Skocz do zawartości

Wywiad z wqdefsbgmnA


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.06.2014 o 22:40, Vanilla napisał:

Przecinki w niewłaściwych, miejscach
Przecinki w niewłaściwych, miejscach

Czo?
Przecinki w niewłaściwych, miejscach
Co to ku*** znaczy?
Błąd językowy
:B
Co to ku*** znaczy?
Przecinki w niewłaściwych, miejscach
Literówka


Słabo!


PS: Dziękuję za pozdrowienia :)

Mam tyle do powiedzenia: Babo zrzedzisz jak kura na grzedzie która nie może znieść jajka... Napisz to ocenimy ;) Zapomniałem nie masz czasu ale na szukanie błędów to już masz? 
nie odbierz tego źle ale takie pisanie mnie wkurza... Wiadomo są błędy bo to Łysy ale czy my tu organizujemy konkurs ortograficzny? My poznajemy osobę nie patrzymy na pisownie...

Sus gamoniu gdyby chciała to chyba by coś zrobiła aby go napisać no niee?? Z tego co wiem nikt raczej by się nie sprzeciwił więc coraz bardziej mi się wydaje ze rzuciła słowa wiedzac ze tego nie zrobi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 5.06.2014 o 13:05, suS napisał:

B@CH@ sama napisała w wcześniejszym wywiadzie że może napisać z kims wywiad jak tak bardzo chcecie, tylko z kim.

 

Trzymajcie cytata:

Vanilla przesadza, i to widać zawsze w tematach Łysego. Macie coś do siebie to się żryjcie już na PW i inni tak samo bo to już ku*** nudne. Wkurwiające również jest to wasze pisanie słabo itd. skoro tak oceniacie to podania na Reportera są Otwarte. To nie jest takie łatwe jak to się zawsze pisze pytania się powtarzają itd. Więc pozdrawiam mądralińskich i niech piszą ku*** podania na Reporterów a nie piszą nom-stop te same teksty. I dzięki właśnie takim ludziom którzy chcą się wywyższyć ta sieć spada na dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad lecz na większość pytań znałem odpowiedzi ;>.Co do błędów w pisaniu myślę że nie ma co się czepiać bo te reportaże nie są pisane dla gazety ogólnopolskiej tylko dla forum sieci serwerów ;).Dzięki za pozdrowienia Wq.Jeszcze pamiętam jak w sylwestra zamiast się bawić to graliśmy w cs'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2014 o 18:59, eryk666 napisał:

przed "wydaniem" tekstu radzę Ci go dokładnie przejrzeć, bo nie powinno w nim być takich błędów:

Reporterzy nie są odpowiedzialni za błędy interpunkcyjne w wypowiedziach osób, z którymi jest przeprowadzany wywiad :P

Cytuj

Vanilla przesadza, i to widać zawsze w tematach Łysego. Macie coś do siebie to się żryjcie już na PW i inni tak samo bo to już ku*** nudne. Wkurwiające również jest to wasze pisanie słabo itd. skoro tak oceniacie to podania na Reportera są Otwarte. To nie jest takie łatwe jak to się zawsze pisze pytania się powtarzają itd. Więc pozdrawiam mądralińskich i niech piszą ku*** podania na Reporterów a nie piszą nom-stop te same teksty. I dzięki właśnie takim ludziom którzy chcą się wywyższyć ta sieć spada na dno.

nic dodać, nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...