Skocz do zawartości

Wywiad z Ana


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Śliczna :D Czy zechcesz udzielić nam wywiadu, który opublikujemy na forum?

Oczywiście, będę zaszczycona mogąc udzielić odpowiedzi na Twoje pytania. Może dzięki temu gracze lepiej mnie poznają.

To jest pewne, że dzięki wywiadowi ludzie o Tobie dowiedzą się wiele rzeczy, których  do tej pory nie wiedzieli, więc nie traćmy czasu, tylko zaczynajmy. Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

Mam na imię Klaudia, lat mam baardzo dużo, ale mówią, że ma się tyle na ile się człowiek czuje a ja czuje się na 18 (+5 rocznikowo). Obecnie mieszkam w Libiążu (między Krakowem a Oświęcimiem) razem z Avelo, a urodziłam się i wychowałam w pięknej miejscowości o nazwie Potok ( Krosno). Spędziłam tam 18 lat swojego życia. Mimo iż pochodzę z Krosna kibicuję "Czarnym" Jasło- taka wzmianka co by mnie Twin stanowiska nie pozbawił :D W Libiążu mieszkam już 6 rok. I nawet całkiem mi nieźle idzie dzielenie jednej przestrzeni z Avelo..

Miło Cię poznać :) Powiesz nam coś o swoim mieście, w którym mieszkasz?

Hmmmm.. W sumie dzieje się tutaj bardzo dużo. Liczne napad, włamania i kradzieże są na porządku dziennym. Kupa alkoholików ogólnie mówiąc. A tak po za tym znajduje się tutaj kopalnia węgla "Janina". No i jak na tak małą miejscowość możemy pochwalić się bardzo rozbudowaną siecią handlową- mieszczą się tutaj niezliczone supermarkety i sklepiki z których najlepsza jest Żabka na ulicy Słowackiego 3xD. Po za tym mi na nerwy działa szkoła podstawowa która mieści się za moim oknem bo w roku szkolnym już od 7:30 drą się te dzieci i spać człowiek nie może,. Chociaż w Krośnie za oknem miałam cmentarz więc już lepsza ta podstawówka. Za niespełna miesiąc otwierają kolejne markety( bo naprawdę mało ich mamy..) - Rosman, Pepko i jakaś stokrotka czy coś.  O denerwujące są jeszcze trzęsienia spowodowane wybuchami na kopalni.. Cały laptop mi się wtedy na koanach telepie i se wycelować we wroga nie mogę.. I dziwić się potem że mam lipne staty! Ale za to mamy najlepszą kawiarnię w Polsce która serwuje Przepyszne lody<3

Tak już bywa w każdej miejscowości, w każdym sklepie i tego nie unikniesz. Nie zganiaj trzęsienia ziemi na swoje słabe statystyki, bo oszukujesz mnie, nas i siebie samą. Powiesz nam coś o swoim zajęciu - uczysz się, pracujesz?

Właśnie kończę swoją dotychczasową edukację na dziennych studiach o profilu zarządzanie finansami i jutro bronię swoją prace dyplomową :D Ludzie cieszcie się z każdej chwili w liceum bo na studiach to czas leci jak mały traktorek..Studia kończę w Oświęcimiu rzecz jasna. Myślę nad dalszą edukacją ale jak na razie robię sobie przerwę. Jak to mówią co za dużo to nie zdrowo. Kierunek ten nie jest moim wymarzonym ale do wyboru było jeszcze pielęgniarstwo i filologie więc w sumie wybrałam najmniejsze zło. I jak teraz o tym myślę to tak trochę też z lenistwa. A w między czasie przez te 5 lat pracowałam i pracuje nadal.

Trzeba było pomyśleć wcześniej i wybrać swój wymarzony kierunek, ale czasu nie cofniemy, więc mam nadzieję, że nie żałujesz swojej decyzji/wyboru. A jeśli można spytać to gdzie pracujesz i na jakim stanowisku?

Pracuje w sklepie Żabka. Jako że jestem wręcz stworzona do posiadania władzy grzeje stołeczek na stanowisku kierowniczki. Stanowisko to objęłam już po 8 miesiącach pracy. Wymaga to ode mnie większego zaangażowania oraz wkładu ale ja lubię wyzwania. Naszą udręką są liczne napady - na szczęście w mojej karierze bezpośrednio na mnie tylko raz odważył się ktoś napaść i od tej pory to chyba się boją.. Bo na moje koleżanki i po 3 razy napadali. Zdarzają się te częste kradzieże i włamania. No i upierdliwi menele kupujący rompera za 2 złote:D Ale śmiesznie jest gdy przychodzi taki i ledwo się na nogach trzyma a suszy go jak psa a ty nie sprzedajesz mu piwa. Niektórzy to na kolanach proszą o to piwo:D Ja osobiście miałam taką sytuację w której przyszedł facet pijany do granic i stanął na środku sklepu. Gdy mu powiedziałam że mu nie podam piwa odpowiedział nie to nie i zsikał mi się na środku sklepu.. Jak zaczęłam się na niego drzeć to mi powiedział żebym go nie obrażała bo on jest mokry bo na polu pada deszcz i on nie sika w spodnie:D  Ale mamy też bardzo sympatycznych klientów. Czasem zdarzają się i wredni. No i tutaj jest konflikt interesów ponieważ ja jestem pyskata i w kasze sobie napluć nie dam więc nie raz słyszą ode mnie kilka "ciepłych" słów. Cóż nie jestem zasady "klient nasz pan" wyznaję raczej "oko za oko". Ekipę mamy fajną, bo są same laski i jeden biedny rodzynek- mój szef. No oczywiście nie tak fajna ta ekipa jak tutaj na pochylni;p Po obronie muszę niestety z ciężkim sercem pomyśleć nad zmianą pracy na taką w zawodzie która da mi możliwość rozwoju. Zobaczymy co los przyniesie. Jak na razie zagrał ze mną w kulki i przyniósł mi Avelo.. Bardzo śmieszny żart losie! Bardzo!

