• Ogłoszenia

  • Psychiczny..

   Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

   Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
  • Aragorn

   Zmiana regulaminu.   19.01.2017

   UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
  • VisTeR.

   Konkurs na COD 601   20.01.2017

   Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
La Vida Loca

Warto spróbować

14 postów w tym temacie

Imię:Norbert
Wiek:17 wiosenek już na karku mam.
Kontakt (GG/e-mail/steam):Steam- legionista58. Reszta kontaktów które posiadam, podam osobie upoważnionej jeśli to będzie niezbędne.
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu:Nigdy nie pełniłem tej postady, ale myślę, że to nic trudnego jeśli znamy ortografię.
Znajomość zasad pisowni? Pisowania myślę, że jest tak na 7-8/10. Bedę się przykładał jeśli chodzi o wywiady oraz News z Pochylni.
Ile masz wolnego czasu?:Czasu to mam bardzo a wręcz od groma, siedzę przed komputerm i tylko przeglądam jakieś fora które mnie nie interesują, ale chce jakoś zbić ten czas który nie mam na co wykorzystać.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Chciałbym spróbować czegoś nowego, jakoś zbić ten czas który przeznaczam na bezsensowne fora, myślę, że lepiej wykorzystać ten czas na pochylnie i coś z tego wyciągnąć.

Wiem, że nie mam spełnionych wymagań, ale wolę aby moje posty były bardziej sensowne.  

 Pozdrawiam (L)eksus.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.