Menel

Dziesiąte wydanie.

27 postów w tym temacie

Jest parę błędów :

An'ie // Jak już nie chcecie napisać Anie by pokazać cały nick nie powinniście zeżreć a i powinno to wyglądać tak :Ana'ie :>

Zapomnieliście dodać kolor do Super adminów.

Przy tekście Menela o działach na forum można się przeczepić że wszystko opisywał z góry na dół a później nagle przypomniało mu się o elementach, o których wcześniej zapomniał np. tabela serwerów. Jak już opisujemy z góry na dół to przy tym zostańmy a nie później wracamy znowu na opis górnej części forum.

Ogólnie chłopaki dobra robota i czekam na drugie wydanie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak pisal Twin to az chcialo sie czytac bo czlowiek niewiedzial co bedzie w tej histori dalej, tutaj jest to wywiad czysto formlany ale jak najbardziej na plus :>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Menel i spółka

Na waszym miejscu zrezygnowałbym się na samą myśl pisania Pochylnia News. Ogrom pracy włożony w to wydanie jest naprawdę widoczny (nie chodzi mi o samą rozpiętość wywiadu, lecz o ilość treści przekazanej użytkownikom). Ogólnie: Panowie, dziękujemy! :)

Rok podsumowany co do joty. Aż miło się czyta o tym co przeżywaliśmy przez ten czas. A co do 4 lat, to jest to mało w porównaniu do tego, co przed nami ;)

Ale na następne Pochylnia News nie chcę czekać następny rok i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólem fajnie, ale wspomnieć o Adminach serwera, którzy ogarniają każde serwery, to nie łaska ? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoczko sie czytalo.

Trosze o Teamie o rankach i ich posiadaczach.

Masz lajka :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokladjie tak trudno wymienić 100 nickow? XXd 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dużo pracy w to włożyłeś ;) Fajnie napisane. +1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tKnn. i wszyscy inni, nie tylko ja w to włożyłem dużo pracy. Mistrzu, Sparta, Hax i Twin także przyczynili się do tego, aby po roku powstało kolejne wydanie Pochylnia News. Jest to wspólne dzieło wielu ludzi ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.10.2014 o 18:29, Menel napisał:

tKnn. i wszyscy inni, nie tylko ja w to włożyłem dużo pracy. Mistrzu, Sparta, Hax i Twin także przyczynili się do tego, aby po roku powstało kolejne wydanie Pochylnia News. Jest to wspólne dzieło wielu ludzi ;)

Jebią mnie oklaski, ja chce wspólne wydanie Pochylnia News - Vanilla & Santano :D, będzie ciekawie :D. Idę po popcorn :D.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie znów coś przeczytać w tym dziale :) Oczywiście jest sporo ciekawych informacji, czyli Pochylnia News na + 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matko boska ja chyba sobie w sygnie wstawie schemat mojego nicku... Ana- to jest takie ponoć Argentyńskie imię które-gdyby nie mój pojebany tatuś- nosiłabym do dziś ( podniecony faktem moich urodzin w urzędzie pomylił kolejność nadania mi imienia...faceci...) więć skrów An'ie jest jak najbardziej na miejscu. NIe cierpie jak ktoś pisze Aniu bo to jest całkiem co innego..

A co do reportażu- smakowity, fajnie się czytało tylko strasznie mało było o moim ProCODzie;( przecież każy woli czytać o ProCODzie jak o csgo:D

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.10.2014 o 18:19, Mistrzu napisał:

Next wydanie rozumiem pisze Vanilla i Santano :).

Dnia 19.10.2014 o 18:30, Mistrzu napisał:

je*** mnie oklaski, ja chce wspólne wydanie Pochylnia News - Vanilla & Santano :D, będzie ciekawie :D. Idę po popcorn :D.

Ktoś tu podejmuje decyzje za mnie; ja nawet nie mam pojęcia o tym, kto dołączył mnie do zacnej grupy zwanej "Reporter".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze wyszło, choć dodałbym do składu administracji odnośniki do profilów i także pod nazwą grupy mały opis za co są odpowiedzialni (takie małe co nieco, ale każdy raczej powinien wiedzieć co i jak). PS: Nie zaznaczyłeś grupy Super Admin kolorkiem - poprawiłem to w wydaniu. Oczywiście cała robota jak najbardziej na duży plus, wiele się można dowiedzieć co wydarzyło się przez dłuższy okres czasu na naszej sieci serwerów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2014 o 13:02, <span itemprop= napisał:
Ktoś tu podejmuje decyzje za mnie; ja nawet nie mam pojęcia o tym, kto dołączył mnie do zacnej grupy zwanej "Reporter".

Nie pamiętasz jak Nas prosili o to by pomóc im w Pochylnia News ? :3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2014 o 15:38, Mistrzu napisał:

Nie pamiętasz jak Nas prosili o to by pomóc im w Pochylnia News ? :3

To pamiętam, ale chciałam pomóc jednorazowo - od serca!  aniolek.gif

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2014 o 15:50, Vanilla napisał:

To pamiętam, ale chciałam pomóc jednorazowo - od serca!  aniolek.gif

Teraz zapierdalaj w pole zbierać ziemniaki :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@2up

Od serca, to można nalać komuś do kielicha.

@Ana

O DD2 nic nie wspomnieli, więc ciesz się, że chociaż coś powiedzieli :D

W sumie to co można wspomnieć dobrego o dd2? Ludzi nie ma, poziom spadł masakrycznie, adminów też nie ma (poza wyjątkami) - jak to mówią: "jest chujowo, ale stabilnie"

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo, że już trochę jestem na pochylni to też czytam Pochylnia News pierwszy raz. Bardzo fajne zestawienie wszystkiego co działo się na sieci przez cały rok. Like

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.