Skocz do zawartości

Wywiad z Pingiel10


Menel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Pochylniowicze w nowym wywiadzie! Tym razem przeprowadziliśmy go z Pingiel10.
Zapraszam do przeczytania mojego pierwszego wywiadu.
 

 

Cześć Pingiel! Chciałbyś udzielić wywiadu dla pochylni?

Witaj Menel! Oczywiście. 

Dobrze, zacznijmy zatem od tego, od czego zaczyna się każdy wywiad. A więc przedstaw się nam, powiedz ile lat Ci stuknęło, skąd jesteś.

Wiec tak, na imię mi Michał i mam 19 lat.
Pochodzę z Mazowsza, dokładnie z miasteczka w pobliżu naszej stolicy.

Jesteś już pełnoletni, czym zatem zajmujesz się na co dzień? Uczysz się, czy może pracujesz?

Obecnie uczęszczam do szkoły zawodowej oraz do Liceum dla pracujących 
Jako że chodzę do zawodówki to mam również praktyki na stolarni.
Jako że chodzę również do Liceum to z reguły wygląda to tak, że 7 dni w tygodniu siedzę w szkole, ale trzeba to trzeba  xD

Widzę, że ambitne masz plany. Cóż takiego skłoniło Cię do wybrania kierunku stolarza, bo o ile mi wiadomo to nie jest to bardzo popularny zawód? I oczywiście czy dajesz radę ogarniać dwie szkoły na raz?

Jak się nie chciało uczyć za małolata to trzeba teraz xD
Myślę, ze do wybrania tego zawodu przede wszystkim skłoniło mnie to, że dość blisko mam praktyki (Mogę sobie na przerwie iść do domu na obiadek) xD Znam teren lepiej niż niektórzy pracownicy co daje mi dość sporą przewagę (jak ktoś ma iść po wódkę to jestem to ja). Zawód nie jest popularny co jest dobre. Łatwiej jest się dostać do koryta z hajsem niż miałbym jako fryzjer np.
Co do ogarnięcia szkół nie jest to trudne. Wystarczy mało spać i jakoś leci. Jak potrafisz się dogadać z nauczycielami to masz jeszcze większy lajt i wiadomo, nie musisz być ciągle w szkole xD

Wiadomo, zaangażowanie i chęci są najważniejsze. Pingiel fryzjerem, jakoś ciężko to sobie wyobrazić xD To może od razu zapytam Cię o plany na przyszłość. Czy łączysz je jakoś bliżej z tym, czym zajmujesz się obecnie?

Jako fryzjer myślę że dałbym sobie rade xD
Jako stolarz? Być może ale na pewno w innym miejscu bo w obecnym nie widzę sensu :D Jestem jeszcze młody i zbyt dużo nie myślę o przyszłości xD Moim mottem jest Carpe diem, w wolnym tłumaczeniu "Chwytaj dzień"

Wnioskuje po Twoim motto, że prowadzisz dość wyluzowany styl życia xD Zdradź nam teraz, czym zajmujesz się w wolnych chwilach?

Zawsze trzeba być wyluzowanym xD
Obecnie jak mam urlop poświęcam swój czas na spotkania z kumplami jednak jest to dość trudne przy tej pogodzie. W ciągu roku nie mogę sobie zbytnio pozwolić na spotkania, wiec nadrabiam zaległości w ciągu tych 2 tygodni, a tak to wracam do praktyk xD Zbyt fascynujące to nie jest.

Przy tak napiętym grafiku to się nie dziwię, że czasu masz mało. A powiedz nam czym się interesujesz?

Czym się interesuję?
Interesuję się csem chodzi mi głównie o najnowsze cheaty wprowadzane do cs 1.6 (nie po to by ich używać)
Oczywiście typowo dziewczynami w moim wieku (hot 15-16 mnie nie interesują przykro mi) :(
Trochę Historia polski (kto grał ze mną na serwerze JB to na pewno to zauważył) xD

Uchyl nam w takim razie rąbka tajemnicy z Twojego życia prywatnego. Masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?

