Skocz do zawartości

Wywiad z VisTeR.'


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem: 
VisTeR.'
Zapraszamy do Lektury Wszystkich Pochylnio-Maniaków ! ; - )))

 

 

Powiedz Nam jak masz na imię, skąd pochodzisz i ile masz lat?

Mam na imię Damian, mam 17 lat. Pochodzę z małej wioski niedaleko Sulechowa w woj. lubuskim. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym.

Czym się interesujesz, co robisz w wolnych chwilach?

Interesuje się w części Informatyka i Historią. W wolnych chwilach lubię oglądać telewizję, pobiegać i grać na komputerze. 

Jakiej muzyki słuchasz, jaki gatunek filmu Ci najbardziej odpowiada?

Ogólnie to słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, ale najczęściej popu. Gdy gram w CSa słucham radia. Co do filmów to najczęściej lubię oglądać filmy akcji i thrillery. Rzadziej horrory i science fiction. Seriali nie oglądam wcale. 

Jakie masz plany na przyszłość?

W przyszłości chciałbym dostać się do wojska i mam na to duże szanse ze względu na to, że chodzę do klasy wojskowej. 

Dlaczego chciałbyś podjąć taki zawód?

Ze względu na to, że jest to dobra praca ze stała pensją. 

Posiadasz jakieś rodzeństwo?

Posiadam młodszego brata, który ma 10 lat. 

Wolałbyś być jedynakiem, czy jednak dobrze mieć rodzeństwo?

Nie wiem jak jest być jedynakiem, ale według mnie lepiej mieć rodzeństwo ze względu na to, że zawsze można się do kogoś zwrócić w razie problemu i na nim polegać.

Wiadomo, że każdy człowiek posiada jakieś marzenia, więc jakie są Twoje?

W przyszłości chciałbym mieć żonę, dzieci i oczywiście dobrze płatną prace.  :D

Tak jak chyba każdy z Nas. Jakie motto towarzyszy Ci w życiu?

Moje motto: "Lepiej próbować i potem żałować - niż żałować, że się nie próbowało" tego się trzymam.

Masz jakieś swoje własne zasady w życiu?

Nigdy się nie poddawać i dążyć do celu, który się wyznaczyło. 

Czy posiadasz swoją drugą połówkę?

Jeszcze nie, ale nie długo na pewno ją znajdę lub ona mnie. 

W każdym bądź razie kiedyś na pewno przyjdzie ten moment, a skoro już jesteśmy w temacie o dziewczynach, to jaki jest Twój ideał kobiety?

Według mnie kobieta powinna być szczupła, mieć długie włosy, miła, no i oczywiście mądra.

Od kiedy grasz w Counter-Strike'a?

W CS'a zacząłem grać na początku 2011 roku, po tym jak kolega zaproponował mi wspólną grę. Na początku myślałem, że będzie to nudna i monotonna gra, a jednak było inaczej. Gra mnie wciągnęła i gram w nią do dzisiaj. 

Rozumiem, a skoro już mówimy o Counter Strike, to co sądzisz o serwerach 1.6 ?

Według mnie serwery Counter Strike są coraz mniej popularne. Wydaje mi się, że coraz mniej osób na nich gra. Patrząc na ilość serwerów Counter Strike ich liczba maleje.

Wszystko raczej przez tą aktualizację CS'a 1.6 oraz CS:GO, który stał się bardziej popularny, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Jakie mody serwerów preferujesz i dlaczego?

Preferuje kilka modów serwerów między innymi: COD'a, na którym rozpocząłem swoją przygodę z CS, ale wkrótce sieć upadła i trzeba było sobie szukać czegoś innego. Ogólnie na serwerach COD spędziłem około 2 lata. Kolejnym modem jest mój kochany Zombie, na którym gram do dziś. Rzadziej lubię sobie pograć na serwerach typu 4FUN i GunGame. 

Jak dowiedziałeś się o Sieci Serwerów Pochylnia.pl ?

Na sieć trafiłem poprzez serwer GunXpMod - jeszcze wtedy sieć miała inną nazwę. Na sieci szukałem innego serwera, bo GunXpMod mi się powoli nudził. 

