Skocz do zawartości

24 raz


vmix321

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:   ,,I tak ss'y wstawie"
Godzina, data zdarzenia: 11.11.2016 - 19:06:31
Mapa:wiocha
Link do screenów: Admin po raz 2 mi nie zrobił ss-ów ja nie zamierzam kolejny raz czekać 24h. Proszę nięch wstawi swoje.
STEAM_ID / IP: 94.154.25.237

LeXor nadal się nie nauczyłeś?

Pozdrowienia dla jednej Pani która mi nie wierzyła. 

Wróciłem Was trochę podenerwować adminki tęskniliście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo,teraz nie mogę ,po w domu niema mnie ,na 18 u kolegi :D,wiec zabardzo niemam jak ! Ale tych ssy ,ja też nie mam(chyba),ale mam kilka,króciutkich demek :)

Jeszcze raz pisZę,zeby nie bylo że zaniedbuje forum :D

Ale jestem na 18,i czasu zabardzo niemam,a demka na pc więc .....

Jeszcze raz przepraszam !

Pozdrawiam Lexi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminek sam napisał że "tez chyba nie mam" a ja Ci powiem na pewno nie masz bo ich mi nie zrobiłeś. 

A powód jest chyba jasny "ssy na Pochylnia" wiec możesz napisać na mnie skargę i tam umieścić swoje krótkie i śmieszne demka az jestem Ciekawy co tam nagrałeś chętnie sie pośmieje.

A skoro aminek nie ma ss-ów proszę o ub. Bo następny ban sam się nie złapie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę,takie coś się nagrało :

http://www116.zippyshare.com/v/8tbdwJjb/file.html

 

 http://hostuje.net/file.php?id=9cb905472c39c984a11a3b590d615936 

Nw czemu ale,pousuwało mi nagrane króciutkie demka :(

Czyli,że w tej chwili ,nic na cb niemam,

Droga administracjo sam proszę o UB !

Pozdrawiam LeXoR :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę hahahaha czy administracja widzi to demko? czym Ty to nagrywałeś? ludzie ktoś taki ma admina? Wypiszę teraz co on zrobił:

- Dał mi bana bez ss-ów

- nagrał demko nie mam pojęcia jakim programem (pobierało mi się chyba z 3min a oglądałem 5sec haha) na którym nie widać żadnego wh.

Czyli innymi słowy dostałem tego bana za nic.

I wiesz co? ja wrócę na serwer dostanę kolejnego bana i wstawię ss'y i tak w kółko nic mi nie będziesz mógł zrobić a ja Ci się śmieje w twarz ha ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się wypowiadać ale przejrzałem demko z HLTV 
Patrząc na demko wszystkie kille są normalne bo słychać gdzie biegną.
Jednak mam 2 akcję które nie jestem pewien i ktoś kto bardziej się zna na ocenianiu musiał by zobaczyć mianowicie:
14:00 (demko w tym momencie ma lekką ścinkę, ale skąd gracz wiedział że przeciwnik jest na CT)
16:30 (Wydaje mi się że to jest po prostu normalne sprawdzenie pozycji, lecz nie jestem w 100% pewien)
Czasy podane są w przybliżeniu.
Pozdrawiam.
 

//Edit: poprawiłem czas bo mi chodziło o kolejną rundę no ale widocznie nie wszyscy zrozumieli o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego są jest osobny dział ale ok jak już dałeś to się wypowiem.

14min skoro słyszałem że mój ziomek jest na ich respie to byłem pewny że musieli się jakoś minąć i on pójdzie albo od mojego respa ale tam od dołu, a po za tym to nie było jakieś wyczucie bo przed lagiem słychać typka jak biegnie i po przed samym zabiciem też słychać.

16:20 nie wiem o co tu chodzi w 16:20 zabijam normalnie kolesia i jest koniec rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Persil! Nagrywaj demka za pomocą komendy record xxx (gdzie zamiast xxx wpisujesz sobie swoją nazwę). To, co nagrałeś jest praktycznie bez wartości. Dwa demka, każde po 200MB, a trwające po 8 sekund. 

Na tych dwóch demkach nie ma nic ciekawego. HLTV też przejrzałem. Czysta gra. Na słuch i z myśleniem. Tylko jedna akcja jest dziwna. Ta z 14:00, ale ją się da wytłumaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...