Jump to content
 • Zeratul

  Moderator

  Zeratul last won the day on May 25

  Zeratul had the most liked content!

  About Zeratul

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Poznań

  Recent Profile Visitors

  2172 profile views
  1. Zeratul

   SSy

   Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  2. Zeratul

   SS

   powstał drugi temat
  3. Zeratul

   SS

   powstał drugi temat
  4. Zeratul

   SS

   Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  5. Zeratul

   Amin wolo abusing his rights.

   Jakkolwiek, skargę zamykam jako bezpodstawną. Uzasadniam to tym, że praktycznie mamy tutaj twierdzenia gracza kompletnie nie poparte żadnymi dowodami.
  6. Gracz nie odwołał się od bana, zatem z kolei też powyższa skarga jest niesłuszna. Zamykam.
  7. Nie, za bycie dobrym nie można dostać bana, ale z kolei za używanie wspomagaczy już tak. I skoro piszesz w obronie kolegi, co jest dla mnie niedorzeczne, to niech twój kolega zarejestruje się na forum i wstawi screeny, które zostały mu zrobione przez admina. http://mhpoch.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=3271 Aha, i niech to zrobi w dziale do tego przeznaczonym, stosując się do wzoru w nim obowiązującemu, a nie w tym temacie.
  8. Zeratul

   424# Pytanie Dnia!

   @Ponczeg :v Collin Rally? Tak jak stary jestem, tak prędzej kojarzę Colin McRae Rally. Co do samej gry to do dzisiaj z wyścigowych gier dzieciństwa to właśnie Colin McRae Rally 2.0 i Need For Speed: Underground 2.
  9. Zeratul

   Amin wolo abusing his rights.

   Niepozorna akcja, w której pouczyłeś użytkownika o wykonywaniu celów mapy grożąc kickiem, którego dałeś zaraz na początku następnej rundy. Mapa cs_italy2 w okolicach godz. 21 z dnia 16 maja. Jak wspomniałem wyżej, autor tematu również oskarża Ciebie o nadużywanie praw administratora, pytałem również czy właśnie w tej kwestii masz coś do dodania.
  10. Zeratul

   Amin wolo abusing his rights.

   @wolo23 przejrzałem dema z dnia, w którym została napisana skarga i nie widziałem tam nic co mogło by wskazywać na użycie WH albo Aimbota, jednakże nie tylko o tym mowa, ale również o nadużywaniu praw administratora. I szczerze mówiąc, z demek które oglądałem, mógłbym się przyczepić tylko do jednej akcji z twojej strony. Chcesz coś więcej w tej kwestii dodać?
  11. Zeratul

   421# Pytanie Dnia!

   Jak dla mnie bzdura. Szwajcaria ma powszechny dostęp do broni (widziałem zdjęcia nastolatek z karabinami szturmowymi) i jakoś tam się nie słyszy o rosnącym odsetku przestępstw z bronią palną. W USA jest podobnie, z tym, że problem spraw kryminalnych dotyczących użycia broni dotyczy głównie tych, gdzie zdobyta została ona z nielegalnych źródeł (czarny rynek, dark web itp.). Ja jestem za powszechnym dostępem, ale pod warunkiem badań psychiatrycznych ubiegającego się o pozwolenie na broń oraz rzetelnej edukacji jak ją przechowywać (w szczególności by zabezpieczyć ją przed nieautoryzowanym dostępem przez dzieci), konserwować i w jakich sytuacjach jej używać.
  12. Wszystkiego najlepszego :D

   I nie denerwuj się na mnie xD

   1. Zeratul

    Zeratul

    Dziękuję :)

  13. Zeratul

   Reprezentacja Pochylni

   Główny reprezentant z permabanem na naszej sieci, którego sobie jeszcze do tego sam dał, poszedł w cholerę z sieci, a wczoraj czy przedwczoraj wrócił z podkulonym ogonem. No kurła, fame jak uj się szykuje. Uwierz mi, Pochylnia i multi-gunwo mają się dobrze i nie potrzebują takich "reprezentacji", bo obie marki są dobrze graczom znane.
  14. Zeratul

   Podanie Wizard

   Oj kłamczuszek się znalazł. Nie spełniasz wszystkich wymagań rekrutacji. Wymagane jest 30 godzin spędzonych na serwerze, a GT pokazuje mi o dziwo 14. Dojrzały emocjonalnie? Dobry żart patrząc na to jak się o ub wykłócałeś jak udowodniono Ci latanie na wh -> Do tego jeszcze twierdziłeś też, choć dowodów nie przedstawiłeś, iż pablito ma aima. Także tego, nie nadajesz się. Żegnam. EDIT: @Wizard353 przeczytaj post w temacie co podlinkowałem, dalej uważasz że kłamię?
  15. Zeratul

   Problem z vipem......

   Nareperowane CL.
  ×