Jak sobie radzisz jako kierowniczka sklepu?

Heh. Nie chce się przechwalać ale mój szef twierdzi że "beze mnie by zginął". Jestem najmłodszą kierowniczką w historii jego działalności oraz jako jedyna dostałam dostęp do marketu (taki program). Myślę, że radzę sobie świetnie o czym świadczy AOS- Arkusz Oceny Sklepu. raz w miesiącu mamy niezapowiedzianą kontrolę weryfikatora który ocenia stan sklepu  od warunków sanitarnych przez daty towaru oraz zgodność etykiet cenowych po wytyczne promocji oraz zatowarowanie. I tutaj mogę się pochwalić najwyższymi średnimi w całym makroregionie;p Moja rolą jest również rekrutacja pracowników- znów jako jedyna w historii. Jako prawa ręka szefa wolne mam kiedy chcę i ile chcę. Mój szef wie że zawsze może na mnie polegać dlatego tez wielokrotnie słyszę od Ava że daje się "jeb*ć". Denerwuje mnie fakt, że dziewczyny czasem dzwonią do mnie o 6 rano z jakąś pierdołą która mogła by poczekać do tej 10... Ja głównie pracuje popołudniu bo nie cierpię rannych zmian.  Jako kierowniczka przy różnych zdarzeniach jak właśnie napady szef dzwoni po mnie, z racji tego że ja mieszkam jakieś 700m od żabki a on około 15 kilometrów, co tez drażni szczególnie gdy gram w cs :D A jak Av się wtedy ciska że muszę iść.. Oczywiście jestem tez tylko kobietą i zaliczyłam kilka wpadek jak np. nienoszenie firmowego podkoszulka. Ale po 6 latach szef zdążył już się do tego przyzwyczaić. Chociaż czasem mówi że jak by nie fakt że beze mnie zginie to by mnie zabił. Pewnie dlatego że jestem bardzo uparta.

Z tego wywnioskowałem, że jesteś najlepszą pracowniczką oraz szefową tego miejsca, więc szefuniu ma do Ciebie pełne zaufanie, dlatego jesteś jego 'prawą ręką'.
Czy masz jakieś wsparcie/pomoc od kogoś przy tej branży czy sama sobie radzisz?

Jestem typem indywidualisty. Nawet jak czasem potrzebna mi pomoc nie przyznaję się do tego, pomimo faktu że pewnie z czyjąś pomocą szybciej poradziłabym sobie z jakąś określona sprawą. Gdy zdarzają się takie sytuacje w których nie jestem sobie sama w stanie poradzić zwracam się wtedy do szefa. Ale o tych nie wolno mi opowiadać.

Rozumiem. Każda istota na tej ziemi ma swoje zainteresowania, więc jakie są Twoje?

Ohohoho aleś trafił :D Cóż moim głównym zainteresowaniem są gry komputerowe zacząwszy od mario, skoczywszy na cs. Uwielbiam gry strategiczne i logiczne. Nie gardze też grami typu hidden objects i tymi "prowadź własną farmę" :D Kocham wszelkie gry online. Grałam w Tibię, Shayię, Metina, Aiona Wow'a i wile innych. Kocham też oglądać filmy szczególnie horrory. Lubie tez psychologiczne, kryminały oraz komedie. Lubie też seriale typu Salem, The Walking Dead, The Vampires Diaries, Teen Wolf oraz Salem. O i jeszcze American Horror story i głupie filmiki na yt. a Sagę zmierzch mogę oglądać kilka razy o i Harrego Pottera. Uwielbiam tez długie rozmowy ze znajomymi przez telefon a najbardziej z mamą. Jestem do niej bardzo mocno przywiązana a teraz dzieli nas różnica ok 250 km więc zostają mi jedynie rozmowy telefoniczne. Kocham też zwierzęta. Mam ich nawet dość sporo. Kiedyś też biegałam zawodowo ale wada serca nakazała mi zakończyć moją karierę już w liceum niestety. Kibicuje tez zawzięcie FC Barcelonie i oczywiście "Czarnym" Jasło.. Lubię tez rozwiązywać krzyżówki ale denerwuje mnie gdy dziewczyny w pracy wtykają mi tam ręce... Lubie tez grzybiarstwo - a w szczególności zbieranie ich. No i spożywanie pod każdą możliwą postacią. Chciałabym napisać że mam tez kobiece zainteresowania jak moda czy fitess ale na te wobec powyższego brakuje mi czasu.

