Skocz do zawartości

Wywiad z Rey


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Rey1 

Miłego czytania.

 

Juleya

Rey1

 

 

Cześć Rey zgadzasz się na udział w wywiadzie?

 Hej, oczywiście :P

 Jak zawsze mógłbyś nam coś o sobie powiedzieć?

Tak. Mam na imię Bartek, mam 18 lat, mieszkam w malutkiej wsi ok. 30 km od Lublina . Moim hobby jest sport, w szczególności piłka nożna, oraz granie w cs'a :)

Powiadasz, że interesujesz się piłką nożną. Grasz gdzieś w klubie czy może jednak nie?

Wielki klub to może nie jest, ale czasami gram w zespole w Oleśnikach. ( też wieś )

 Na jakiej pozycji najczęściej grywasz?

Atak albo pomocnik :P

Jaki jest Twój ulubiony klub piłkarski i zawodnik?

Fc. Barcelona <3 A ulubiony zawodnik hmm... chyba Messi, ale lubię wszystkich. :) (<3)

Oprócz piłki nożnej interesujesz się jeszcze jakimś innym sportem?

Prawie każdym :P Prawie każdy mecz reprezentacji Polski w siatkówce oglądam. Czasami jak nic ciekawego nie ma w TV to oglądam mecze koszykówki, ale niezbyt ją lubię.

 Ja też nie lubię koszykówki. Posiadasz może rodzeństwo? Jak tak to jakie są Wasze relacje?

Mam brata. Relacje chyba takie jak każde rodzeństwo, czasami się lubimy a czasami nawet bijemy. :D Bardzo często też są kłótnie o komputer, pilot od telewizora i takie tam. :D

A to ja z moim bratem też się o takie drobnostki biję. Chodzisz dalej do szkoły? Jak tak to jaki profil?

Chodzę do szkoły w Piaskach, kierunek mechanik samochodowy. Obecnie jestem w 3 Klasie technikum.

Mechanik to bardzo dobry zawód. Sama chciałam iść, ale rodzice się nie zgodzili. Jak myślisz dasz radę z maturą?

No nie wiem :P Wszystko się okaże, ale myślę, że jakoś dam radę. :)

Trzymam za Ciebie kciuki chociaż masz dużo czasu. Jaki jest Twój ulubiony i najbardziej nudny przedmiot w Twojej szkole?

Dziękuję. Matematyka jest najnudniejsza. Ulubionym oprócz W-F'u jest religia. :D 

Przejdźmy dalej. Masz może dziewczynę?

Mam. :) 

Mógłbyś nam coś o niej powiedzieć i jak długo razem jesteście?

Tak chyba od pół roku, ma na imię Ania, jest o rok młodsza ode mnie, ma brązowe oczy i ładna jak ty :P

Dziękuję i życzę wam jak najdłuższej miłości! Posiadasz może jakieś zwierzęta w domu?

 Dziękuję. Niestety nie mam, miałem kotka ale niestety :(  [*]. Blisko mnie mieszka babcia ( parę metrów ) to ona ma : 3 psy, kaczkę, chyba 7 kur i kogut i chyba tyle.

 A no to fajnie. Szkoda kotka. ;c Przechodzimy dalej. Powiedz jak dostałeś się na tę sieć serwerów?

Długa historia... No tak dokładnie nie pamiętam, ale chyba poprzez csssetti.pl

To powiedz jak zaczęła się Twoja historia z grą Counter Strike. Polecił ktoś Ci tą grę, czy chciałeś spróbować czegoś nowego?

Grałem na ProCodzie pod innym nickiem, ( nie powiem jakim :D ) i dostałem bana, nie chciało mi się pisać Ub i grałem dalej ( bo mam chyba zmienne IP) i  ciągle się dziwiłem, że jak dostałem bana perm. ( nie czitowałem ) to następnego dnia mogłem normalnie wejść na serwer, wkurzałem się bo nie chciało mi się czekać dnia, nie chciałem odpuszczać, bo to fajny serwer, no to zmieniłem nick na Rey ( tamten nick to ogólnie dla jaj był :D ).  Następnie coraz bardziej się wciągałem w ten serwer i wkurzały mnie czity, to próbowałem zostać adminem, ale nie miałem steama... i podania były odrzucane, kupiłem cs'a i napisałem do Any, że kupiłem i dała mi admina. A potem jak już powoli nudził mi się ten serwer ( ale tak troszkę:D ) to  zacząłem grać na jailu, niestety tego serwera już nie ma, no to gram na CS:GO Only DD2 oraz czasami na paintballu. Ostatni tydzień nie grałem, bo nie miałem internetu, powód : zerwany kabel. Dzisiaj z tatą zobaczyłem i naprawiłem, ale wciąż nie ma, korzystam aktualnie z Danych z telefonu :P. No to ostrzegałem, że to długa historia. Naprawdę nie czitowałem bo nawet bez czitów każdego potrafię zabić, ale już te Aktywne Bany puszczamy w niepamięć, bo nie ma co rozpamiętywać i były już chyba 2 resety Listy Banów, więc wiecie :P

 Bardzo obszerna historia. Jak byś mógł to zmienił byś coś na forum i serwerze?

