Skocz do zawartości

Podanie [Alu]


Alu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Damian
Wiek: 19
Kontakt (GG/e-mail/steam): Kontakt zewnętrzny udostępnię administracji
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Każda posada wymagająca pełnego zaangażowania i obracająca się w sferze polonistyki jest mi bliska sercu. Co do meritum, jeżeli chodzi o redagowanie tekstów, przeprowadzanie wywiadów czy tworzenie wszelkiego rodzaju form literackich to przysłowiowo wiem jak i z czym to się je. 
Znajomość zasad pisowni? Staram się minimalizować wszelkiego rodzaju błędy ortograficzne, stylistyczne, nie mówiąc już o merytorycznych. Na każdą pracę nakładam kilka poprawek przed realnym udostępnieniem "osobom trzecim". 
Ile masz wolnego czasu?: Powiem tak, na każde powierzone mi zadanie poświęcam tyle czasu ile wymaga jego rzetelne i perfekcyjne wykonanie. 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Otóż, nie miejcie mi tego za złe ale poziom przeprowadzonych aktualnie wywiadów jest troszkę niski. Brak podjęcia jakiejkolwiek próby odejścia od standardów i umiejętnego balansu przy układaniu pytań. W żadnym wywiadzie nie ujrzałem celowej próby manipulacji językowej co powoduje mizerność i pretensjonalność pytań i odpowiedzi. Ogólnie rzecz biorąc mówi się, iż na dobrze przeprowadzony wywiad składają się dwa czynniki : przygotowanie redaktora i odpowiedzi respondenta. Ten ostatni czynnik jest może okrutny i niesprawiedliwy ale takie są niestety realia. Dobór "opozycji" jest równie ważny co przygotowanie osoby przeprowadzającej wywiad. Czytając co poniektóre wywiady miałem wrażenie, że osoby, które w tym uczestniczyły nie do końca wiedziały jak się do tego zabrać. Tak więc pomimo moich ubytków związanych z wymaganiami chciałbym podnieść nieco poziom dziennikarski na tym forum i mam nadzieję, że mi to umożliwicie.

 

Pozdrawiam Alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...