Ciekawe, ja myślałem ze Ty tylko interesujesz się puszkami xD
Jestem jedynakiem, niektórzy twierdzą że słabo nie mieć rodzeństwa, które by w razie czego mogło pomóc. Ja uważam że lepiej jest być jedynakiem bo nie trzeba się kłócić o nic z rodzeństwem  xD

Puszki to obowiązek, a nie zainteresowanie xD. Może i fajnie jest być jedynakiem, aczkolwiek ja myślę, że bez rodzeństwa jest zwyczajnie nudno.
Ciąg dalszy pytań osobistych, masz swoją drugą połówkę?

Zależy jak sobie układasz życie xD Ci którzy są zamknięci w sobie to i z rodzeństwem mają problemy się dogadać ja zbytnio nie mam problemów z nawiązywaniu nowych kontaktów, wiec zbytnio się nigdy ni nudziłem :>
Obecnie od roku nie posiadam partnerki na dłużej.

To lecimy dalej. Uprawiasz jakiś sport zawodowo bądź amatorsko?

Kiedyś trenowałem piłkę nożna lecz po małej kontuzji musiałem zrezygnować xD
Obecnie jedynym mym sportem jest tzw. "bieg po zdrowie" czyli kto pierwszy ten szybciej się napije xD (oczywiście soczku bądź zwykłej wody)

Piłka nożna to świetny sport :) Powiedz nam zatem jakiej słuchasz muzyki? Masz swoje ulubione gatunki?

Oczywiście że soczek! xD
Słucham w sumie wszystkiego jednak wychowywałem się na Hip-Hopie, od małolata zaczynałem na HG xD Później doszedł mi dupstep. Jak zacząłem chodzić do Liceum to znajomi z klasy zaszczepili u mnie trochę rocka i niektórych kawałków rocka nadal słucham.

Masz swoje ulubione "kawałki"?

Hemp Gru "HWDP", "Mary Mary" , "Na jointowym kacu" z serii Beszczel "Nie miej zazle mi" , "Prawo ponad prawem"
rock SOAD "Lonely day" "Toxiccity" Three Days Grace "Break" My darkest day "Perfect" "The Wordl belongs to me"

Trochę ich jest :) Była muzyka, sport to zostały jeszcze filmy. Czy wyróżniłbyś te, który najbardziej przypadły Ci do gustu?

Niestety zaskoczę Cię, nie oglądam zbytnio filmów i nie mam pojęcia jakie nowe powychodziły xD Po akcji z Ukrainą przestałem również oglądać telewizje, bo miałem dość już tego shitu całego. :(

Zgodnie z hasłem: "wyłącz telewizję - włącz myślenie". Myślę, że jak większość ludzi lubisz dobrze zjeść. Czy jest takie danie/dania, które smakują Ci wyjątkowo dobrze, czy też jesz to co pod ręką?

Z reguły jem to co sobie sam przyrządzę xD Być może dla niektórych jest to zaskoczenie, ale z reguły sam przyrządzam dania dla siebie i cóż, ulubionym daniem na pewno jest schabowy z ziemniaczkami. (To wychodzi mi najlepiej)

Mmmm. Schabowy z ziemniaczkami... Pycha! Z tego co wiem to jesteś dość zasadowym człowiekiem. Przytoczysz czytelnikom Twoje zasady życiowe?

Moją najważniejsza zasadą chyba będzie to , że "Każdy człowiek jest równy" - nie ma dla mnie równych i równiejszych.
Druga zasada "Jak umiesz liczyć to licz na siebie" - chodzi tu głównie o to, że nie wolno ciągle polegać na innych bo czasami się po prostu zawiedziemy.
Trzecia taka moja zasada "Nie sprzedawać" (Nie chodzi tutaj o prace na stanowisku kasjera)

Dość konkretne zasady, a w szczególności ta trzecia, jak mniemam ma ona związek z pochylnią :D Przejdźmy teraz do gry jaką jest Counter Strike. W jaki sposób natknąłeś się na tę grę?