Jak długo jesteś z tą siecią i co Cię tutaj zatrzymało?

Z siecią jestem ponad 1,5 roku, a zatrzymał mnie serwer Zombie, na którym non stop grałem. 

Zostałeś adminem na serwerze ZM. Co spowodowało, że zgłosiłeś swoją kandydaturę? 

Adminem zostałem poprzez tamtejszych adminów serwera, którzy namawiali mnie żebym złożył podanie. Byłem wtedy bardzo aktywny na serwerze. Adminów na serwerze było 3 wiec miałem bardzo duże szanse no i się udało.

Czy praca jest ciężka, czy musiałeś się czegoś uczyć?

Uczyć się nie miałem za bardzo czego, bo AMX ogarniałem bardzo dobrze, a podstawowe komendy się od początku znało. Trzeba było tylko przeczytać regulaminy, czasy banów, no i do roboty. 

Co sądzisz o graczach na serwerze?

Stara ekipa z zombie moda już dawno nie gra, a teraz serwer przeżywa  "kryzys", więc graczy nie ma za dużo. 

Zadowala Cię liczba graczy, która aktualnie gra?

Oczywiście, że nie. Aktualnie na serwerze w ciągu dnia gra po 4-8 osób w weekend dochodzi do 15 co jest rzadkością. Chciałbym aby serwer wrócił do swojego starego stanu kiedy nie dało się na niego wejść. 

Sądzisz, że Pochylnia kiedyś 'upadnie' ?

Pewnie kiedyś to nastąpi, ale na pewno nie teraz. Aktualnie sieć teraz dobrze funkcjonuje i oby tak dalej. 

Co najbardziej denerwuje Cię na serwerach?

Oczywiście mała ilość osób na serwerze i brak kultury graczy którzy wyzywają się za byle co. Wtedy na serwerze panuje niemiła atmosfera co odstrasza graczy.

Od kiedy jesteś na forum i dlaczego założyłeś konto?

Konto założyłem ze względu że chciałem złożyć podanie na Admina Zombie. Do tego chciałem się wypowiedzieć w niektórych kwestiach związanych z serwerem i przy okazji poznałem wiele nowych osób. 

Co skłoniło Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na Super Admina?

Jedna osoba zaproponowała mi czy nie złożył bym podania na admina. Pomyślałem że warto spróbować. W dodatku kilka osób zrezygnowało z tej posady, więc nadążyła się ku temu okazja.

Jakie towarzyszyły Ci uczucia, gdy dowiedziałeś się, że zostałeś Super Adminem?

Na początku myślałem że z brakiem doświadczenia moje podanie zostanie od razu odrzucone, a jednak tak się nie stało. Trochę się denerwowałem przed rozmową z HaX'em ale wszystko poszło jak po maśle. I tak zostałem S@.

Musiałeś się czegoś nauczyć, czy już wszystkie umiejętności posiadałeś?

Jak już prędzej napisałem nie miałem żadnego doświadczenia, ale z pomocą znajomych w szybkim tempie ogarnąłem posadę. Aktualnie umiem wszystko to co jest mi potrzebne do pełnienia tej funkcji .

Czym zajmujesz się na forum przede wszystkim i ile czasu mu poświęcasz?

Na forum zajmuje się sprawdzaniem SS graczy którzy zostali zbanowani. W dziale ZM wraz z opiekunem rozpatruje propozycje dotyczące serwera. Na forum jestem codziennie. W tygodniu jest to około 3-4 godziny. W weekend jestem prawie cały dzień.

Kto Twoim zdaniem jest najlepszym Moderatorem forum?

Trudno powiedzieć ale według mnie Sparta, Ty, no i Vanilla.

Czy uważasz, że pod względem technicznym forum jest dobre, czy przydały by się jakieś zmiany?

Według mnie aktualna budowa forum jest dobra. Zmian nie potrzeba, ale na początku trudno było się przyzwyczaić do nowego stylu. 

Tymi słowami zakończymy wywiad. Chciałbyś na zakończenie pozdrowić kogoś?