Hmmm... na forum to chyba bym dał bardziej żywsze kolory, ten granatowy to taki troszkę ponury, są niektóre fora z pięknym tłem i wszystko ładnie zrobione. Nasze forum nie jest złe, ale tak troszkę ponure ma kolory. Na serwerze nic bym nie zmienił bo jest od tego Stalco, który bardzo dobrze sprawuje się w tej roli, każdą propozycje zmian mocno rozpatrzy, a nie jak byli opiekunowie, że nawet nie zobaczą co to za propozycja i już odrzucali.

No tak te kolorki mogłyby być bardziej "żywsze". Stalco jest dobrym opiekunem. Bycie opiekunem serwera typu CoD to jest wyzwanie. Czy tak samo jest z adminem?

Nie, bycie adminem jest proste, wystarczy umieć odróżniać czitera od gracza, który umie grać, aima łatwo rozpoznać, tak samo jest z WH. Trzeba też umieć AmxModMenu, w moim przypadku jak wiem co pod jakim przyciskiem leży to ban typu: Obrażasz  jest zrobiony w góra 5 sek, oczywiście przed tym robię screena żeby mieć dowód w razie jak, by gracz chciał się odwołać od bana. Odróżnianie czitów jest cięższe, gdy cziter ma perk Mentosy z Coca Cola ( widzisz niewidzialnych) no to podejrzenie o WH się zmniejsza, ale gdy kogoś zabija przez ścianę no to zaczynam go obserwować, jeśli powtórzy się taka sytuacja to znaczy że gracz ma WH, jeszcze jest jeden sposób. Jeśli gracz ma czity no to nie złoży podania o Ub bo wie, że nie ma po co, a jak jest czysty no to złoży posta o Ub. Podobnie jest z aimem, jeśli gracz ma perk Eliminator Rozrzutu no to już trudniej odróżnić normalne strzelanie od aima, ale jak lata mu celownik no to wszystko jasne. Na CS:GO Only DD2 jest inaczej, tam nie ma perków i wszystko jest jasne.

 I właśnie o to mi chodzi, że nie lubię grać na CoD'ach. Ten mod jak dla mnie jest dziwny, ale bardzo grywalny. Więc z tego co napisałeś mogę stwierdzić, że bycie adminem serwerów CoD jest trudne. Masz może z kimś z forum bliższe kontakty, że piszecie codziennie?

 Bliższych kontaktów nie mam, niż pisanie przez steama. ( najczęściej ze Stalco )

Możliwe, że w najbliższym czasie zostaną dodane nowe rangi.(UBT i S@) Kogo typujesz na te stanowiska?

 Hmmm.... na UBT typuje Stalca, bo z tego co wiem to chce zostać. A na S@ nie posiadam typów. 

Ja posiadam swoje typy, ale nie będę ich zdradzać. Przejdźmy dalej. Chcesz pracować jako Mechanik Samochodowy, czy jednak nie?

Hmm... Czy chcę? Z jednej strony chce z drugiej nie. Z jednej TAK bo teraz jest dużo samochodów słabo zrobionych, łatwo się psują itp. No to w takich sytuacjach bym był potrzebny. A z drugiej nie bo nie chce się paprać w smarach i to dość ciężka robota.

No tak to racja zawód mechanika jest ciężki. A gdyby była okazja zrobienia kursów jako diagnostyk zrobiłbyś je?

 Chyba nie :D Chce po prostu być takim zwykłym mechanikiem. ;P 

Ja bym poszła na diagnostyka, ale każdy lubi co innego. Jakich typów piosenek słuchasz?

 Przeważnie rap i każda, która wpadnie mi w ucho.

 Jakie jest Twoje ulubione danie?

Spaghetti i zupa flaki <3

 Cofnijmy się trochę w czasie. Jakie masz drugie i trzecie imię?

 Na drugie imię mam Mateusz, trzeciego imienia nie mam.

Jesteś gotowy na szybkie pytania?

Oczywiście :B

Woda czy pepsi?

Pepsi.

Zdrowa żywność czy fast food?

 Zdrowa żywność.

Nieśmiertelność czy możliwość skrzesania innych? 

Możliwość skrzesania innych.

Być Bogatym, ale nie szczęśliwym czy biednym, ale mieć szczęście? 