Na csa natknąłem się dość przypadkowo. W gimnazjum kolega zaczął o niej nawijać, więc postanowiłem sobie ją ściągnąć. Pograłem chwilkę i cóż, spodobała mi się xD Mój Internet nie pozwalał mi na zbyt wiele, wiec nie grałem ciągle jak to robi większość takich młodych graczy jakim byłem ja lecz coś tam grałem xD

Co Cię trzyma przy tej grze już tyle lat? Nie znudziło Ci się w to grać?

Cóż, miałem przerwy, obecnie od 16 roku życia nie robiłem przerwy od csa, takiej dłuższej czyli rocznej jak to zwykle miałem.
A trzyma mnie ciągle tym samym xD Na wielu serwerach można poznać wspaniałych graczy, z którymi chce się grać. I oczywiście chęć bycia najlepszym to drugie co mnie trzyma :>

Wiadomo, że w grach tego typu przede wszystkim chodzi o zabawę z innymi ludźmi. Powiedz nam taką rzecz. Które odsłony Counter Strik'a Ci się podobają?

Cóż, moje doświadczenie z csem nie jest zbyt duże. Nie grałem w cs source, zaczynałem na 1.6 i już raczej tak zostanie xD Jako ze GO mnie osobiście całkowicie odrzuciło to zostałem przy starym, dobrym 1.6.

Stary, dobry CS 1.6 :)Mamy na Pochylni także serwer Minecraft. Zajrzałeś tam kiedyś?

Szczerze? Czasami tam zaglądam (miałem tam Kidmoda), jednak samemu grać i czytać to jak niektórzy potrafią kaleczyć nasz język to mi się osobiście nie chce. Poczekam aż wróci pewien gracz i cóż, na pewno postaramy się z powrotem tam namieszać  xD

Brzmi jak jakaś groźba. Wracając do CS'a, jakie mody preferujesz?

Cóż, ja osobiście zaczynałem na serwerach typu gungame (cos podobnego do naszego gunxpmoda). Później były serwery typu FFA (te prawdziwe) i cóż, zakochany do tej pory jestem w serwerach typu dd2 only ffa :) a na koniec Jailbreak. Nie trawie wręcz wszystkich codów, na aim/hs mało grałem zawsze, a serwery typu aim/awp to nie moja bajka xD Jeszcze Knife arena (only kosy), bardzo fajne serwery na których można poćwiczyć walk na kosy.

To zarówno serwery typowe dla zabawy jak i te bardziej poważniejsze. No i teraz chyba historia dla wszystkich najciekawsza. Jak trafiłeś na pochylnie?

Przypadkowo xD Grałem na pewnej sieci na serwerze dd2 only i cóż, po około miesiącu gry zrobili mi ssy. xD Bylem taki pro, ze nie mogłem się zarejestrować na ich forum (do tej pory się nie mogę tam zarejestrować) I cóż, ban został, a ja jako gracz ns musiałem poszukać nowego serwera do gry. Tak trafiłem na serwer dd2 Pochylni. Jako że pierwszego dnia zaobserwowałem, że dość dobrze idzie mi gra(pierwsza runda startowa i z jednej campy 8 fragów), i nawet dogaduje się z graczami mimo, iż jestem całkowicie nowym graczem to postanowiłem zostać xD Tak się zaczęła moja przygoda Pochylnia xD

No i stety albo niestety zostałeś na Pochylni, jak dla kogo zapewne xD Zdaje się, że nie mogłeś cały czas uczestniczyć w życiu Pochylni, a to wszystko za sprawą bodajże dwóch banów na forum. Czy mógłbyś przedstawić wszystkim okoliczności otrzymania owych "nagród" xD?

