Skocz do zawartości

Nowy Reporter


Menel

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Roman
Wiek: 17
Kontakt (GG/e-mail/steam):

 -GG: 5598051

 -E-mail: [email protected]

 -steam: kiciun

 -skype: jak zainstaluje mogę podać

 -pw forum

 -jak będzie potrzeba mogę podać fb i tel

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Nie pełniłem tego typu funkcji jeszcze w swoim życiu.
Znajomość zasad pisowni?  Uważam, że moja znajomość zasad pisowni jest bardzo dobra. Wiadomo błędy zdarzają się każdemu. Podczas szybkiego pisania albo w stresie trafiają mi się drobne pomyłki językowe, ale nie są to jakieś rażące dla oka lapsusy  Z dyktand w szkole miałem przeważnie 5 
Ile masz wolnego czasu?: Zależy od dnia. Mam czasami tak, że przez kilka dni jest mało na forum, bo to albo jakaś robota, albo jakieś inne zajęcie, ale raczej mam tego czasu sporo i spędzam go na forum, co widać po czasie spędzonym na pochylni 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Reporter obecnie jest jeden. Jest to co prawda Santano, który ma bardzo dużo czasu, jednak samemu ciężko ogarnąć tyle funkcji. Teraz podanie złożył także Mistrzu, więc byłoby już dwóch, a ze mną trzech. Chciałbym pomóc mu w prowadzeniu tej funkcji. Być może wrócilibyśmy do Pochylnia News, jeśli byłoby nas więcej. Jako reporter chciałbym przybliżyć także użytkownikom kilka postaci z naszego forum poprzez prowadzenie wywiadów. Byłoby to dla mnie coś nowego, ale mam nadzieję, że podołam i pomogę obecnemu reporterowi. Tyle ode mnie 

Z góry dziękuję za wasze opinie 

 

Aby pełnić funkcję Reportera należy mieć ukończone 16 lat.   17 lat

Należy posiadać minimum 300 godz. na forum.   45dni online, chyba będzie ponad 

Posiadać minimum 200 postów.   Jest trochę więcej

Podanie można składać raz na 30 dni.  Pierwsze moje podanie

Podania można składać przez cały okres Rekrutacji.  Chyba otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...