo dobrym współpracownikiem. Wykonuje swoje czynności bardzo sumiennie i dokładnie. Nie narzekam na niego. Moim zdaniem dogadujemy się dobrze. Pozdrówki dla bellatora!

Tak samo i redakcja Pochylnii go pozdrawia, jakie osoby są obecnie w Pochylnia Team i kto jaką posadę zajmuje w Team?

Nasza drużyna wygląda następująco : 

~ RTK 
~ B0RN T0 FIGHT 
~ GiboNNNNNNNNNN 
~ Jahu 
~ MeeT_YoU 
~ tako 

~ Rollx (znany jako fenomen)

 

Nie mamy przeznaczonych funkcji, każdy gra tym, czym mu idzie, każdy umie dobrze zagrać każdą bronią, nie mamy podziałów na snajperów, a zwykłych shooterów.

Dobra już nie będę Cię męczył ostatnie 3 pytania i koniec bo wódka promile traci, planujesz wystawić nie długo nasz Team na jakiś nowy Turniej?

Tak, jesteśmy już zapisani na turniej organizowany przez AntiCheat.pl, zapisy trwają do 20 kwietnia, jak będzie coś więcej wiadomo, będziecie na bieżąco informowani.

Życzę w takim fakcie powodzenia w innych turniejach, co powiedz na to by następny wywiad został przeprowadzony z naszym vCL Pochylnia Team?

Pewnie, że tak, Boski born jest bardzo chętny na to, tylko jest troszkę nieśmiały. Ma parcie na szkło, więc musisz go zwerbować do wywiadu.

On za pewnie nie odmawia pięknym kobietą i zgrzewką dobrego alkoholu :D, masz swoje "5 minut" możesz pozdrowić swoją Ekipę bądź kogo chcesz.

Dzięki wszystkim czytelnikom, pozdrawiam całą załogę Pochylnii i mamę, cześć, buźka, pa!

Dobra, spadamy bo promile uciekają, Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 22.04.2014 o 20:47, Fan Najmana napisał:
Dnia 22.04.2014 o 20:31, <span itemprop= napisał:

dla mnie facet bez kobiety to jak człowiek bez prawej ręki

 

Jak ja myślę o tym o czym ty myślisz  to wiesz co :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 22.04.2014 o 20:57, mgr Sparta napisał:

Wywiad ogólnie bardzo fajny jedynie co mnie wkurza i przyprawia o mdłoci to pisanie o alkoholu i innych uzywkach. To taka sztuczna podnietka byle czem...Jeszcze raz graty za wywiad.

Next wywiad będzie z Bornem więc więcej alkoholu będzie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 22.04.2014 o 22:20, Vaxiris napisał:

Miszczu wywiadzik super :D

Swoją drogą nie wiedziałem, że RTK gra na na naszym deathrunie <33 chętnie popatrzę jak skaczesz ^^

Już grał za naszej kadencji, tylko nie wiedziałem że to On xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...