Tak te nagrody dostałem za swój jakże ogromny wkład w życie Pochylni xD
Teraz już na poważnie. Pierwszego bana na forum dostałem za wbijanie na ab na serwery i co lepsze za pisanie próśb o ub na zmienionym nicku :)
Spieszę od razu z odpowiedzią. Na ab wbijałem tylko dlatego, że bana dostałem za free i się bardzo nie zgadzałem z decyzja admina, z którym miałem spinę od dłuższego czasu xD Na forum gdzieś tam powinien być temat z tą sytuacją opisaną szczegółowo. Wielu graczy stwierdziło ze dostałem perma za czity i co poskutkowało później tym, że wielu graczy zaczęło mnie wręcz wyzywać od czitow, odpałów i od wielu graczy, których szanowałem dowiedziałem się że zawsze byłem dla nich śmieciem odpalonym. (łagodnie napisane) Przez ponad 3 miechy miałem przylepioną wręcz metkę czita z Pochylni, która utrudniała mi w bardzo poważny sposób grę na innych sieciach (raz musiałem się tłumaczyć z perma na innym forum nawet) Postanowiłem, że czas to zmienić i cóż, napisałem w tej sprawie do Twina xD Twin trochę mnie zaskoczył, bo stwierdził że mogłem napisać do niego jak tylko dostałem perma i mogłem się odwołać oficjalnie na forum nawet, jednak o tym nie myślałem. Drugiego bana dostałem poprzez warny za "Obrazę" nie kłóciłbym się z tym gdyby nie jeden fakt xD Moderator zmieniał mój Nick na dość wulgarny więc czemu ja miałbym nie zmieniać mu nicku? xD Tak się zaczęła przygoda z warnami. Później akcje na teamspeaku Pochylni i moje wychodzenie z kanału gdy tylko moderator wbijał na ten sam kanał, na którym ja siedziałem co przeważnie skutkowało przeniesieniem się osób na nowy kanał,na którym ja się znalazłem. Jednak jak po takich akcjach ja dostawałem bana na tsie wkurzałem się coraz mocniej i na forum wyrażałem swoje oburzenie co skutkowało kolejnymi warnami. Po kolejnych 3 miesiacach dostałem druga szanse (wielu ma do tej pory żal o to do administracji). xD tyle z tłumaczenia się z banów może ktoś to przeczyta i wbije sobie do głowy :)

Dość ciekawa lektura Michale.  Wokół Twojej osoby jest na forum wiele szumu. Jak myślisz, czym to jest spowodowane?

Szczerze? Trochę czasu spędziłem na Pochylni i widziałem na prawdę bardzo dużo xD Widziałem ogarów, którzy wylatywali z permami za to, że dobrze grali widziałem różne historie, o których kiedyś było głośno. Obecnie nikt pewnie o tym już nie pamięta xD Co do szumu wokół mojej skromnej osoby, cóż, zawsze tak było, w końcu byłem jedynym nsem który po banach za ab dostał ub. Byłem też najczęściej mówiącym jak jest na prawdę nie owijając w bawełnę i bez lizusostwa xD Wiele osób ma do mnie żal o różne rzeczy i wiele osób mnie obgaduje o czym wiem xD Jednak według jednej z zasad "Miej wyjebane a będzie ci dane" ja mam wyjebane na to wszystko i robię nadal to co uważam za słuszne xD a to co mówi cała reszta mało mnie obchodzi. Większość z nich to hipokryci także nie warto się przejmować :)

I kolejna zasada się pojawiła :) Użytkownicy mówią dość dużo o tym, że "spinasz". Wytłumacz nam wszystkim jak to jest z tym "spinaniem" u Ciebie. Słowa prawdziwe, czy też mocno przesadzone? Niektórzy mówili, że głownie po to ten wywiad z Tobą, abyś tłumaczył się z banów i spin, a więc do dzieła :D

Cóż mało dbam o zdanie innych, z reguły robię to, co uważam za słuszne, z czym może się nie zgadzać wielu. Z reguły jednak wychodzi, że mam racje (przykład z moimi permami na JB) Druga sprawa nie lubię gdy ktoś mi ubliża i wtedy staje się dość nieprzyjemnym człowiekiem. Z reguły jestem bardzo szczery za co mnie parę osób ceni i szanuje, a niektórzy nie przepadają za mną właśnie za taka szczerość xD Jednak ja się już nie zmienię i nadal będę mówić co chce bez zbędnego lizu lizu.

