Skocz do zawartości

Wywiad z Stalco


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

@Riskja niestety wyłem na trzeźwo bo po siostrzenice musiałem iść do przedszkola :D

Jak słychać (ten drugi link) gra na instrumentach wychodzi mi dużo lepiej :D

 

@Aragorn teraz zauważyłem, że nie wysłało mi odpowiedzi więc napiszę jeszcze raz.

Lubię wyzwania i nie boję się stawiać wysoko poprzeczki. Jednak dzisiaj wybrałem ten utwór ponieważ śpiewałem go na konkursie i znam go bardzo dobrze. Tylko ja do tego grałem na gitarze i do tego z własną rytmiką. Jak bd miał swoją gitarę to udostępnię mój własny Cover tej piosenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo wiele błędów logicznych, gramatycznych, ale brakuje mi na nie miejsca tutaj. Nie spuszczajcie się tak  w tym temacie tylko ze względu na to, że ten wywiad napisała dziewczyna.

Brak przecinków, czasem brakuje kropek. O wiele łatwiej by się z nimi czytało, no ale to raczej tak na luzie więc...

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

 A więc standardowo mógłbyś nam coś o Sobie powiedzieć?

- randomowa wielka litera

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Powinienem być w czwartej klasie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych lecz niestety wszystko się posypało i chodzę do Liceum Wieczorowego. Pechem jest to, że gdy się przeniosłem do Liceum

- randomowe wielkie litery

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Po operacjach mam wiele przeciwwskazań. Gotować akurat lubię więc wybrałem właśnie usługi Gastronomiczne.

- kolejny raz

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

O kurde. Naprawdę bardzo Ci współczuję teraz. To co przeszedłeś to masakra! :face-crying: Przejdźmy dalej. Masz może dziewczynę?

- ogólnie to usunąłbym słowo "teraz", ale te zdanie cytuje bo spodobał mi się ten balans między tematami :D

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

właśnie na tą wadę.

- "tę"

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Jedynie starał bym się ogarnąć te ucięte tematy.

- starałbym się

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Powiedz nam jaka była Twoja przygoda z dostaniem rangi Opiekuna Serwera?

- wielka litera niepotrzebna

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Masz jakieś Swoje typy kandydatów na te stanowiska?

- swoje

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Głównie słucham rock ale także Rap.

- rap

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Disturbed zrobił Cover tej piosenki

- cover

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

No tak każdy ma Swoje hobby.

- swoje

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

CoD,zie

CoD'Y

 

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Szczur (Siostra ją nazwała Basia)

- siostra

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Moje zainteresowania to: Gra na gitarze i pianinie.

- do usunięcia dwukropek oraz wielka litera

Dnia 3.11.2016 o 19:59, Juleya napisał:

Kucharzem

Muzykiem

- to nie są nazwy własne

Powodzenia w kolejnych wywiadach, ten uznałbym za nieudany. No ale skoro Łysy nauczył się pisać to i Ty dasz radę na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, nonitek napisał:

Jest bardzo wiele błędów logicznych, gramatycznych, ale brakuje mi na nie miejsca tutaj. Nie spuszczajcie się tak  w tym temacie tylko ze względu na to, że ten wywiad napisała dziewczyna.

Brak przecinków, czasem brakuje kropek. O wiele łatwiej by się z nimi czytało, no ale to raczej tak na luzie więc...

- randomowa wielka litera

- randomowe wielkie litery

- kolejny raz

- ogólnie to usunąłbym słowo "teraz", ale te zdanie cytuje bo spodobał mi się ten balans między tematami :D

- "tę"

- starałbym się

- wielka litera niepotrzebna

- swoje

- rap

- cover

- swoje

 

- siostra

- do usunięcia dwukropek oraz wielka litera

- to nie są nazwy własne

Powodzenia w kolejnych wywiadach, ten uznałbym za nieudany. No ale skoro Łysy nauczył się pisać to i Ty dasz radę na 100%.

Poprawię to jak będę w domu.  

Dzięki za wskazanie błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nonitek napisał:

Jest bardzo wiele błędów logicznych, gramatycznych, ale brakuje mi na nie miejsca tutaj. Nie spuszczajcie się tak  w tym temacie tylko ze względu na to, że ten wywiad napisała dziewczyna.

Brak przecinków, czasem brakuje kropek. O wiele łatwiej by się z nimi czytało, no ale to raczej tak na luzie więc...

- randomowa wielka litera

- randomowe wielkie litery

- kolejny raz

- ogólnie to usunąłbym słowo "teraz", ale te zdanie cytuje bo spodobał mi się ten balans między tematami :D

- "tę"

- starałbym się

- wielka litera niepotrzebna

- swoje

- rap

- cover

- swoje

 

- siostra

- do usunięcia dwukropek oraz wielka litera

- to nie są nazwy własne

Powodzenia w kolejnych wywiadach, ten uznałbym za nieudany. No ale skoro Łysy nauczył się pisać to i Ty dasz radę na 100%.

Ja przeprosiłem za błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Na telefonie nie pisze się tak łatwo i do tego z autokorektą. Szczególnie na telefonie z pękniętym ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wywiad do gazety tylko na forum,w którym ludzie są na tyle ogarnięci,że potrafią czytać interpunkcje bez ich występowania.Co do wytykania błędów to nie wiem,czemu miało to służyć skoro każdy wie ocb:) Bardziej chodziło o poznanie bliżej danej osoby 

Stalco

 

niż wytykanie takich błahych i nikomu nie potrzebnych błędów.... To moje zdanie. Wywiad przeprowadzony z dokładnością-krótko zwięźle i na temat-bez zbędnych niepotrzebnych anegdot:) Dla mnie bomba:)
Może napiszesz jeszcze jakiś:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2016 o 22:37, tygrysekk napisał:

To nie wywiad do gazety tylko na forum,w którym ludzie są na tyle ogarnięci,że potrafią czytać interpunkcje bez ich występowania.Co do wytykania błędów to nie wiem,czemu miało to służyć skoro każdy wie ocb:) Bardziej chodziło o poznanie bliżej danej osoby 

Stalco

niż wytykanie takich błahych i nikomu nie potrzebnych błędów.... To moje zdanie. Wywiad przeprowadzony z dokładnością-krótko zwięźle i na temat-bez zbędnych niepotrzebnych anegdot:) Dla mnie bomba:)
Może napiszesz jeszcze jakiś:):):)

W końcu to jest wywiad, a nie luźna rozmowa na ulicy. Dlatego powinien być przeprowadzany z maksymalnie poprawną polszczyzną. Dodatkowo takie wytykanie błędów może wyjść na dobre. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Risk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...