Czy masz jakiś ulubiony gatunek muzyczny czy słuchasz wszystkiego co wpadnie Ci w ucho?

Ulubionego nie mam ale za to nie cierpię metalu i "pseudorapu". Słucham tego na co w danej chwili mam ochotę. Gdy mam ochotę na stary klasyk słucham przykładowo Denisa a gdy wole co z nowszych to np zombie apocalypse. Strasznie lubię słuchać Shakiry oraz Artiste- chłopak ma nieziemski talent. Na mojej playliście znajdziesz z milion utworów. czasem lubię posłuchać sobie kawałków Kaen'a albo dobrego regge. Junior stress Bastajpan czy Mesajah to jest to;) O lubię też słuchać takie jednej  Ruski Hardbass co na klipie chłopaki tak fajnie tańczą :D A jak grywałam w metina to lubiłam tą melodyjkę z m1. Ale mam taka jedną szczególną piosenkę w której się zakochałam. Ma ona kilka wersji. Nosi tytuł "papa smerf" a moje ulubione wykonanie to nijakiej Any z Pochylni z dedykacją dla Tacka. to nasz Papa Smerf, to nasz Paaapaaa Smeeerfff..

Jaki jest Twój ulubiony wykonawca/zespół?

Dużo ich jest.. Artiste, Shakira, KaeN, Junior Stress, Bastajpan, o i Ci co śpiewają piosenkę o komarze, Ale jakoś tak wytypować tego nr one nie potrafię.

Okej, a powiedź nam jaka była Twoja ulubiona zabawa w dzieciństwie?

O Boże. żebym to j pamiętała jak to było jeszcze wtedy kiedy po świecie dinozaury biegały.. Pamiętam że lubiłam z kolegami (bo byłam 1 dziewczynka na osiedlu..) stawiać bazy a potem udawać że gotujemy i prowadzimy domowe życie. W zimie stawiać igloo oraz grać w eurobuisness i UNO. O na konsoli tez lubiłam grać. w Tanka szczególnie. I w berka po ciemku. W moim rodzinnym domu miałam ogromny salon więc gasiliśmy światło i na czworakach próbowaliśmy się złapać. Lubiłam też łowić kijanki i traszki.

Jaka jest jedna rzecz, o której zawsze marzyłeś jako dziecko i nigdy jej nie dostałeś?

Niestety rozczaruje Cie ale nie ma takiej. Mama zawsze mówiła nam by marzyć o tym co osiągalne. Starała się bym z bratem miała wszystko co potrzebne i wszystko co zaspokoi nasze dziecięce pragnienia. Po za tym jako pierwsza wnusia byłam strasznie rozpieszczana przez dziadka:D Chciałam hulajnogę to dostałam, chciałam królika to miałam.

Czy masz jakieś swoje motto, które towarzyszy Ci w życiu?

Oczywiście, jak każdy chyba. Co mnie nie zabije , to mnie wzmocni. Polemizuje nad nim kiedy boję się czegoś. Jestem bardzo pewna siebie co uratowało mi już nie raz skórę. W mojej pracy by nie dać sobie wejść na głowę trzeba być czasami chamskim a czasem wrednym. Jeżeli jesteś pewny siebie posiadasz odwagę i pewność że gdy ktoś spróbuje podciąć Ci nogi poradzisz sobie. Mimo wieku życie nauczyło mnie by spełniać każde marzenie po to, by nie żałować że się nie miało na to odwagi.

Co ma dla Ciebie największe znaczenie – pieniądze, wygląd czy inteligencja?

W sumie to nic z tych rzeczy. Ale jeżeli miałabym wybrać tych 3 to inteligencja. Pieniądze nie zawsze dają szczęście. Możesz je mieć i być samotnym i nieszczęśliwym. Po za tym gdy będziesz głupi roztrwonisz je szybciutko. Uroda? proszę Cię.. przeminie szybciej niż byś się tego spodziewał. Za młodu może i jest czymś wartościowym ale potem co? Skarbie zbrzydłaś a po za tym nie mamy o czym rozmawiać bo poziom Twojego IQ jest niższy niż ustawodawca przewidział? Mając Inteligencje poradzisz sobie w sprawach finansowych oraz tych sercowych. Jeżeli nie oczarujesz kogoś urodą to znajdzie się ta która doceni twoja inteligencję. A mając ją zapewnisz sobie byt. Odbiegając od tematu dla mnie największą wartość ma rodzina i honor. Tego nie kupisz za pieniądze. Dzięki honorowi zyskasz szacunek ludzi a kochająca rodzina zapewni Ci dużo szczęśliwych chwil.

Jaki sport najbardziej lubisz oglądać?

