Skocz do zawartości

mapy


The Game

Rekomendowane odpowiedzi

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Problem z tym wszystkim to boty, trzeba porobić spawny a nie każdemu się chce w lato siedzieć przed kompem co pokazują statystyki, jest mniej graczy więc jeden ch*j co się zrobi teraz w tym kierunku. Dziś mi się kończy urlop, ale za jakiś czas jak wrócę przygotuje paczkę z najnowszą wersją map managera, przeglądnę mapy grane i niechciane, zrobię 2 lub więcej mapcykli na dobę z mapami, dodam jeszcze pare udogodnień ode mnie. Wszystko dostanie Vister i wgra to bezproblemowo lub pod groźbą wojny xD 

Niemniej jednak fajnie gdybyście dali małe mapy, np stąd https://maps.cs-bg.info/maps/cs/gg/ Przez ten czas by wyszło co najchętniej jest grane. To w zasadzie może zrobić sam @GandalfBialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Finrod napisał:

e mapy są już strasznie długo i nadal nic się nie zmienia - wnoszę o wprowadzenie jakichś zmian w tym temacie. Zrewidowałem również moje dotychczasowe sugestie, więc przedstawiam poniżej mój obecny zestaw map do dodania

Ja się tu ze wszystkim zgadzam, ale musi być jedno "ale". Nie dodawajmy jak tak jednej mapy 2x2, bo to bez sensu, tylko już więcej, czyli :mirage2x2, cache2x2, inferno2x2, nuke2x2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szczery napisał:

przeglądnę mapy grane i niechciane

Myślę, że w tym przypadku najlepszą opcją było by przejrzenie archiwum HLTV, z powiedzmy ostatnich 2 tygodni, ogarnąć z tego konkretną statystykę (bo demka są przechowywane do 30 dni wstecz)

 

5 godzin temu, Szczery napisał:

To w zasadzie może zrobić sam @GandalfBialy

Niekoniecznie, bo moje uprawnienia na GXP kończą się na edycji users.ini i ewentualnie korekcie bazy SQL z poziomami graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

No i coś się ruszyło w temacie map, czy dalej będzie grane to samo co przez ostatnie kilka lat?

My na serwerze już naprawdę rzygamy tymi obecnymi mapami, bo po kolejnych resetach one się już w ogóle nie zmieniają. Zimowych map/akcentów też nie ma już trzeci rok.

Z waszych postów wynika, że doświadczonemu modderowi zajęłoby to wszystko z max godzinę, chociaż w ogóle nie rozumiem dlaczego kiedyś mieliście te gotowe mapy z respami, nawet sporo zimowych wersji, a teraz jest jakiś problem z wrzuceniem czegokolwiek, nie wspominając już o jakiejś liście wszystkich dostępnych map na serwerze, czy o systemie nominacji (który już kiedyś był i działał), żeby nie grać w kółko tego samego.
 

[EDIT 01.2023 ]
W końcu coś się ruszyło! Pewnie jeszcze z kilka tygodni testowania oraz poprawek, no i serwer zacznie powoli nabierać lepszego kształtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...