• Ogłoszenia

• Sandrox

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
    • Skip3r

Admin Miesiaca   30.01.2017

Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
    • MafiOozo

Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Gość Mistrzu

Wyjadacz wraca?

32 postów w tym temacie

Imię: Bartosz.
Kontakt (GG/e-mail/steam):

- GG: 4647660

- Steam: bartek9971

- E-mail: bbartekk9971@wp.pl

- Tel: 601 793 191

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Posiadałem Reportera tutaj i nikt się nie czepiał o to, wręcz przeciwnie. Czas powoli znowu odzyskuję więc będę mógł pomóc znowu na forum. Oprócz tego pisałem  dla własnej sieci Wywiady, Regulaminy jak i Kroniki (Gazetka Sieciowa).
Znajomość zasad pisowni?: Wyżej napisałem doświadczenie swoje, a jak wiadomo będąc właścicielem sieci nie można odstawić "kaszany" w pisowni by nie było wstydu.
Ile masz wolnego czasu?: Wakacje nadchodzą więc sporo.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Byłem tutaj Reporterem nikt się o to nie czepiał wręcz przeciwnie, obecnie Santano jest sam Reporterem bo na forum są tylko osoby które lubią wytykać błędy innym ale sami nic lepiej nie umieją. Więc chciał bym mu pomóc, wtedy zaczynałem od Super Admin (jak mi ktoś powie że się op***dalałem to pozdrowienia 2k postów z Centrum Banów) a tym razem zaczynam od Reportera.

Wiem pisałem nie tak dawno pożegnanie, ale poukładałem sobie jakoś w miarę i mam chwilę czasu a ta robota będzie dobra na tą chwilę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.