Piłkę nożną. Łączy się z nią dużo przeróżnych emocji. Po rozczarowanie i gorycz po porażce do euforii i zadowolenia po zwycięstwie. Jest tez nadzieja że zawsze będzie lepiej. To uczucie kiedy rozpiera Cię duma po tym gdy Twoja drużyna odnosi zwycięstwo. Całemu światu byś wtedy chciał powiedzieć że właśnie im kibicujesz. A opowie taką zabawną sytuację. Mój przyszły teść I Av oglądali mecz Z tym że kibicowali przeciwnym drużyną. I w pewnej chwili drużyna Teścia szła z piękna akcją. Tata wstał i zaczął krzyczeć no strzelaj strzelaj! a gdy bramkarz obronił Av krzyknął "takiego chu*a"xD

Masz jakieś zwierze domowe?

A żeby to jedno;p Mam żółwia wodnolądowego a obok niego stoi akwarium w którym mieszka Welonka. Mam też papugę- Rozellę Białolicą. Ma przepiękne kolorowe ubarwienie i mierzy 40 cm. Mam też dwie suczki. Jedna to mały kundelek i wabi się Aza a druga to owczarek niemiecki o imieniu Diana. Mam też dwie kotki. Przecudną Korę oraz jej mniejszą córkę Norę. Obie oczka w głowie. Mam też kanarka i te znienawidzone przeze mnie pająki czasem w rogu u sufitu. Niedawno bo kilka dni temu zmarł mój królik Tosiek:( No i jeszcze duma Avelo potężne Akwarium w którym pływa w pi*** rybek których nazw nie jestem w stanie wypowiedzieć.

Z tego co przeczytaliśmy posiadasz sporo tych zwierząt, więc nie długo zapewne z domu hodowlę zwierząt stworzysz :D Jaki zapach lubisz/uwielbiasz najbardziej?

Mmmm jest taki jeden. To perfuma Patricka Dempsey'a. Gdy Av się nią wypsika mogę go niuchać cały dzień :D Lubię tez zapach lasu w porze grzybobrania oraz zapach bzu. Kiedyś lubiłam też zapach benzyny ale teraz mnie mdli na samą myśl.

O czym teraz marzysz?

Teraz to tylko o tym by wrócić z pracy do domu :D A tak po za tym to o wyjeździe do słonecznej Barcelony oraz o szynszylu, którego w niedługim czasie sobie sprezentuję. Chciałabym tez zamknąć pewien etap w życiu ale to zostawię dla Siebie ;P No i o tym by Av w końcu uklęknął przede mną z pierścionkiem w ręce.

Czego brakuje Ci w życiu do pełni szczęścia?

Dwójki dzieci i mojej mamy przy mnie. Nie trzeba mi wiele by być szczęśliwa. Cieszę się z najdrobniejszych gestów. Należy cieszyć się ze wszystkiego i czerpać z życia jak najwięcej. Jak daje mi po du*** to się odwracam i mówią kit Ci w bary jutro będzie lepiej.

Ulubiony, a zarazem niezbędny gadżet?

Telefon. Tak mój telefon. Idę z nim nawet do kibelka. On w moim życiu jest niezbędny tak jak powietrze. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Gdy potrzebuje szybko coś sprawdzić- mam telefon, gdy buce z neo coś robią a mi trzeba internetu - mam telefon, gdy trzeba ściągać na egzaminie a ja nie mam z czego? - mam telefon, gdy jestem sama i chce się komuś wypłakać? Biorę telefon i dzwonię do mamy. Gdy czuje potrzebę porozmawiania z mamą (średnio 6 razy dziennie) - mam telefon.

No wiadomo, że telefon jest jak drugi komputer co jest bardzo przydatną rzeczą w niektórych sytuacjach, a powiedź jeszcze czy masz jakieś uzależnienie/a?

No. Od komputera, zwierząt i papierosów. Paliłam te elektorny- fu. Plastry nic nie dawały a te tabletki to se mogę w tyłek wsadzić... Na komputerze mogłabym spędzać czas godzinami - gry, filmy etc. A co do zwierząt to mogłabym mieć ich 2 razy tyle z wyjątkiem pająków. One są be. takie owłosione i źle im z oczu patrzy..

Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Czarny, biały i bordowy. W mojej garderobie przeważają ubrania czarne i białe. W nich czuje się najlepiej. gdy jestem ubrana na czarno - nie zadzieraj ze mną bo wredniejszej niż ja na swojej drodze dziś nie spotkasz. A gdy na biało- mów co chcesz tylko uważaj co mówisz bo mam przy sobie czarną bluzę :D a Bordowy dlatego że jest to jedna z barw FCB. Za to drażnią mnie jaskrawe kolory.

Kiedy zarejestrowałaś się na forum?

Jakoś tak 3 czerwca 2012 roku. niespełna dwa i pół roku temu.

Skąd lub od kogo się dowiedziałeś o tej sieci?

Oj nie bardzo pamiętam. Z tego co mi się kojarzy to wkurwili mnie na poprzedniej sieci i tak sobie przeglądałam reklamy Cod'ów aż trafiłam tutaj. A potem Av pokazał mi ProCOD'a

Co spowodowało, że się zarejestrowałeś?

