Skocz do zawartości

mapy


The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Zaopiniuję 4 spośród wymienionych map:

de_grandust - jakoś mi się ta mapa nie podoba ze screenów. Kolejna mapa dustopodobna i to wyglądająca na mieszaninę dustów.

de_rats_1337 - może być spoko o ile nie będzie się bugować winda ani lodówka.

cs_alpin - no niestety ale moim zdaniem na GXP się kompletnie nie nadaje. O ile jeśli chodzi o wyciąg to byłaby fajna mapa do bicia z autolamy, scouta i awp - o tyle ta jaskinia powoduje rozgrywkę nudną a trzebaby sporo szukać by kogoś znaleźć... Do tego sporo krótkich broni jest do przejścia na serwerze więc tym bardziej nie ma sensu.

cs_paris - wydaje mi się że jest na serwerze podobna mapa(de_sunny chyba) i mało kiedy jest wybierana ale warto spróbować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem jeszcze wszystkich propozycji, ale o kilku, które znam, już mogę się wypowiedzieć. 

de_rats1337 i cs_alpin na pewno odpadają. Zbyt otwarte mapy. Bardziej otwarte niż cs_assault na którego dużo osób narzekało. Z mojej strony dodam, że szkoda, bo alpin lubię, ale to jest dobra mapa na coda. 

de_barcelona i de_alexandia te będą mogły być, bo są całkiem spoko ;)

Kiedy je dodam, to jeszcze nie wiem. W ten weekend chyba będę miał chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aragorn to kiedy wgrywasz zmodyfikowane Galileo? Póki co jest jeszcze po staremu, a ja sam jestem ciekaw jakie przyniesie to efekty i czy zwiększy się zróżnicowanie map granych na serwerze :)

 

A i jeszcze jedno. Postulował bym o usunięcie cs_militia. Nie dlatego, że mapa jest zła, bo stanowi ciekawą opcję, ale jak dla mnie jest zupełnie niegrywalna na modzie takim jakim jest GXP. Nadaje się ona bardziej na serwery, gdzie gra jest nastawiona na wykonywanie celów mapy. Na chwilę obecną wygląda to tak, że jest to jedna wielka bitwa o dach posiadłości w centrum mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram usunięcie militii ludzię gdy tylko widzą tą mapę wychodzą albo uciekają na spect i czekają. Mapa jest duża, wiele osób chodzi tam gdzie nie ma akcji a gdy już kogoś zobaczą (co również nie jest proste na tej mapie przynajmniej dla mnie) to giną, denerwują się i najczęściej wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano posprawdzałem mapy. Trzy odrzuciłem na wstępie, sprawdziłem 5 z 8 i dodałem 3 z tych 5. Wszystkie propozycje były następujące:

  • de_zvezda_se  - 5 plików nie działa z fast download, więc odpada.
  • de_barcelona - dodana
  • de_alexandra - dodana
  • de_grandust - nie zdążyłem jeszcze jej zobaczyć
  • cs_assault_russka - skoro nie lubią tu zwykłego assaulta, to tego też pewnie nie polubią
  • de_cali-polia - nie zdążyłem jeszcze sprawdzić
  • de_blast - nie zdążyłem jeszcze sprawdzić
  • de_bretonia2 - dodana
  • cs_alpin - nie pasuje
  • cs_paris - jakaś dziwna ta mapa. Pokręcona. Dziwne, nielogiczne przejścia. Odpada
  • de_rats_1337 - nie pasuje

 

Teraz się trochę tych map narobiło. Trzeba z jakichś zrezygnować. Napiszcie mi jakie mapy wyłączyć. Poniżej macie listę map, które teraz są na serwerze. 

Spoiler

de_bretonia2
de_alexandra
de_barcelona
de_fact
de_mandadust
de_rebel
de_salt
de_zovine
de_dust_center
de_train
de_dust2
de_kabul
de_cpl_mill
de_mirage
cs_italy
de_blue
cs_office
de_dust4ever
de_hell
de_tuscan
de_dust2002
cs_italy2
de_aztec2
de_sunny
de_eldorado
de_inferno2se
de_nuke
de_aztec
de_inferno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Sądzę, że powinieneś usunąć de_rebel i de_salt, one nie są w ogóle grane, a jeśli juz są to gracze uciekają albo chcą zmianę. Sunny też mało kiedy jest wybierana, ale to jest fajna mapa więc może niech zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat sie zgadzam z madzia usunac salt i rebel dzis gram pare min temu konczy sie mapa chaos z vote duze mapy i gg te vote cos spier*** jest wczesniej bylo lepiej  oczywiscie cos gracze wciskaja 1 na pale i jaka mapa rebel na 5 osob z tego polowa wyszla i 3 zostalo zrobilem vote na mapa mape 

nie mam z ss z vote co bylo rebel ale duze mape pod 1 i 2 sa tutaj moze nie az tak duze

2dv1xev.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płaczą, że inni kampią na dachach. Ja tam zawsze lubiłem assaulta i kampienie na dachu :v 

Można przywrócić assaulta, ale trzeba zredukować trochę liczbę map. Aktualnie jest 29. Minus 2 wymienione przez Madzię daje nam 27. Tak np do 25 można by zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabul spoko opcja, choć sam często z niego uciekam, ale nie jest tak, że to mapa permanentnie nie grana przeze mnie. Co do Mirage to jest to mapa turniejowa, więc rzadko pojawia się na serwerach, co daje efekt taki, że ludzie średnio ją znają. Ja bym wnioskował aby obydwie mapy jednak zostały. Ewentualnie Kabula przesunąć do cyklu "mało graczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _DodgE_ napisał:

A ja proponuje wywalic to de_dust_center :v

A ja szczerze teraz się zastanawiam dlaczego optujesz za wyrzuceniem tej mapy. Przecież to jest standardowy de_dust, tyle że z dodatkowym przejściem i innymi teksturami w kilku miejscach, więc mapa jest jak najbardziej ok i bardzo grywalna moim zdaniem.

 

Tak na prawdę z puli map można wywalić de_tuscan, ponieważ jest niemalże identyczny do de_cpl_mill. Mapa parokrotnie grana przeze mnie na serwerze, ale zauważyłem, że gracze z niej uciekają, ponieważ jest z nią podobna historia jak z de_mirage. Mapa turniejowa, co zarazem idzie, rzadko spotykana na serwerach i mało znana przez ludzi. Biorąc jeszcze pod uwagę pierwszy argument co do wyrzucenia de _tuscan, to po co nam 2 łudząco do siebie podobne mapy? Z resztą też niektóre spawny też są na niej porobione po chuju fest :/

 

Tak przy okazji, przeglądałem sobie mapy z jednej ze stron podanych przez Aliena parę postów wyżej i przypadła mi do gustu jedna: https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/105281/css_nuke_winter.html

Pod linkiem z mapą jest filmik jak mapa wygląda, jest fajnie oświetlona, jest mało ciemnych zakamarków, przestronna. Fakt, faktem, jest to standardowy de_nuke, ale odtworzony wg tej samej mapy z Counter-Strike: Source i do tego jest ośnieżona :) Nie wiem dlaczego, ale przyciągają mnie mapy śnieżne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie chyba mapa pomylila

Edit1 Wpisalem po prostu ostatecznie chyba ta, ktorej mialem nie wpisywac.. No nic.. Zawieszony ja

Edit2 Nie, jednak chodzilo mi o tamta mape, nie pomylilem sie. Nie podoba mi sie ona i raczej 90% gdy byla grana, to nie pamietam zeby byl wysyp ludzi.. Raczej kulala ilosc graczy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...