Być biednym i mieć szczęście :D Bo wtedy wygram w totka i nie będę biedny :D

A więc tym miłym akcentem kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić? I jak się czujesz po tym wywiadzie?

Pozdrawiam Ciebie, każdego użytkownika Pochylni, a w szczególności @Stalco, @Aragorn@aquax i @VisTeR. . Bardzo dobrze się czuję :) Akurat do mnie rodzina przyjechała :D Jestem zadowolony i dziękuję za miło spędzony czas 

Dzięki za pozdrowienia i za udział w wywiadzie. Miłego Dnia życzę! :>
 

 

 

Pozdrawiam @Juleya!


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja się przyczepię do błędów ;) Tak. Wiem, maruda jestem.

  • Bogaty, biedny, swoje, mechanik samochodowy, technikum, fast food, religia, możliwość - te wyrazy piszemy z małej litery.
  • Moim zdaniem tę sieć serwerów, a nie tą sieć serwerów.
  • Do tego literówka "możliwość skrzesania innych" ;)
  • Plus brakuje kilku przecinków.

Ogólnie całkiem spoko to Ci wyszło. Lepiej niż poprzedni. :P Skoro złożyłaś podanie na reportera, to wywiady będą coraz lepsze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#CheatersGonnaHate ciąg dalszy.

Opowiem wam swoją krótką historię. Siedzę i próbuję uczyć się matematyki, asz jak tu nagle menel nie napisze! Mówi że pochylnia, ze coś tam, że zmiany. Ja mówię, walnij się w łeb, pochylnia zdechła ostatnie trzy razy jak ją odwiedziłem nikt mnie nawet na szutboksie nie zwyzywał. IC GON, kuniec, POCHYLNI JUŻ NIE MA, MUSISZ TO ZRUZMIEĆ, WIEM ŻE TO CIĘŻKIE, ALE JAK NAWET PINGIEL MNIE NIE ZWYZYWAŁ TO NIE MA JUŻ NICCCCC. A on mi że LOL STARY JULA REPORTEREM XD. No to myślę że to coś nowego. Na początek patrzę że w jakieś trzy tygodnie trzy wywiady. Zacieram ręce "będzie ciekawie", obry wynik. Podświadomie miałem nadzieję, że pochylnia jeszcze nie zdechła, jeszcze żyje, jeszcze dogorywa. Miałem nadzieję na coś w stylu "NOWA NADZIEJA" czy "Powrót krula", a dostałem takiego pierda jak "Smoleńsk". Najgorsze co tutaj było xD. Już nawet wysrywy pingla na szutboksie były ciekawsze. 

Teraz poudaję że wiem coś o tworzeniu wywiadów i dodam coś pseudokonstruktywnego. 

1) wszystkie wywiady według jednego schematu. Przedstawienie, sport, praca/nauka, partner życiowy, rodzeństwo, cs w środku wywiadu, polecam zrobic go w drugiej, czy tam nawet pierwszej części, na koniec albo na początek, nei wrzucać go w srodek i dwa pytania o nim, potem znowu krótki powrót do poprzednich pytań i te same krótkie pytania

2) ten rey, najpierw woli pepsi od wody, a potem zdrową żywność od fast fuda. lol

3) czemu robisz wywiady z gościem który ma tylko jednego jednego admina? Nie było nikogo lepszego? Weźże chociaż kogoś kto ma dwa adminy. L@m@ner nie miał wywiadu, a to dość ciekawa postać, z przeszłością dłuższą niż znakomita większość obecnej administracji. Nawet ten akłaks. Mogę ci nawet przekazać to co z nim zacząłem, ale potem się obraził bo go pytałem o coś innego niż komputr. No, ale to można ścierpieć, jeżeli taka osoba jest w miarę ciekawa, ale jak sie w wywiadzie okazało - nie jest.

4) czemu ty sama komentujesz i opowiadasz o twoich pasjach? To nie jest wywiad z tobą, więc nie musisz mówić gdzie chciałaś iśc i dlaczego nie poszłaś i jaki jest twój ulubiony zespół. W pewnych momentach nawet więcej o sobie pisałaś niż zadawałaś pytania. Rozumiem że sama chciałabyś miec wywiad, ale najwyraźniej nikt nie uznał że warto. Jeżeli już jesteś reporterem to skupiaj się na drugiej osobie, nie ty jesteś tutaj gwiazdą, mimo że to ty zgarniasz lujki.