Chęć uczestniczenia w życiu sieci bezpośrednio o źródła czyli forum ;P We wszystkich sprawach społeczności a zwłaszcza społeczności ProCOD'a. Mam swoje własne zdanie i często lubię się z nim dzielić.

Jakie były Twoje pierwsze wrażenia tutaj?

Banda dyskryminujących samców :D Nie no śmieję się ale miałam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie się grało i szło się pośmiać a z drugiej strony czułam się dyskryminowana ze względu na płeć. Ha i co panowie kto tu teraz rządzi co? :D Potem taki respekt gdy dowiedzieli się że jestem narzeczoną Ava :D

Jakie masz zdanie na temat naszej sieci?

Pochylnia jest jak nałóg. Mimo iż z nim zrywasz kiedyś i tak powracasz. To w sumie tak jak z czekoladą. Wiesz że duża ilość może Ci zaszkodzić ale i tak masz wyj***ne na to i wpierdzielasz ile wlezie:D A o forum? Cóż, zabawnie jest na SB :D No i oczywiście polecam dział "Nasza twórczość". Pochylnia zmierza w dobrym kierunku i oby tak dalej.

Jakie według Ciebie są wady i zalety tego forum?

Zaletą jest na pewno jego budowa. Tak od strony technicznej. Wszystko czytelnie i według hierarchii wagi. Zaletą też jest to, że nowi użytkownicy mogą czynnie uczestniczyć w życiu forum oraz wyrażać swoje zdanie bez nabijania 10 bezsensownych postów.. Wada? Istnienie działu reklamy innych sieci bo same patałachy tam piszą oraz to, że kliknęłam lubię to na fb, a dalej mi się ta informacja wyświetla. No i to że kiedyś tak długo musiałam czekać zanim mnie zaloguje. Ale to zostało naprawione, Chyba.

Ile czasu dziennie poświęcasz czasu na forum?

Oooo strasznie ciężko to określić. Kiedyś nie było go aż tyle ale odkąd zostałam opiekunem jest go sporo. Mam tę wadę że nigdy nie wyłączam komunikatorów. zamykam lapka albo i nie i idę sobie. Z reguły, gdy jestem na lapku to forum non stop idzie a gdy czekam na ważną informację to potrafię co 2 minuty odświeżać forum.. Ale zawsze gdy rano wstaję pierwsze co robię to sprawdzenie działu ProCODa, centrum banów no i pokoje służbowe oczywiście.

W jaki sposób dostałaś posadę Opiekuna?

Haha:D na początku chciałabym coś wyjaśnić. Otóż krążą fałszywe plotki że dostałam tą posadę za nagranie piosenki dla Tacka a wcale tak nie było :D Piosenkę nagrałam ponieważ męczyłam Twina by mi powiedział kto dostanie opiekuna, a on nie chciał zdradzić. Więc zapytałam się co mogę zrobić by mi powiedział i wtedy wyszła koncepcja z piosenką. A ja że mam jaja i się nie boję nagrałam co chciał po czym dowiedziałam się że opiekunem zostanę ja.. Więc szczerze mówiąc gdybym nie była w gorącej wodzie kompana dowiedziałabym się i bez tego... A co skłoniło Twina by właśnie mnie dać to stanowiska? Pojęcia nie mam i mogę jedynie się domyślać. Mógł być to fakt mojego zaangażowania w chęć zmiany czegoś na serwerze i nieustanne zawracanie mu gitary na gg co trzeba zrobić/poprawić. Nie powiem byłam bardzo upierdliwa i pewnie dałam mu się we znaki :D Ptaszek mi ćwierknął że kilka ludzi pytało się czy to ja dostanę tą posadę a to też mogło mieć swoje odniesienie w jego decyzji. Gdy zadałam mu pytanie "dlaczego ja?" odpowiedział że wydaje się być odpowiednią osobą na to stanowisko. A co tak naprawdę go do tego skłoniło? Jego trzeba zapytać ale to Twin więc wątpię że odpowie:D

Jako Opiekunka czym się dokładnie zajmujesz?

Na pewno poprawą jakości grania. Zdradzę troszeczkę tajemnicy i powiem że teraz pracuje z pomocą pewnej osoby która na razie nie chce się ujawniać nad czymś wielkim. Prace będą zakończone jeszcze przed restartem LVL. Gracze będą mieli dużą niespodziankę już po resecie, tyle jeszcze na ten temat mogę powiedzieć;p.Oprócz tego do mnie należy także decydowanie o przyznawaniu rangi adminom. Czasem są to trudne decyzje bo jak by nie patrząc to w moich rękach leży to czy ktoś dostanie szansę czy też nie. Moim obowiązkiem jest również dopilnować by admini wykonywali sumiennie i konsekwentnie swoją rolę. Jakaś część obowiązków "porządkowych" przypada mi również w dziale ProCOD'a na forum. Muszę też reagować na wszelkie skargi dotyczące adminów. Oraz muszę zadbać o przyjazną atmosferę między adminami bo to jest podstawą udanej współpracy.

Czy radzisz sobie na owym stanowisku czy masz czasami problemy?