No tak, niewygodna prawda zawsze jest karana, a nie nagradzana. Jednak można przeczytać o Tobie takie opinie jak: "często mu odwala", "brak kultury". Owszem, szczerość, bez lizusostwa itd. ale można chyba tłumaczyć w sposób kulturalny i opanowany. I pytanie takie czy nie warto czasem posłuchać innych i coś w sobie zmienić? No bo inaczej to skąd brałyby się takie opinie?

To nie jest tak, że odrzucam zdanie innych. Dość często chcę porozmawiać o swoich i innych racjach, jednak dość często nie widzę nawet potrzeby rozmowy i z reguły wygląda to tak, że stwierdzam coś i tyle, więcej nawet nie musze nic pisać. Co do braku kultury, cóż, to jest taka mała hipokryzja, ponieważ większość wypowiadających się tak o mnie pokazywało swoją "wysoką" kulturę przy mnie w taki sposób. Taka mała ciekawostka która mi się przypomniała xD W ciągu 2 lat gry na serwerze dd2 na Pochylni zarobiłem mniej banów ogólnie (czyli obrażanie, ping, klatki, ssy itd.) niż w niecały rok za "obrażanie" na JB. Jakbyś częściej siedział z nami na tsie byś mógł posłuchać , że ja również jestem w stanie wysłuchać innych ludzi, wystarczy wyrazić chęci do podjęcia dialogu xD Wielu uważa , że jestem zły, ja się jedynie mogę z tym nie zgadzać, a tłumaczyć się więcej nie będę xD Co do odwalania wiem kogo cytujesz nawet :)(Pozdrawiam suSła). Jednak gdybyś wiedział czemu tak napisał i popatrzył na to z mojej strony byś to o wiele lepiej zrozumiał niż taki osobnik stojący obok, który ani nie był przy sytuacji, ani nic szczególnego na ten temat powiedzieć nie mógł.

Trochę przesiedziałem z Tobą na TS i wiem, że jesteś w stanie wysłuchać innych osób. Po prostu pytam jak przedstawiciel użytkowników pochylni. Powiedz nam jeszcze taką rzecz. Z jakiego powodu już kilka razy traciłeś admina? Poprzedni raz przez skargi (10 w 4 dni, niezły wyczyn xD) słuszne czy niesłuszne, ale ilość zadecydowała. Aczkolwiek chyba trochę w tych skargach prawdy jest skoro tracisz te posady. Jak to jest?

Najpierw admina straciłem przez bana na forum za warny, o którym już opowiadałem.Za drugim razem no to cóż, nie przeważyła ilość tych skarg lecz akcja z permami. Był straszny nacisk na mnie odnośnie tych permów, a ja nie posiadałem jeszcze wtedy takiej wiedzy jaka posiadam teraz. Jako ze nie mogłem udowodnić słuszności permow poszła skarga która przeważyła xD Najbardziej jednak przy drugim razie zaskoczył mnie taki zanik pamięci większości adminów, którzy wręcz bronili graczy, którzy mieli po permie na długo przed moim banem na forum xD a Trzecia sytuacja cóż, proste zachowanie. Ostatnio naciskano na mnie odnośnie dowodów, a na graczy używających bugu odrodzenia nie da się zebrać dowodu oprócz dania bana na ct i udowodnienia w taki prosty sposób, że wykorzystuje bug xD Wydaje mi się, że to było słuszne zagranie z mojej strony jednak admini po raz kolejny bronili gracza, który łamał regulamin, co dla mnie było już wręcz głupotą, wiec nawet nie próbowałem się z tego tłumaczyć, bo i tak wiedziałem jak to się skończy xD Obecnie jest nagonka na kolejnego admina dobrze wypełniającego swoje obowiązki, więc co ja mogę powiedzieć xD Kasują po kolei tych, którzy najbardziej im przeszkadzają i tyle. Pewien gracz kiedyś napisał w swoim poście jedna rzecz, która mi się bardzo spodobała za co dostał nawet like ode mnie xD zacytuje teraz tego użytkownika forum "chcieliście ud***ć jedynego admina (Pingla) który cokolwiek robi by temu zapobiec, a teraz płaczecie”
Wczoraj Ewe był na serwerze w CT, a Denone nic z tym nie zrobił. Wniosek ? to nie Pingla trzeba było ud***ć tylko zupełnie inne osoby." Słowo klucz ud***ć i myślę, że wszystko za***iście jasne i klapki z oczu nareszcie opadną xD Dopowiem jeszcze do 3. Akcji. Od dłuższego czasu i tak mi się odgrażał pewien gracz, że stracę tego admina dzięki niemu, wiec nie ważne co bym robił i tak się z tym liczyłem.

