Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Zawieszenie PB   11.10.2017

Witajcie. Z dniem wczorajszym (11.10) postanowiliśmy zawiesić działalność serwera PaintBall. Niestety cieszył się on zbyt małą, niezadowalającą popularnością. W najbliższych dniach zostanie on zastąpiony serwerem go mod only dd2. 

Recommended Posts

Zaopiniuję 4 spośród wymienionych map:

de_grandust - jakoś mi się ta mapa nie podoba ze screenów. Kolejna mapa dustopodobna i to wyglądająca na mieszaninę dustów.

de_rats_1337 - może być spoko o ile nie będzie się bugować winda ani lodówka.

cs_alpin - no niestety ale moim zdaniem na GXP się kompletnie nie nadaje. O ile jeśli chodzi o wyciąg to byłaby fajna mapa do bicia z autolamy, scouta i awp - o tyle ta jaskinia powoduje rozgrywkę nudną a trzebaby sporo szukać by kogoś znaleźć... Do tego sporo krótkich broni jest do przejścia na serwerze więc tym bardziej nie ma sensu.

cs_paris - wydaje mi się że jest na serwerze podobna mapa(de_sunny chyba) i mało kiedy jest wybierana ale warto spróbować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie oglądałem jeszcze wszystkich propozycji, ale o kilku, które znam, już mogę się wypowiedzieć. 

de_rats1337 i cs_alpin na pewno odpadają. Zbyt otwarte mapy. Bardziej otwarte niż cs_assault na którego dużo osób narzekało. Z mojej strony dodam, że szkoda, bo alpin lubię, ale to jest dobra mapa na coda. 

de_barcelona i de_alexandia te będą mogły być, bo są całkiem spoko ;)

Kiedy je dodam, to jeszcze nie wiem. W ten weekend chyba będę miał chwilę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Aragorn to kiedy wgrywasz zmodyfikowane Galileo? Póki co jest jeszcze po staremu, a ja sam jestem ciekaw jakie przyniesie to efekty i czy zwiększy się zróżnicowanie map granych na serwerze :)

A i jeszcze jedno. Postulował bym o usunięcie cs_militia. Nie dlatego, że mapa jest zła, bo stanowi ciekawą opcję, ale jak dla mnie jest zupełnie niegrywalna na modzie takim jakim jest GXP. Nadaje się ona bardziej na serwery, gdzie gra jest nastawiona na wykonywanie celów mapy. Na chwilę obecną wygląda to tak, że jest to jedna wielka bitwa o dach posiadłości w centrum mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta