Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Myku234

Użytkownik
  1. KONIEC RUNDY

    NIe wiem czy twoja odpowiedz zalicza się do graczy którzy chcą grac na serwerze z dokładnoscią co do mM. oraz nie wiem czy znasz się kolego na kulturze która nam tu pokazujesz w wypowiedzi. Jednak Prosiłbym aby ten temat był rozwinięty w dalszej negocjacji pomiędzy opiekunami serwera . Dziękuje
  2. Rynek

    Witam uprzejmie jestem u was nowym graczem na waszej serwerowni podoba mi sie prawie wszystko prócz tego , że są skiny to nie ma rynku i myśle że ten temat jest wart uwagi . Mianowicie chodzi mi o to aby dodano /rynek który sprawi że serwer który funkcjonuje stanie sie bardziej ciekawszy a ponad to cs go mod na moje powinien mieć taką typuj komnde .... powołuje to też z sytuacji takiej iż spotkałem sie na żywo z Adminem Awp^^ i stwierdziliśmy że jednak trzeba coś z tym pomyśleć dodam to żę grając dziś na serwerze inni gracze oczekawilani tego samego co ja i Admin teraz.
  3. KONIEC RUNDY

    Myśle że to naprawde powinno być z rozwagą przyjęte do świadomości ponieważ to bardzo jest denerwujące dla większości graczy . Ja grając na początku na tym serwerze myślałem nawet że dostałem bana tak to wygląda i do tego powtórnie głosuje na mapy to jest na moje wielki błąd serwera .... mam nadzieje żę stworzenie tego postu wywoła presje na człowieka który tym wszystkim zarządza i zrobi z tym porządek .
×