Pamiętam ten cytat. Chyba starczy już tego tłumaczenia :P  Z tego co się orientuje grywasz obecnie na serwerach Gxp i na JB. Jak widzisz ich przyszłość i co byś na nich zmienił?

Na JB praktycznie nie gram już wcale, ponieważ boli mnie to że kiedyś jak był full serwer była to norma, a teraz się tym podniecają jakby jakieś święto. Nie wypowiadam się odnośnie JB ,bo by móc cokolwiek tam zrobić musiałby być opiekun, z całym szacunkiem, ale Twin ma za mało chęci i czasu by cokolwiek na JB zrobić. Na Gxp podstawowe co ja osobiście bym wprowadził to przenikanie przez swoich, bo to jak tam niektórzy grają to jest masakra, na prawdę. Już mogę znieść awp i scouta (mimo ze tych broni nie znoszę i wole zabijać z kosy niż tym grać), ale jak jakiś typ ci z m4a1 stanie w przejściu i nie ma szans by się ruszył to na prawdę może coś człowieka trafić :o a jako że jestem przyzwyczajony z trybu FFA, że jak jest blok to automatycznie giną wszyscy to jestem szczególnie wyczulony na takich blokujących.

Być może opiekunowie owych serwerów to przeczytają i wyciągną jakieś wnioski. Teraz trochę szerzej. Co sądzisz o funkcjonowaniu forum Pochylni?

Cóż, z reguły odwiedzam tylko fora które mnie interesują bardziej i nie zwracam uwagi na funkcjonowanie. Jedyne co bym zmienił to zdjął mi blokadę, bo 2 dni trzeba czekać by Moderatorzy zaakceptowali mój post xD I na pewno odblokował śmietnik dla zwykłych użytkowników (można na prawdę się pośmiać z pewnych rzeczy) xD
Jednak bardzo irytuje mnie to jak pracuje nasze AC. Większość tematów jest tam zamykana z powodem wygaśnięcia demek. To jest dla mnie wręcz nie moralne, by gracze wrzucali skrupulatnie graczy steam, których uważają za odpalonych, a AC sobie to olewa. Rozumiem wakacje itd. Jednak ruszyć dupska do roboty!!
Twin zawsze się opierniczał, takim go poznałem i raczej takim zapamiętam xD Haxiu to już totalnie wyj**ane ma na wszystko i to czasami aż za bardzo widać :P

Zostało przyjętych teraz dwóch nowych AC, więc może coś się zmieni. A jak oceniasz prace S@ i "Zielonych"?

Super małpy swoje obowiązki wykonują bardzo dobrze i do nich zastrzeżeń nie mam żadnych. Co do Moderatorów, cóż, niektórzy za***rdalają za 10, a niektórzy nic nie robią, totalnie nic, od czasu do czasu zamkną jakiś temat bądź wlepia warna za offtop w offtopicu.

Warn za offtop w offtopicu. Chyba wiem kogo masz na myśli xD Powiedz nam jeszcze co sądzisz o ludziach na pochylni, zarówno na forum jak i serwerach?

Na serwerze jak i forum są rożni ludzie. Niektórych nie znoszę, a z innymi mógłbym gadać cały dzień xD Uważam, że z każdym da się dogadać, jednak nie każdego trzeba lubić. Ja osobiście jak zaczynałem grę na Pochylni poznałem masę pozytywnych ludzi, których do tej pory pamiętam, i z niektórymi z nich do tej pory mam kontakt xD

Nie z każdym idzie się dogadać. Zbliżamy się powoli do końca. Jeszcze takie małe pytanko. Czy widzisz na forum jakąś osobę, która powinna awansować do jakiejś rangi? Możesz także zaproponować osobę do kolejnego wywiadu.