Oczywiście że mam. Pierwszy raz pełnie taka funkcję. Gdy nie ma Twina zwracam się do innych ale Cod to Cod i mało kto się na tym zna;/ B@CH@ coś tam jeszcze ogarnia :D Jeżeli nie jest to coś strasznie pilnego czekam na Twina a jeżeli chce na już to nie zostaje mi nic innego jak czytanie przeróżnych forum i "samoukowanie" się. Zaliczyłam też mega wpadkę :D Przy wgrywaniu pierwszej mojej poprawki na serwer :D Nie pamiętam już co to było ale wiem, że byłam bardzo podjarana tym faktem. I po upewnieniu się z Twinem na testowym że wszystko działa po prostu nadpisałam pewien plik z testowego na ProCOD'a. Po czym Twin oświadczył mi że plik z testowego miał może 30% danych z ProCOD'a i mam 15 minut zanim cały serwer wyleci w powietrze:D Normalnie miałam łzy w oczach o oczywiście jako laik nie zrobiłam sobie kopii zapasowej pliku tak jak to Twin mi na początku radził. Zawołał mnie na ts3 i najpierw musiałam słuchać jak się ze mnie śmieje, potem musiałam wysłuchać jego "a nie mówiłem?" i dopiero kiedy moje nerwy były u granic poinformował mnie że ma kopie tego pliku. Ja oczywiście lekkomyślna jej nie miałam ale za to tego błędu już nigdy więcej nie powtórzę. Nawet nie chce myśleć co by było gdyby on nie miał tej kopii.. Boże, gracze by mnie ukamienowali :D W sumie to prędzej bym se sama w łeb strzeliła :D Ale każdy człowiek uczy się na błędach. Z każdym dniem praca idzie i coraz lepiej a jej efekty jak i stam moich umiejętności ocenicie już niebawem:)

Jak myślisz czego brakuje najbardziej na forum?

Najbardziej brakuje poddziału "sprawy serwera" w dziale ProCOD'a. Ale ogólnie jak dla mnie forum jest w pełni kompletne i nie potrzeba mu żadnych poprawek.

Co sądzisz o zachowaniu ludzi na forum i obecnie panującej atmosferze?

Hej nie można ujednolicić atmosfery na forum. W działach w których ja przebywam wydaje mi się ona odpowiednia ale jeżeli chodzi o administrację to ciut bym nad tym popracowała. Na SB trzeba by w sumie dodać oznaczenie +18 ale mnie to tam pasuje;D Czasem zwykła rozmowa przeistacza się w kupę śmiechu. Ktoś coś dopowie ktoś coś przekręci i jakoś to się kręci:)

Jak myślisz, ile Pochylnia będziesz jeszcze funkcjonować?

Myślę że jeżeli nie zbłądzimy z toru w którym idziemy to przez bardzo długi czas. Jak na razie niczego nam nie brakuje.

Kto według Ciebie jest najlepszym Administratorem na forum i dlaczego?

Ciężkie pytanie ponieważ z administratorów rozmawiałam tylko z Twinem i coś tam ze dwa zdania z Haxem. Hax na pewno spełnia się na forum a Twin cieszy mordkę że wszystko działa śpiewająco;)

Kto według Ciebie jest najlepszym Head Adminem na forum i dlaczego?

Tutaj mam 2 typy. Pierwszy to Tacek - śmieszny chłopak jest i lubi tą samą piosenkę co ja, a drugi to Sparta - Konsekwentny i obiektywny.

Kto według Ciebie jest najlepszym Super Adminem na forum i dlaczego?

Susełkowy - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Po za tym jest życzliwy, pomocny i sympatyczny.

Kto według Ciebie jest najlepszym Moderatorem i dlaczego?

O tutaj tez nie mam zastrzeżeń do nikogo. Forum jest utrzymywane w ogólnym ładzie ale niech będzie że wygra solidarność jajników i napisze że Vanilla:D

Kto według Ciebie jest najlepszym Anticheaterem i dlaczego?

wuqu:D bo tak i już :D

Kto według Ciebie jest najlepszym Reporterem na naszym forum z naszej dwójki i dlaczego? 

Ty :) Twoje artykuły rządzą i dostarczają albo kupy śmiechu albo ciekawych informacji;p

Kto według Ciebie jest najlepszym użytkownikiem i dlaczego?

Ja bo jestem fajna i w ogóle.

Czy masz już jakieś zdanie o nowych opiekunach, którzy ostatnio dołączyli do naszej sieci? jeśli tak to jakie?

Niestety nie dane mi było jeszcze rozmawiać z nowymi opiekunami albo obiecuje sie poprawić i nadrobić w jak najbliższym czasie.

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z Counter-Strike 1.6 ?

Jakoś gdy miałam 15 lat. Podpatrzyłam cs u brata a o dawał mi grac ale tylko z botami bo twierdził że "inaczej się nie da" burak jeden. A online zaczynałam, pamiętam od serwerów zombie mod :D ehh ta stara wersja była wypasiona. Potem miałam również epizody z ffa i tp. Potem przez dłuższy czas grywałam na dr i gg. I na końcu zaczęłam grać w Cod mody i do teraz na ProCOD.

