Skocz do zawartości

UB z dupy >.<


Rekomendowane odpowiedzi

Aha to fajnie Vanilla jednak co to ma do tematu? 
Jula Ja mam dla Ciebie propozycje. Moze ci sie to uznac za idiotyczne jednak sadze ze wybieram mniejsze zlo. Zrezygnuj z S@ i pozwol komus innemu sie tym zajac. Popros lukizza (wkoncu dobrze sie znacie i dzieki niemu zlozylas podanie) zeby Cie podszkolil w tym. I czasami tez sprawdzaj sama bany z amxbansa zeby nie popelniac takich bledow. Serio to ci moze pomoc. Sadze ze za szybko porwalas sie na kolejne stanowisko. Najpierw zajmij sie flagami na serwerze chyba jednym ale sam juz nie wiem bo dwie rangi niby masz. Jak lukiz mniej wiecej Cie zaznajomi z tym o co chodzi jako S@ to wroc. Bez spiny wyrazam tylko swoje zdanie. 

B@CH@ Ty zawsze byles moim murzynem i to w sumie Ja slyne z tego ze robie spiny na tym forum wiec jesli masz pieprzyc swoje wywody to zamilcz :) 

Pozdrawiam Pingiel10

 

/EDIT widze ostatnio sie ktos rozbrykal za bardzo ;) Szkoda tylko ze nie potraficie niczego na temat napisac :D Czyzby zbyt malo inteligentni i nie wiecie o co chodzi wiec piszecie tak dla zasady zeby wiecej postow bylo? B@CHe jeszcze rozumiem chce znowu spamowac na sb sobie ale Wq nie ogarniam i tak masz pelno nabitych postow swoim spamem :) Dobra nauczka chyba by bylo usunac okolo 50% twoich postow tak dla zasady bo wiekszosc twoich postow to nic nie wnoszacy spam :) 
Elo 3 2 1 0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...