Hmmm trudne pytanie. Na pewno suSeł na moderatora ma zadatki, taki no life jak on jest jak lekarstwo na wszystkie bolączki na tym forum.
Również wydaje mi się, że Fun Scan powinien dostać opiekuna na JB bo jest chyba jedynym adminem obecnie, któremu tak bardzo zależy na tym serwerze.
Na aim\awp przydałaby się zmiana opiekuna na bardzie aktywnego i Złoty wydaje się być bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko.
Ja z wielka chęcią bym przeczytał wywiad z Nesquikiem xD Niech on opowiada o tym co robił na Pochylni i jak podrywał Kociaka :D

Dzięki za nominacje. Być może administracja weźmie pod uwagę Twoje słowa. Tymi wskazaniami zakończmy wywiad. Oczywiście, jeśli chcesz to możesz na sam koniec kogoś pozdrowić.

Ale teraz będzie pozdrawiania a pozdrawiania xD
Na sam początek pozdrawiam ekipę, z którą niezmiennie grałem przez dwa lata na jednym serwerze xD A wiec tak, Lunatic, z którym zawsze razem cisnęliśmy po Pe. (piękne czasy). Darka, który zawsze chętnie mi doradzał w różnych sprawach i często niósł pomoc na serwerze jak i na forum xD (nie zapomniane otwieranie drzwi od długiej przez Darka , Kamesa, którego poznałem chyba jako pierwszego na serwerze z adminów, któremu potrafiłem spamowac na gg o czitach i zawsze miał czas by wbić i pomóc xD aka Yoshiego, który był mistrzem od krycia „B” Misze, z którym wyprawialiśmy cuda na środku (pamiętne rashe z dglami). Pozdrawiam również gracza o nicku "Gram na farcie mów mi Hajcie" od którego pożyczyłem powiedzenie "Gra bez farta ch*** warta". Pozdro dla elwuo, który zawsze krzyczał na mnie jak zabijałem więcej niż 6 typa na rundę :F Pan dgl, admin, który ciągle wierzył, że byłem czysty i pomagał :F Łysego, który pozostanie Łysym do samego końca xD Moja Czarnulkękochaną, która tak często mnie zapraszała na dd2 z powrotem. Nesquika, który zawsze szczerze potrafił zjechać mnie po całości xD Kociaka (pewnie mało kto pamięta), jedyna graczka, która ośmieliła się zamruczeć przy wszystkich, możecie ją podziwiać na mym avatarze (tak nadal zbieram fragi dla niej) xD Teraz Haxiu, a dla mnie znany jako Radio bot, byłeś slaby, ale zawsze lubiłem się śmiać z twojego głosu tak samo jak i z głosu zjarańca (maxia) xD Dość ekipy z dd2 teraz czas na ekipę z JB, a wiec lecimy dalej. Pozdrawiam przede wszystkim Karinkę, która chociaż słaba psychicznie to i tak potrafi potraktować banem nie jednego płaczka xD Pozdrawiam Colda i Funa, którzy osobno są nikim a razem tak zgranym zespołem że czasami żal ich rozdzielać xD just joke aka dupskoboli, z którym przegrałem masę godzin w Ghost recon, Minecrafta oraz na JB i Gxp Pochylni, a także Knife arenie gdzie trolowaliśmy wszystkich (siebie samych również) xD Musze pozdrowić również synera, który czasami się wydurnia na forum, lecz dobry z niego admin na JB, SkO świetny z Ciebie admin, dbasz bardzo o serwer i mam nadzieje, że więcej adminów zacznie tak samo dbać o niego jak Ty xD Mati48, zwykły gracz z JB, ale to co wyczynia z awp i innymi broniami to jest poezja xD Myślę, że z JB takich najważniejszych byłoby na tyle (Każdy admin z JB jest w miarę dobry, jednak nie starczyłoby miejsca gdybym miał każdego z osobna wymieniać). Teraz z tsa oczywiście. Bleble, którego sprowadziłem na JB. Alexe (Moja śpiewaczka, która zawsze stała za mną podczas sporu z Pe.), fanatic, a dla mnie e!nten co nagrywa tak xD Zabor, który ciągle się pyta czy idę grać z nim w GO, Mistrza który mi zaufał dając admina na tsie chociaż na chwile. Teraz z forum Zloty który często odpowiada na moje durne pytania i zawsze kojarzy mi się z reklamą Heyah xD jak się gra, który co się pojawi na steamie widzi mnie albo z adminem albo bez xD Menela, który stwierdził że napisze, że mną wywiad mając tyle możliwości wokół, i bez którego nie miał bym możliwości wszystkich tych graczy pozdrowić. A na sam koniec lenia nad leniami – Twina, który kiedyś mnie oświecił odnośnie języka angielskiego, obyś więcej takich błędów nie robił xD

