• Ogłoszenia

  • Psychiczny..

   Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

   Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
  • Aragorn

   Zmiana regulaminu.   19.01.2017

   UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
  • VisTeR.

   Konkurs na COD 601   20.01.2017

   Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
Kanibal :D

[Reporter] Kanibal :D

9 postów w tym temacie

Imię: Szymon
Wiek: 16 lat
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 51561716
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: To będzie 9/10
Znajomość zasad pisowni?  Uważam, że moja znajomość zasad pisowni jest bardzo dobra. Wiadomo błędy zdarzają się każdemu. Ale podczas takich dyktand ortograficznych miałem 5.
Ile masz wolnego czasu?: W dni szkolne 4-6h a w weekendy całe dni bym poświęcał 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Reporterów jest mało. Chciałbym pomóc innym Reporterom w pełnieniu tej funkcji oraz bym miał duże zainteresowanie działem oraz jego opieką.Jako reporter chciałbym przybliżyć także użytkownikom kilka postaci z naszego forum poprzez prowadzenie wywiadów, ponieważ lubię się dowiadywać od innych graczy wiadomości o których nie wiedziałem do dzisiaj. Proszę o danie mi szansy a napewno Was nie zawiodę. To byłoby tyle z mojej strony. Dziękuję za opinie i Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.