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Master Yoge, BaQa , DoMARa, Mistrza, graczy i adminów Zombie. 

Chciałbym Ci bardzo serdecznie podziękować, za to, że znalazłeś trochę czasu i go nam poświęciłeś    :)

Ja również dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu

Wywiad w miarę ale wyglądało to jak rozmowa na mieście tu to tu tamto zwinna odpowiedź i tyle, dla mnie Wywiad powinien być rozpisany trochę dłużej, no ale tak nie mam do czego się przyczepić. Dzięki za pozdrowienia :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2014 o 15:51, Mistrzu napisał:

Wywiad w miarę ale wyglądało to jak rozmowa na mieście tu to tu tamto zwinna odpowiedź i tyle, dla mnie Wywiad powinien być rozpisany trochę dłużej, no ale tak nie mam do czego się przyczepić. Dzięki za pozdrowienia :>.

Gdybym miał konkretniejszą osobę z pewnością wywiad byłby ciekawszy i dłuższy :)

Cytuj

Czekam tylko na wypowiedź naszej hejterki :D ^.^

Ja również :)

Cytuj

Łysy pytania nie mogą być dłuższe niż odpowiedzi :D

Nie moja wina, że niektórzy nie lubią się rozpisywać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2014 o 15:42, <span itemprop= napisał:

Gdy gram w CSa słucham radia

Już wiadomo, czemu Vister gra po lamersku :B Taki dżołk :)

 

Fajnie dowiedzieć się czegoś nowego o Visterze (i nic do ciebie nie mam Visciu - lamko ^^.), ale sądzę, że niektóre osoby mogłyby być...hmm...ciekawsze(?) Np. Seele^ (jego pytania mogłyby przybliżyć pracę opiekuna serwera). Spoko to jest napisane i od strony gramatycznej i merytorycznej nie zauważyłem niczego, do czego można byłoby się przyczepić :) Ale i tak leci plusik :)

 

Edit: AAAAA... I jeszcze jedno. Czekam na wywiad z Pinglem jako najbardziej kontrowersyjną osobą na sieci (bez obrazy pingiel). Niech chłopak wkońcu się wypowie dla szerszego grona, aby udowodnić swoje racje swoim graczom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 16.06.2014 o 15:51, Mistrzu napisał:

Wywiad w miarę ale wyglądało to jak rozmowa na mieście tu to tu tamto zwinna odpowiedź i tyle, dla mnie Wywiad powinien być rozpisany trochę dłużej, no ale tak nie mam do czego się przyczepić. Dzięki za pozdrowienia :>.

Dla mnie trudności sprawia rozpisywanie się. Wolę krótko zwięźle i na temat dlatego odpowiedzi nie są za długie. 

Cytuj

Już wiadomo, czemu Vister gra po lamersku :B Taki dżołk :)

 

Fajnie dowiedzieć się czegoś nowego o Visterze (i nic do ciebie nie mam Visciu - lamko ^^.), ale sądzę, że niektóre osoby mogłyby być...hmm...ciekawsze(?) Np. Seele^ (jego pytania mogłyby przybliżyć pracę opiekuna serwera). Spoko to jest napisane i od strony gramatycznej i merytorycznej nie zauważyłem niczego, do czego można byłoby się przyczepić :) Ale i tak leci plusik :)

 

Edit: AAAAA... I jeszcze jedno. Czekam na wywiad z Pinglem jako najbardziej kontrowersyjną osobą na sieci (bez obrazy pingiel). Niech chłopak wkońcu się wypowie dla szerszego grona, aby udowodnić swoje racje swoim graczom :)

Ty niby nie jesteś lamka :D? Dawaj na Zombie to zobaczymy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liceum o profilu wojskowym, a dostanie się do Wyższej szkoły oficerskiej to 2 zupełnie inne bajki. Więcej WFu, przysposobienia obronnego oraz musztry to nie wszystko ale życzę Ci jak najlepiej;) Wywiad ogołnie ok tylko mam wrażenie, że niektóre pytania już zadawałeś wcześniej:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...