Dzięki za pozdrowienia. Dziękuję także za poświęcenie tych "kilku" minutek i udzielenie odpowiedzi na pytania :)

Kilku minut? Cały tydzień hahah xD Nie ma sprawy dołączyłem do wąskiego grona szarych użytkowników z którymi był przeprowadzany wywiad xD

No trochę zeszło, więc tym bardziej dziękuję. Pozdrawiam Cię :) Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy temat Menel to bardzo dobrze.

Nie zanudziłem się.

Szukać błędów na siłę nie będę (Pewnie i tak jest ich mało bo menel to kujonek)

Jedynie czego o nim nie wiedziałem to o jego szkole ^.- Stolarz :S Krzesło jedno dla mnie.

Cytuj

Hmmm trudne pytanie. Na pewno suSeł na moderatora ma zadatki,

Moim zdaniem za krótki staż :*

No jebnąłbym plusa

Jebłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2014 o 13:01, <span itemprop= napisał:

Teraz wywiady będą przeprowadzane z użytkownikami?

A to problem? Max to też użytkownik, a wywiad z nim był bardzo ciekawy. Ten wywiad też mnie nie rozczarował :P

Jedyna uwaga - wincyj tego "xD" Pingiel, wincyj :D W ogóle ja podrywałem Kociaka? Ja nic o tym nie wiem :P musisz chyba odświeżyć moją pamięć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesquiczek a kto przecież nie ja :o a "xD" jest bardzo fajnym znakiem :( 
Info nie boj się więcej wywiadow ze "zwykłymi" użytkownikami których staz wynosi więcej niż większości (niestety takich już nie ma jedynie pokojna raponka wrocil)
Jako ze niektórzy się denerwują ze ich nie pozdrowiłem to przepraszam ale zabrakłoby papieru i wywiadu by nie było :(

 

zamiast emotikonek bo jest limit wstawiono "xD". Taka magiczna sztuczka :D

 

 

wQ. (26 sierpień 2014 - 14:53): 
Może i "xD" jest fajne, ale nie parę razy w jednym zdaniu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Przeczytałem tylko tytuł i już mi się odechciało czytać.

Sam tytuł mówi, że wywiad jest nudny, nieciekawy, więc nie warto go czytać, bo jeszcze język idzie sobie połamać czytając Michałka :D

Cytuj

Info, w swoim czasie

Jak chcesz to rób, ale ja z Tobą nie będę współpracował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspomnienie o mnie aż 2 razy:D Już mnie wykończyli :D Jak ciebie :P Muszę przyznać że czekałem z ciekawością na ten wywiad ^^ Przeczytałem cały i jakoś nie myślę by był to czas stracony :D Ja i cold ;o Jestem hetero xD Pozdrawiam również :D Mówiłeś że same hejty będą pod wywiadem :D Grubo się myliłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytuje mnie te częste "xD".... co do wywiadu, zmuszałam się trochę żeby przeczytać do końca bo słyszałam, że jest z tego wywiadu "kabaret".. :( nudno trochę.

edit. dobra widzę, że te "xD" było w celu zastąpienia emotikonek... nevermind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...