Co spowodowało, że grasz do tej pory w Counter Strike 1.6 ?

A bo inne gry mi się szybko nudziły. były monotonne i przewidywalne. A tak prawdę powiedziawszy to nie wiem. Może to Ci ludzie i to ile pozytywnej energii od nich płynie..A może dlatego że zamiast wyżywać się po

Co sądzisz o serwerach 1.6 na naszej sieci i CS:GO, który od jakiegoś dłuższego czasu u nas funkcjonuje?

csgo- pfff beee. Cs 1.6 - najlepszym jest ProCOD, na który serdecznie zapraszam. odwiedziłam też kiedyś naszego byłego już dr i dd2- ale tutaj tak wolno biegają... Ostatnio też byłam na GXP fajny serwer ale kilka niefajnych ludziów ;( No i odwiedziłam również HNS ale nie mam pojęcia o co w nim chodzi.. tt zamiast mnie atakować to spierdziela przede mną... lamy:D

Czy wprowadzanie nowego serwera counter strike 1.6 na naszą sieć to byłby dobry pomysł?

Tak! Przyda się tutaj tak zwana "świeża krew", ale jak sobie pomyślę o reakcji Twina na ten pomysł to wole mu oszczędzić tego:D

Skoro piszesz, że to dobry pomysł to jaki mod serwera preferujesz?

Zombie Escape. Grałam ostatnio na takim i był za***isty. jest ich tylko kilka więc przy dobrych wiatrach i dobrej obsłudze ( na tym na którym ja grałam adminów mieli niepoczytalne emocjonalnie dzieciaki typu faktum) bylibyśmy top. Mod polega na ucieczce ludzi do np helikoptera albo bunkru zanim wybuchnie bomba. Dodatkowo muszą spierdzielać przed ludźmi. Jeżeli na tym modzie nie grasz zespołowo- przegrasz. Mod polega w główniej mierze właśnie na grze zespołowej. A to cenna umiejętność nawet w życiu. Myślę że ten serwer wyplił by całkiem nieźle.

Jaki mod serwerów jest według Ciebie najlepszy i dlaczego?

ProCOD - łączy on kilka modów na raz. Po za tym akcja tam toczy się szybko więc flegmatyk nie pogra. Tutaj nigdy nie wiesz co Cię czeka za rogiem. Trzeba byś czujnym i ostrożnym co by nie wejść np w minę. Po za tym serwer dostarcza dużo radości i śmiechu. ten kto ma małego skilla nie ma co robić na Pro bo zanim wyceluje już będzie nieżywy:D

Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?

Teraz mniej ze względu na trwające prace o których wspominałam wyżej. Ale bywały dni że całe popołudnie potrafiłam grać. Myślę że do resetu nie będę miała okazji być bardzo częstym gościem ale jestem na tyle by być na świeżo z bieżącymi sprawami.

Czy Twoim zdaniem gra jest już monotonna?

Monotonna gra to może być na dd2 ( bez urazy) ale nie na ProCODzie. Tutaj ciągle jest coś nowego. Po za tym nowi ludzie, nowe charaktery. Nowe żarty. Zawsze coś się dzieje. Szybka akcja. Zwłaszcza gdy wjedzie Avelo.. Boże jaki on jest irytujący... Gdyby nie fakt że jak mu odetnę neta to i ja go nie będę miała to już dawno temu bym to zrobiła...

Nie mam pytań, wywiad jest po prostu doskonały i tak go zakończymy. Bo zapewne zamęczyłem Cię tymi odpowiedziami. Standardowo na koniec pytanie retoryczne czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Jasne:D
Pozdrawiam moja mamę. No dobra jeszcze pozdrawiam moich podwładnych z ProCODa. Pozdrawiam przede wszystkim Tacka i Pape smerfa oraz Twina - pamiętaj jeszcze ni raz zawrócę Ci głowę :) Pozdrawiam równiez graczy ProCOD'a oraz całą społeczność Pochylnia.pl. Tyle pozdrawiania bo w końcu dla mnie braknie...

Z wielkimi podziękowaniami Tobie Klaudio za poświęcenie tego czasu, za poświęcenie tego wysiłku :) 

Jaki tam wysiłek czysta przyjemność ;) Gorzej będzie z czytaniem moich wypocin:D O moja papuga właśnie mi rozsypuje żarcie po pokoju...

Myślę, że ludzie chętnie przeczytają wszystkie wypociny jakie tutaj są, bo w końcu powstał wywiad z "kobietą" i raczej będą oni zainteresowani Twoją osobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i upierdliwi menele kupujący rompera za 2 złote:D Ale śmiesznie jest gdy przychodzi taki i ledwo się na nogach trzyma a suszy go jak psa a ty nie sprzedajesz mu piwa. Niektórzy to na kolanach proszą o to piwo:D"
 

Nie znasz się :P
 

"upierdliwi menele" pfff... co to za powiedzenie w ógóle

 

PS. Wywiad spoczko, ciekawy całkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę błędów. Twoje odpowiedzi mieszają się z odpowiedziami, niektórych pytań nie oznaczyles kolorem. Śpieszysz się gdzieś ? ;) Popraw i będzie git. Jedynie co mnie drażni to pytania kto najlepszy w tej randze albo w innej.