5) krótkie

6) wybrałaś nudne osoby. Ten rey to już w ogóle tragedia. Pytasz go o jego życie a ten nie ma co opowiedzieć, pół linijki, linijka. Jak zapytasz go o csa, to jego żywioł, aktywuje się i ma nagle coś do napisania. Wyobraźcie sobie jak nudna musi być taka osoba. Jedynie Stalco trochę uratował, ten był najbardziej strawny

7) "skrzesanie" XDDDDDDDDDDD

8)  Ja posiadam swoje typy, ale nie będę ich zdradzać. To już w ogóle szczyt. nie dość że piszesz coś czego w wywiadzie nie powinno być to jeszcze to jeszcze naet nie powiesz o co ci chodziło :D

9) Zerowa płynność, ustalony schemat, raz czy dwa były pytania odnoszące się do odpowiedzi. Ale nie wnioskujesz i ciągle przechodzisz do kolejnych tematów

10) To powinno być rozmową, ale nie dialogiem na zapoznanie, tylko wywiadem kiedy ty kogoś wypytujesz. Eliminując element opowiadania o sobie. Wyobraź sobie tak drętwą rozmowę w realu, toż taka osoba by cie znielubiła od wejścia :D

11) gdzieś się przemknęło "dziękuję za poświęconą godzinę". Maławo

13) no i to "wiem że wywiad słaby :DDDDD" zamiast powiedzieć, sorry, nastepnym razem bedzie ;espzy to kolejne podobnie gówniane i nic sobie nie zrobiła z tego że nikomu się nie podobało to się jeszcze z tego śmieje. fstyt

W sumie to nie obchodzi mnie, że was to nie interesuje, mnie interesuje. 


Generalnie to jest sporo to zmiany i poprawy, ale najlepiej byłoby zmienić reportera.

Pozdrawiam

i niepozdrawiam pingla

Wasz znienawidzony forumowy pieniacz i hejter. I za to mnie nienawidzicie

Pozdrawiam Najmana i Pachę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coraz lepsze te wywiady. Nie ma sensu czepiać się błędów bo to nie o to chodzi, liczy się treść, a jeśli komuś rażą te błędy w oczy, to niech je zamknie :D

Błędy zawsze można skorygować a treść jaką masz do przekazania,  twórczość, ten zapał do tworzenia tych wywiadów to już osiągnęłaś dosyć wysoki poziom, oby tak dalej <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak:


wywiady są interesujące,dają poznać dana osobe w taki sposób,ze można "na serwerze,forum" z nią porozmawiać;)i o to właśnie chodzi by reportaż byl zwiezly i nie przynudzajacy- a to kolejny reportaż,który wiele wnosi w postać forumowa,gdzie niektórzy użytkownicy chcieli by poznac:)


co do ortografi i interpunkcji nie wypowiadam się,ponieważ mam z polskiego zaledwie slaba trojczyne a z matury 70%. Nie na widzę polskiego wole Matematyke(pisze z dużej bo to mój konik i jak ktos zrozumie ten przedemiot to zrozumie"życie","swiat" po części))


jedyne co mi jakos razi w oczka to nieplynnosc przechodzenia z jednego tematu do drugiego,mogloby być to bardziej zgrane we wszystkich wywiadach:)


ale co ja się mogę tam znac:D ogólnie fajnie i zwięźle napisany wywiad/wywiady,bo są treściwe i dają poznać roozmowce i troche osobę reportujaca:)


dobra,dobra robota,troszeczkę pracy przed Toba,ale wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku:):)


ps: Sorki za brak polskich znaków i innych tego typu,pisze z Tel a mój robi co chce i napisanie czegośkolwiek graniczy z cudem nie rozbicia go o sciane:)zapewniam,ze pisząc na kompie język polski będzie gorszy:P:P:

oby tak dalej z małymi poprawkami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2016 o 21:50, Bambus napisał:

2) ten rey, najpierw woli pepsi od wody, a potem zdrową żywność od fast fuda. lol

3) czemu robisz wywiady z gościem który ma tylko jednego jednego admina? Nie było nikogo lepszego? Weźże chociaż kogoś kto ma dwa adminy. L@m@ner nie miał wywiadu, a to dość ciekawa postać, z przeszłością dłuższą niż znakomita większość obecnej administracji.

1. Wole pepsi bo ona ma jakiś smak, nie to co woda.

2. Wole zdrową żywność od sztucznych hamburgerów i wszelkiego jedzenia z McDonald'a, co prawda pepsi zalicza sie do sztucznego jedzenia no ale ja wole sztuczne picie niż sztuczne "potrawy" z  McDonalda albo KFC ( nie wiem czy zrozumiałeś :D

3. Mam admina na dwóch serwerach, ale nie wiem czy wiesz bo forum sie zwaliło i nie można jeszcze dodawać niektórych rang ( czy coś takiego )

4. Nic do cb nie mam, ale skoro wszystko jest źle to czego nie robisz wywiadów ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...