• Ogłoszenia

  • Sandrox

   Konkurs na COD 601   20.01.2017

   Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
  • Skip3r

   Admin Miesiaca   30.01.2017

   Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
  • MafiOozo

   Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

   Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Alu

Podanie [Alu]

8 postów w tym temacie

Imię: Damian
Wiek: 19
Kontakt (GG/e-mail/steam): Kontakt zewnętrzny udostępnię administracji
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Każda posada wymagająca pełnego zaangażowania i obracająca się w sferze polonistyki jest mi bliska sercu. Co do meritum, jeżeli chodzi o redagowanie tekstów, przeprowadzanie wywiadów czy tworzenie wszelkiego rodzaju form literackich to przysłowiowo wiem jak i z czym to się je. 
Znajomość zasad pisowni? Staram się minimalizować wszelkiego rodzaju błędy ortograficzne, stylistyczne, nie mówiąc już o merytorycznych. Na każdą pracę nakładam kilka poprawek przed realnym udostępnieniem "osobom trzecim". 
Ile masz wolnego czasu?: Powiem tak, na każde powierzone mi zadanie poświęcam tyle czasu ile wymaga jego rzetelne i perfekcyjne wykonanie. 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Otóż, nie miejcie mi tego za złe ale poziom przeprowadzonych aktualnie wywiadów jest troszkę niski. Brak podjęcia jakiejkolwiek próby odejścia od standardów i umiejętnego balansu przy układaniu pytań. W żadnym wywiadzie nie ujrzałem celowej próby manipulacji językowej co powoduje mizerność i pretensjonalność pytań i odpowiedzi. Ogólnie rzecz biorąc mówi się, iż na dobrze przeprowadzony wywiad składają się dwa czynniki : przygotowanie redaktora i odpowiedzi respondenta. Ten ostatni czynnik jest może okrutny i niesprawiedliwy ale takie są niestety realia. Dobór "opozycji" jest równie ważny co przygotowanie osoby przeprowadzającej wywiad. Czytając co poniektóre wywiady miałem wrażenie, że osoby, które w tym uczestniczyły nie do końca wiedziały jak się do tego zabrać. Tak więc pomimo moich ubytków związanych z wymaganiami chciałbym podnieść nieco poziom dziennikarski na tym forum i mam nadzieję, że mi to umożliwicie.

 

Pozdrawiam Alu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.