Ana ciekawa osoba idealna do wywiadu. Dzięki za wyróżnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libiąż? Zapraszam do Chełmka, daleko nie masz :D

Cytuj

Tak już bywa w każdej miejscowości, w każdym sklepie i tego nie unikniesz. Nie zganiaj trzęsienia ziemi na swoje słabe statystyki, bo oszukujesz mnie, nas i siebie samą. Powiesz nam coś o swoim zajęciu - uczysz się, pracujesz?

Ok

Cytuj

Z tego wywnioskowałem, że jesteś najlepszą pracowniczką oraz szefową tego miejsca, więc szefuniu ma do Ciebie pełne zaufanie, dlatego jesteś jego 'prawą ręką'.

Właśnie to napisała. (Ok x2)

Cytuj

O czym teraz marzysz?

Teraz o kebabie, za 10 minut o spaniu.

Cytuj

Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Kreatywnie, w ch**

Cytuj

Ile czasu dziennie poświęcasz czasu na forum

Podanie o...

Cytuj

Jako Opiekunka czym się dokładnie zajmujesz?

Kurde, sądziłem że gotowaniem.

Cytuj

Kto według Ciebie jest najlepszym Head Adminem na forum i dlaczego?

Kto według Ciebie jest najlepszym Moderatorem i dlaczego?Kto według Ciebie jest najlepszym Super Adminem na forum i dlaczego?

Kto według Ciebie jest najlepszym Anticheaterem i dlaczego?

Kto według Ciebie jest najlepszym Reporterem na naszym forum z naszej dwójki i dlaczego? 

Kto według Ciebie jest najlepszym użytkownikiem i dlaczego?

Kto według Ciebie jest najlepszym Administratorem na forum i dlaczego?

I ch**...

Cytuj

Nie mam pytań, wywiad jest po prostu doskonały i tak go zakończymy. Bo zapewne zamęczyłem Cię tymi odpowiedziami. Standardowo na koniec pytanie retoryczne czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Doskonałe męczenie go odpowiedziami...

Cytuj

Z wielkimi podziękowaniami Tobie Aniu za poświęcenie tego czasu, za poświęcenie tego wysiłku :)

Sądziłem, że to Klaudia...

 

 

Super wywiad, 2/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2014 o 20:21, max337 napisał:

Powiadasz, że niecierpisz pseudorapu, a słuchasz KaeNa...

wywiad spoko :)

Nie słucham wszystkich jego utworów. Słucham dwa Historia pewnej miłości oraz Kartka z Pamiętnika. A dla mnie pseudorapowcem jest nie kto inny jak tede:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOŃ tylko jak osoba pisze że powinniśmy dążyć do profesjonalizmu a później wstawia wywiad z błędami to chyba jest coś nie tak ;) Łysy jest to Twój najdłuższy jak i najgorszy wywiad, który ratuje Klaudia swoimi odpowiedziami. 
P.s Was już nikt nie sprawdzą przed wystawieniem wywiadu ? Nie ma co się śpieszyć i lepiej sprawdzić tekst a nie jak w gazeta.pl wrzucać artykuł z bykami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2014 o 02:54, max337 napisał:

Yep, ale są gusta i guściki - Tede zrobił więcej dla polskiego rapu, aniżeli KaeN zdoła zrobić w ciągu 5-ciu lat

A no niby tak za bardzo się na tym nie znam. Z tego rodzaju muzyki akurat tylko te dwa kawałki mi go gustu przypadły. No i wiadomo kiedyś jak jeszcze miałam te 12-14 lat i dinozaury po świecie chodziły była moda na Peje więc jak całe osiedle i ja tego słuchałam mimo że nie ch**a nie rozumiałam:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2014 o 08:04, <span itemprop= napisał:

No i wiadomo kiedyś jak jeszcze miałam te 12-14 lat i dinozaury po świecie chodziły była moda na Peje więc jak całe osiedle i ja tego słuchałam mimo że nie ch**a nie rozumiałam:D

Ja, mimo iż za Peją nie przepadam, to jednak też szanuję Go za to co zrobił dla polskiego rapu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2014 o 18:21,

Mam do ciebie jedno pytanie. Kończysz już studia na kierunku, którym jestem zainteresowany. Czy twoim zdaniem to był dobry wybór? Kierunek ciekawy?

Cytuj

Kibicuje tez zawzięcie FC Barcelonie

PRAWILNA KOBITKA! +1

Cytuj

O na konsoli tez lubiłam grać. w Tanka szczególnie.

PRAWILNA KOBITKA! +2

Cytuj

odwiedziłam też kiedyś naszego byłego już dr

PRAWILNA KOBITKA! +3

 

 

Ogółem rzecz ujmując wywiad jak dla mnie mega. suS wspomniał o błędach i bardzo dobrze. Widzę Santano, że chociaż po części zastosowałeś się do mojej rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...